Antalya Merkezden Serike Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

  • Antalya İl Merkezinden Serik’e Araba ile Ulaşım Antalya il merkezinin Serik’e uzaklığı 40 kilometredir ve yolculuk yaklaşık olarak 37 dakika sürmektedir. Muratpaşa ve Aksu ilçeleri üzerinden devam edilerek Serik’e ulaşım sağlanır.

Antalya Serik hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Serik yakınından geçiyor: 511, 600, AF04, B46A, SA19.

Serikten Antalya merkeze nasıl gidilir?

Antalya il merkezi ile Serik ilçesi arası mesafe 39 kilometredir. Antalya Otogarı’ndan her saat başı hareket eden Serik minibüsleriyle ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir. Alternatif olarak Antalya şehir merkezinden taksi kullanarak veya özel araç kiralayarak da ortalama 30 dakika içerisinde ilçeye gidilebilmektedir.

Antalya Havalimanından Serik e nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı ‘ndan Serik ‘ e giden HAVAŞ otobüsleri yoktur. Fakat HAVAŞ otobüsleri ile il merkezine geçerek oradan hareket eden otobüsler ile ulaşım sağlanabilir. HAVAŞ bileti fiyatları 10 – 15 TL arasındadır. Sonrasında terminale geçiş yapılarak yarım saatte bir hareket eden otobüsler tercih edilebilir.

Antalya Serik arası otobüsle kaç saat?

Antalya – Serik arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 35 dakika sürmektedir. Antalya – Serik arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? Antalya – Serik arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Yükseller Aksaray Birlik, Isparta Petrol Turizm, Buzlu Turizm firmalarıdır.

You might be interested:  Istanbul Nasıl Giderim Uygulaması?(En iyi çözüm)

Antalya Serik son Otobüs saat kaçta?

serik koop is at Serik Otogar. HAFTA İÇİ VE CUMARTESİ SERİK ‘TEN 06:00 DA BAŞLAYIP 19:30 A KADAR, ANTALYA ‘DAN 06:20 DE BAŞLAYIP 21:00 A KADAR 20 DAKİKA ARAYLA DEVAM ETMEKTEDİR.

Antalya Havalimanı Belek nasıl gidilir?

Antalya otogarına gitmek için havalimanında bulunan ücretli Havaş servislerini ya da 600 numaralı otobüs hattından faydalanabilirsiniz. 600 numaralı otobüsleri de havalimanından bulabilirsiniz. Serik otogarına geldiğinizde ise Belek’e yine otogar servisleri ile yolculuk yapabilirsiniz.

Belek Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir.

Antalyada kaç tane ilçe var?

Antalya ilinin ilçeleri; Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Kepez’dir.

Ankara Serik arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Serik arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 32 dakika sürmektedir.

Konya Serik arası otobüsle kaç saat?

Konya – Serik arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 4 saat 47 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı Belek taksi ücreti ne kadar?

5M Migros’a 70 lira, Akdeniz Üni. Mekrez Kampüse ise 75 liraya taksi ile ulaşım sağlanıyor. Antalya Havalimanından Belek taraflarına giderseniz ödeyeceğiniz ücret: 200 TL. bile geçebiliyor. Bu yüksek ücretler karşısında araç kiralamak bile daha ucuza gelebilir.

Antalya Belek arası kaç kilometre?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir. Antalya Belek Side arası kaç km; Side Belek arası 44,3 km ve yaklaşık 45-50 dakika arası sürmektedir.

Antalya kaç tane havalimanı var?

Antalya Havalimanı (AYT), Antalya International Airport (AYT)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *