Antalya Elektrik Aboneliği Nerede?(Çözünme)

İşlemlerinizi CK Akdeniz müşteri merkezlerinde tamamlayacaksınız. CK Akdeniz’in Antalya, Isparta, Burdur illerinde toplam 16 ilçede müşteri merkezi bulunmaktadır. Size en yakın müşteri merkezini CK Akdeniz’in internet sitesinden ya da 0 850 226 07 07 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

 • No: 15 Demokrasi Kavşağı Kepez ANTALYA adresinde bulunan abonelik merkezinin telefon numarası: 02423395555 ANTALYA MERKEZİ AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ kurumundan elektrik aboneliği başvurusu yapabilir, değişiklik, iptal gibi aboneliğiniz ile ilgili tüm işlemleri yapabilirsiniz. Bölgelerin listesi aşağıdadır.

Antalya elektrik aboneliği nasıl yapılır?

Dilekçe. Vergi Kimlik No Ve Vergi Kimlik Bilgileri. İmza Sirküsü Abonelik İçin Gerekli Belgeler

 1. Hesap No.
 2. T.C. Kimlik No.
 3. Türk Vatandaşı Olmayan Kişiler İçin Geçici TC Kimlik No, Pasaport No Veya Uluslararası Geçerliliği Olan Muadili Belge No.
 4. Dask Poliçe No veya Poliçe (Zorunlu Deprem Sigortasına Tabii Olan Yerlerde)

Antalya elektrik aboneliği internetten yapılır mı?

Web şubemiz üzerinden online tahliye yapabilir veya bağlı bulunduğunuz Müşteri Hizmetleri Merkezlerimize (MÜHİM) aşağıdaki bilgiler ve abone hesap numaranızla birlikte bizzat başvurabilirsiniz.

CK elektrik abonelik nasıl yapılır?

Gerekebilecek Diğer Belgeler:

 1. Elektrik aboneliği için noter onaylı vekaletnamenin aslı / ıslak imzalı yetki belgesi. (yetkili veya vekil olarak işlem yapılacaksa)
 2. Kira kontratı veya tapu (adreste başkasının üzerine mevcut bir abonelik varsa)
 3. DASK no. veya poliçe (binada mesken varsa)
You might be interested:  Ankara Hamamonu Nasil Gidilir?(Çözünme)

Elektrik aboneliği için nereye başvurulur?

Elektrik abonelik başvurusunu, tüketim noktasının bağlı bulunduğu bölgedeki görevli tedarik şirketine yapmanız gereklidir. Bunun için size en yakın müşteri hizmet merkezine gidebilirsiniz.

Tarım elektriği nasıl alınır?

Tarımsal sulama tarifesindeki tüketicileri dağıtım sistem kullanım anlaşması başvurusu için aşağıdaki belgeler gereklidir;

 1. Başvuru dilekçesi,
 2. Kimlik fotokopisi,
 3. D.S.İ.
 4. Bağlı bulunulan Tarım Müdürlüğünden tespit yazısı,
 5. Tapu fotokopisi,
 6. Proje ve Ekleri.
 7. Vergi Levhası (Tüzel Kişilik Başvuruları için),

Edevlet üzerinden elektrik aboneliği nasıl yapılır?

E-DEVLET ELEKTRİK ABONELİĞİ NASIL YAPILIR? E-devlet adresi üzerinden TC Kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek açılan sayfaya bulunduğunuz bölgenin elektrik şirketi ismini yazarak Bireysel Abonelik Başvurusu bölümüne ardından ” Yeni Başvuru” kutucuğuna tıklamanız gerekiyor.

Antalya elektrik aboneliği iptali nereden yapılır?

İşlemlerinizi CK Akdeniz müşteri merkezlerinde tamamlayacaksınız. CK Akdeniz’in Antalya, Isparta, Burdur illerinde toplam 16 ilçede müşteri merkezi bulunmaktadır. Size en yakın müşteri merkezini CK Akdeniz’in internet sitesinden ya da 0 850 226 07 07 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Elektrik aboneliği iptali nereden yapılır?

Aboneliğinizi iptal etmek için görevli tedarik şirketlerinin müşteri hizmet merkezlerine bizzat başvuru yaparak veya eğer görevli tedarik şirketinin online abonelik iptal hizmeti bulunuyorsa online olarak iptal başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vefat eden kişinin elektrik aboneliği nasıl devredilir?

Vefat eden kişinin elektrik aboneliğini veraset ilanında bulunan mirasçılar kapatabilir. İptali ile birlikte güvence bedelinin iadesi tüm mirasçılar veya temsil eden bir kişi tarafından yapılabilir.

Elektrik aboneliği internetten yapılır mı?

e-Devlet üzerinden artık elektrik aboneliği yapılabilecek. Vatandaşlar, Ticaret Bakanlığı tarafından geliştirilen proje ile artık e-Devlet üzerinden elektrik aboneliği başvurusunda bulunabilecek. 18 Şubat 2019 tarihinden yıl sonuna kadar devam edecek olan abonelik işlemlerini e-Devlet şifrenizle çözebileceksiniz.

You might be interested:  Ankara Antalya Arası Dizel Ne Kadar Yakar?(Çözünme)

Istanbul Avrupa Yakası elektrik aboneliği nasıl yapılır?

İşlemlerinizi CK Boğaziçi müşteri merkezlerinde tamamlayacaksınız. CK Boğaziçi’nin İstanbul Avrupa yakasında toplam 26 ilçede müşteri merkezi bulunmaktadır. Size en yakın müşteri merkezini, CK Boğaziçi’inn internet sitesinden ya da 444 6 255 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

CK elektrik abonelik ücreti ne kadar?

Abonelik Ücreti / Güvence Bedeli *Güvence bedeli, mesken aboneleri için, en az 5 kW sözleşme gücü üzerinden hesaplanır; böylece ödenmesi gereken güvence bedeli en az 118,50 TL olur.

Elektrik aboneliği nasıl açılır?

Elektrik aboneliği açtırmak için bulunduğunuz ildeki görevli tedarik şirketine başvurmanız gereklidir. Elektrik açtırma başvurusunu görevli tedarik şirketinin müşteri hizmet merkezlerinden, internet sitesi üzerinden veya e- devlet kanalı ile yapabilirsiniz.

Yeni evin elektrik aboneliği ne kadar?

Sıfır daire elektrik aboneliği ücreti 2021 yılı için damga, bağlama ve kesme bedelleri dahil ortalama 188 TL’dir. Sıfır daire elektrik aboneliği başvurusunun incelenmesi ve değerlendirilmesi Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından gerçekleştirilir.

Elektrik ustune almak kac tl 2020?

2020 yılında yapılan zamlar ile birlikte elektrik abonelik ücretleri aşağıdaki gibidir: Mesken için güvence birim bedeli 33 TL /kW, 6 kW için 198 TL, Ticarethane ve Sanayi için güvence birim bedeli 93,7 TL /kW, 9 kW için 843 TL, Tarımsal sulama, aydınlatma ve diğerleri için güvence birim bedeli 44,5 TL /kW.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *