Antalya Eskişehir Otobüs Bileti Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

En ucuz AntalyaEskişehir otobüs bileti 129,00 TL’dir.

  • Eskişehir – Antalya arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar? Eskişehir – Antalya otobüs bileti fiyatı en ucuz 100,00₺‘dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Sakarya VIB tarafından satılmaktadır. Eskişehir – Antalya arası hangi firmalar sefer düzenliyor? Eskişehir – Antalya arasında günlük ortalama 1 firma 1 sefer düzenlemektedir.

Antalya Eskişehir otobüs kaç km?

Antalya – Eskişehir arası toplam 416 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 6 saat 30 dakika sürüyor.

Eskişehir’e hangi otobüs firmaları gidiyor?

Eskişehir’e sefer düzenleyen otobüs firmalarından bazıları İsmail Ayaz, Metro Turizm, Kütahyalılar, Balıkesir Uludağ, Kütahya Astur, Nilüfer, Ulusoy ve Seç Turizm’dir.

Eskişehir otobüs ile kaç saat?

İstanbul Eskişehir otobüs yolculuğu duraklar ve kalkış noktaları doğrultusunda 4 saat 30 dakika ila 6 saat arasında değişebilmektedir.

Antalya Eskişehir arası otobüsle kaç saat sürer?

Eskişehir Antalya arasındaki en kısa otobüs seferi 5 saat 30 dakika sürmektedir.

Antalya Fethiye otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Antalya – Fethiye otobüs bileti 55,00 TL’dir.

Antalya Konya üzeri kaç km?

Konya ile Antalya şehri arası 340 km olarak biliniyor.

Antalya Alanya arası kaç kilometredir?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

You might be interested:  Araba Fuarı Ne Zaman 2016 Istanbul?(En iyi çözüm)

Istanbul Eskişehir hangi otobüs firmaları?

İstanbul – Eskişehir arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Sakarya Vib Turizm, Lüks Yalova Seyahat, Pamukkale Turizm, Lüks Aksel Seyahat, Kamil Koç, İstanbul Konfor, Es Es İsmail Ayaz, Buzlu Turizm, Nilüfer Turizm, Metro Turizm firmalarıdır.

Eskişehir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul ve Ankara ile düzenli tren seferleri bulunan Eskişehir’e hızlı trenle ekonomik ve konforlu bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Yaz ve kış döneminde sefer sıklıkları değişen demir yolu ile ulaşım seçeneğinde İstanbul-Konya arasındaki istasyonlar: Pendik, Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir ve Konya.

Kamil Koç Eskişehir istanbul arası kaç saat?

*Ayrıca Bursa İstanbul arası Kamil Koç Ekspres sefer hizmeti bulunmaktadır. Eskişehir İstanbul arası otobüsle ortalama 6 saat 17 dakika sürmektedir.

Ankara ve Eskişehir kaç saat?

Ankara ile Eskişehir arası 236 km olarak biliniyor. Bireyler aracıyla 2 saat 47 dakika içerisinde Eskişehir şehrine ulaşabilir.

Eskişehir’e trenle kaç saatte gidilir?

2014 yılından beri ise iki şehir arasında ulaşım hızlı trenler ile sağlanabiliyor. İlki Ankara ve Eskişehir arasında açılan hızlı tren hattı 2009 yılında kullanıma sokulmuştu. Saatte 250 km hız ile seyahat edilebilen seferler ile İstanbul ve Eskişehir arasındaki mesafe 2,5 saatte tamamlanabiliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *