Antalya Dan Isparta Ya Nasıl Gidilir?(Soru)

  • Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya’nın Aksu ilçesine giriş yapılır.

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

Isparta’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Isparta ‘ya özel araçla ulaşım: Isparta ‘ya İstanbul’dan özel araçla ulaşım için Bursa, Bozüyük, Afyonkarahisar, Keçiborlu rotasını takip etmek; Ankara’dan ulaşım için ise Polatlı, Sivrihisar, Bolvadin güzergahını kullanmak gerekiyor.

Izmir Isparta hangi yoldan gidilir?

İzmir, Aydın, Denizli ve çevre illerden gelen ziyaretçiler, D-320 ve E-87 karayollarını kullanabilirler. Bu yol ile İzmir – Isparta arası yolculuk 5 saat civarında sürmektedir. Antalya ve çevresinden gelen ziyaretçiler ise, D-685 Karayolu’nu kullanarak 1.5-2 saat civarında ulaşım sağlayabilir.

Isparta Antalya otobüs bileti kaç TL?

En ucuz Isparta – Antalya otobüs bileti 44,00 TL ‘dir.

Istanbuldan antalyaya hangi yoldan gidilir?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya ‘nın Aksu ilçesine giriş yapılır.

You might be interested:  Istanbul Düşman Işgalinden Ne Zaman Kuruldu?(Soru)

İstanbul’dan Antalya’ya hangi yoldan gidilir?

Özel araçla İstanbul ‘ dan yola çıkıp Antalya ‘ya ulaşmak isteyen ziyaretçilerin, seyahatlerine Anadolu Otoyolu üzerinden çıkmaları gerekmektedir. Gebze’yi geçtikten sonra sırasıyla; Bursa, Bozüyük, Kütahya, Afyonkarahisar, Burdur ve Antalya tabelaları izlenmelidir.

Antalya’ya ne zaman tatile gidilir?

Antalya ‘ya gidilecek en doğru zaman yaz mevsimidir. Oldukça sıcak geçen yaz ayları, burada tatil yapmak isteyenler için kaçınılmazdır. Turizm sezonu genelde mayıs ayında açılıp ekimde havaların soğumasına kadar devam etmektedir. Şehrin sıcaklıkları ekim itibariyle azalmaya başlar.

Isparta Merkez lavanta bahçeleri arası kaç km?

Isparta Kuyucak köyü arası da yaklaşık 50 kilometre.

Isparta Tam nerede?

Isparta şehir merkezi; Akdeniz Bölgesi’nin kuzeyinde, Antalya Bölümü, Göller Bölgesi’nde yer alır. Doğusunda Eğirdir, kuzeyinde Atabey ve Gönen ilçeleri, batısında Burdur İli bulunmaktadır.

Istanbul izmir kaç kilometre kaç saat?

Otoyol sayesinde İstanbul – İzmir arası 8 saat süren yolculuk 3,5 saate düşecek. İstanbul – İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

Izmir Isparta kaç saat sürüyor?

İzmir – Isparta arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 17 dakika sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *