Antalya Merkezden Manavgat’a Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Antalya il merkezinden Manavgat’a ulaşımlar, özel araçla veya otobüsler ile yapılabilmektedir. İki mesafe arası yaklaşık olarak 76 kilometredir. İl merkezinden Manavgat’a yapılacak olan karayolu seyahatleri ortalama 1 saat sürmekte olup, Aksu ve Serik ilçelerinin içinden ilçeye gidilmektedir.

  • Antalya merkezden şelaleye ulaşım için Antalya otogarından Manavgat ilçesine gideceksiniz. Daha sonra ilçeden şelaleye giden minibüsleri kullanabilirsiniz. İlden ilçeye yolculuk süresi, 1.30 saat civarındadır.

Antalya merkezden Manavgat’a nasil gidilir?

Antalya İl Merkezinden Manavgat’a Araba ile Ulaşım Antalya il merkezi ile Manavgat arası 76 kilometredir. Yolculuk, ortalama 1 saat sürmektedir. Antalya il merkezinden yola çıkan yolcuların Aksu ve Serik ilçelerine doğru ilerleyerek oradan da Manavgat’a geçiş yapması gereklidir.

Manavgat hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Manavgat yakınından geçiyor: KC34, LF09, MC12, VL13, VL13A.

Manavgat otobüsleri nereden kalkıyor?

Antalya Şehirler arası otobüs terminali ve Manavgat doğu garajı üzerinden hareket eden otobüsler hafta içi her gün sabah 07:00, Akşam 18:30’a kadar her 2 saatte bir hizmet veriyor.

Antalya Manavgat arası otobüsle kaç saat?

Antalya – Manavgat arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

You might be interested:  Istanbul Medeniyet Üniversitesi Ingilizce Öğretmenliği Nerede?(Çözüm bulundu)

Manavgat’tan şelaleye nasıl gidilir?

Manavgat Şelalesi ‘ne Nasıl Gidilir? Şelaleye ulaşım oldukça kolaydır. Antalya merkezden şelaleye ulaşım için Antalya otogarından Manavgat ilçesine gideceksiniz. Daha sonra ilçeden şelaleye giden minibüsleri kullanabilirsiniz.

Antalya Side ye nasıl gidilir?

Antalya İl Merkezinden Side’ye Ulaşım Antalya il merkezinden Side’ye ulaşımlar Antalya Otogarı’ndan her yarım saatte bir hareket eden Manavgat minibüsleriyle yapılmaktadır. Manavgat minibüsleriyle Manavgat Otogarı’na ulaştıktan sonra buradan Side dolmuşları ile beldeye ulaşım sağlanabilmektedir.

Manavgat istanbul otobüs ile kaç saat?

Manavgat – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 13 saat 32 dakika sürmektedir. Manavgat – İstanbul arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Manavgat Antalya arası kaç km’dir?

Antalya ile Manavgat arası kaç km yaklaşık olarak toplam 77 kilometre mesafededir.

Alanya Antalya arası otobüsle kaç saat?

Antalya – Alanya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 14 dakika sürmektedir.

Manavgat Ankara arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Manavgat arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 10 dakika sürmektedir.

Manavgat Konya arası otobüsle kaç saat?

Konya – Manavgat arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 57 dakika sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *