Antalya Ketem Nasıl Gidilir?(Soru)

  • Alanya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Alanya Ketem adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Alanya Ketem – yakınından geçiyor Otobüs: 22, 3, 41, GAL02 Otobüs ile Alanya Ketem konumuna nasıl gidilir?

Muratpaşa Ketem hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim KETEM yakınından geçiyor: VC53, VC57, VF02.

Ketem de nelere bakılır?

KETEM Nedir? KETEM ‘ler “Erken teşhis hayat kurtarır!” prensibiyle yola çıkarak meme, serviks (rahimağzı) ve kolorektal kanserler ile ilgili tarama programları yürütmektedir.

Antalya kent meydanına hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kepez Kent Meydanı yakınından geçiyor: MK80, VC53, VL13, VL13A, VS18.

Ketem den randevu nasıl alınır?

Erdoğan ayrıca, ve Kanser taramalarını yaptırmak isteyen vatandaşları 0538 336 7300 numaralı KETEM randevu hattını ya da 0344 415 0426 numaralı telefonu arayarak randevu alabileceklerini söyledi.

Ketem de hangi testler yapılır?

KETEM hizmetleri, serviks(rahim ağzı), kolon(barsak) ve meme kanserleri için yürütülen taramalar şeklinde sürüyor. Ayrıca KETEM ‘ler obezite ve beslenme konularında da toplumun bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi ve tarama yapılmasına önemli katkı sağlıyor.

Ketem kimler başvurabilir?

Kadınlar 30 yaş sonrasında her beş yılda bir rahim ağzı, 40 yaş sonrasında da her iki yılda bir meme kanseri taraması yaptırabiliyorlar. Kolon kanseri taraması ise 50 yaş üzerindeki tüm kadın ve erkeklere, yine her iki yılda bir yapılıyor.

You might be interested:  Bodrum Havaalanindan Didime Nasil Gidilir?(Çözüm bulundu)

Ketem tahlili nasıl yapılır?

Smear testi basit ve ağrısızdır. Test adet zamanı yapılmamalıdır, en iyi zaman adetten 10-20 gün sonrasıdır. Önce rahim ağzının (serviksin) görülebilmesi için, vajinaya bir spekulum (muayene aleti) yerleştirilir. Ardından küçük bir fırça rahim ağzına sürülerek hücre örnekleri toplanır ve cam üzerine yayılır.

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

Antalya merkezden Kurşunlu Şelalesi Nasıl Gidilir?

Antalya şehir merkezinden park alanında belediye otobüsleri ve minibüslerle gidilebiliyor. Her saat başı 524, 524 A, MK80, MK81, 519 nolu belediye otobüsleri ile 230 ve 231 nolu minibüs hatlarını kullanılarak park alanına ulaşım mümkün.

Antalya Dünya Göz Hastanesine hangi otobüsler gidiyor?

Bu Otobüs hatları Dünyagöz Hastanesi yakınından geçiyor: CV39, FL82, GM24, LC07A, MC58, VC53, VF02.

Ketem randevu almak gerekir mı?

Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezinde kanser taraması dışında başka kanser taramaları adına randevu gerekmemektedir. Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezinde test yaptırmak adına kimlik numarasıyla işlem yapmak yeterli olacaktır.

Keteme randevusuz gidilir mı?

İl Sağlık Müdürlüğü; Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı’na bağlı Sağlıklı Hayat Merkezi KETEM (Kanser Erken Teşhis Merkezi ) birimi tarafından ücretsiz ve randevusuz olarak yapılan kanser taramalarına halkımız büyük ilgi göstermektedir.

Ketem Randevu Nasıl Alınır Bursa?

Nilüfer Ketem

  1. Kadınlarda meme kanseri tarama programı kapsamında; 40-69 yaş arası kadınlara 2 yılda bir mamografi çekimi yapılmaktadır.
  2. Adres: Ataevler Mh.
  3. Telefon: 0 224 441 74 79.
  4. Nilüfer Kanser Erken Teşhis Tarama Biriminden (Nilüfer KETEM ) randevu almak için üstte verilen telefon numarasını arayınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *