Antalya Kemer’e Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

  • Kemer’e Nasıl Gidilir? Ulaşım kolaylığıyla tatil beldelerinin başını çeken Kemer, Antalya’ya yakın bir mesafede bulunmaktadır. İlçeye gelecek yerli ve yabancı turistler gerek yurt içinden, gerekse de yurt dışından direkt olarak Antalya’ya uçarak, buradan da 1 saatlik transfer sonrasında Kemer’e rahatça ulaşabilmektedir.

Antalya Otogar’dan Kemer’e Nasıl Gidilir?

Antalya Otogar ‘ dan Kemer’e ulaşım 45 dakika sürüyor. Kemer’e kara yoluyla ulaşım: Kemer, Antalya şehir merkezine 43 km uzaklıkta. Yılın her döneminde Türkiye’nin birçok şehrinden Kemer’e şehirlerarası otobüs firmalarının direkt seferleri var. Antalya Otogarı ‘ndan da her yarım saatte bir Kemer’e dolmuş seferi yapılıyor.

Antalya Kemer hangi otobüs gider?

Antalya – Kemer arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?

  • Metro Turizm.
  • Güney Akdeniz.
  • Gökbey Seyahat.
  • Süha Turizm.

Kemer hangi havaalanina yakin?

Türkiye’nin bu en gözde tatil beldesinde yaz döneminde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak biletinizi önceden almanızı tavsiye ederiz. Kemer ‘e en yakın havalimanı ise Antalya Havalimanı. Buradan bineceğiniz airport shuttle’lar ile yaklaşık 1 saat 10 dakikalık yolculuk sonunda Kemer ‘e varmış olacaksınız.

Antalya Otogar Kemer arası kaç km?

Antalya Kemer arası 48 kilometredir. Antalya ‘dan Kemer ‘e ulaşım için harcanan ortala süre otomobil ile yaklaşık 50 dakikadır.

You might be interested:  Istanbul Altın Çadırı 2019 Nerede?(Çözüm bulundu)

Antalya Olimpos Kemer arası kaç km?

Kemer Olimpos arası 40 kilometredir. Yolculuk yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Denizli Olimpos arası 226 kilometredir.

Istanbul antalya Kemer otobüs kaç saat?

İstanbul – Kemer ( Antalya ) arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 12 saat 49 dakika sürmektedir. İstanbul – Kemer ( Antalya ) arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? İstanbul – Kemer ( Antalya ) arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Kamil Koç, Metro Turizm firmalarıdır.

Antalya Kemer Kiriş nasıl gidilir?

Kiriş’e ulaşım için öncelikle Antalya’ya gelmek durumundasınız. Antalya’dan Kemer Kumluca istikametine 50 km. sonra Kiriş’e ulaşırsınız. Kemer’den ise yaklaşık 5,5 km. mesafede. Antalya terminalinden düzenli olarak otobüs seferleri yapılmakta.

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

Antalya Kemer arası kaç km?

Yüz ölçümü 471 km olan Kemer, Antalya merkeze yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunuyor.

Antalya Finike arası otobüsle kaç saat?

Antalya – Finike arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Antalya Kemer otobüs var mı?

Antalya Otogarı’ndan ise düzenli otobüs ve minibüs seferleri ile Kemer ve tatil beldelerine ulaşım sağlanmaktadır. Her on dakikada bir Antalya Otogarı’ndan Kemer ”e araç bulunabilmektedir.

Havalimanı Kemer arası kaç km?

Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Olimpos havaalanı kac km?

Antalya Havalimanı ‘ndan Olimpos ‘a olan uzaklık yaklaşık 97 kilometredir.

Lara Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir. Bu kadar yakın mesafede olan yer için rahat ulaşımı uygun fiyata elde etmeniz DT transfer sayesinde kolaylıkla elde edilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *