Antalya Cumartesi Pazarı Nerede Kuruluyor?(EN iyi 5 ipucu)

Antalya’da cuma pazarı nereye kuruluyor?

Antalya ‘da Yener Ulusoy Bulvarı ile Milli Egemenlik Caddesi arasında kalan alanda cuma günleri kurulan semt pazarının bir sonraki haftadan itibaren yeniden kurulması bekleniyor.

Antalya Şirinyalı pazarı hangi gün?

23 ŞİRİNYALI AÇIK SEMT PAZARI CUMARTESİ AÇIK ALAN ŞİRİNYALI MAH. 1500-1530- 1532-1533 KEŞİSİMİNDE BULUNAN 5653 ADA 1 PARSEL’DE KURULMAKTA.

Antalya Gürsu pazarı hangi gün?

Salı günü Liman Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (tekstil), Çarşamba günü Öğretmenevleri Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (sebze), Perşembe günü Uncalı Semt Pazarı, Cuma günü ise Altınkum Semt Pazarı ile Pınarbaşı Semt Pazarı kurulacak.

Alanya’da cuma pazarı nerede?

Alanya Belediyesi’nin yakında başlayacak olan ‘Kapalı Otopark, Pazar Alanı Sinema ve Dijital Kütüphane Projesi’ nedeniyle Pazar Pazarı ile birleştirileceği açıklanan Cuma Pazarı perşembe ve cuma günleri açılacak.

Antalya Belek pazarı hangi gün?

Antalya ‘nın Serik ilçesinde Pazarcılar Odası tarafından Belek turizm merkezindeki Kadriye Mahallesi’nde kurulan gece pazarı hem esnafı, hem de turistleri memnun ediyor. Her hafta cuma günü 16.00-24.00 saatleri arasında kurulan pazar yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

Lara sosyete pazarı hangi günler açik?

Cumartesi günleri Lara / Şirinyalı bölgesinde kurulan yerel halk pazarı, kaliteli ürünleri ve ürün çeşitliliği nedeniyle Sosyete Pazarı olarak bilinmektedir.

You might be interested:  Ankara Kızlık Zarı Dikimi Ne Kadar?(Çözünme)

Antalyada Pazartesi günü nerede pazar var?

Pazartesi Pazarı

  • Etiler Açık Pazarı – Muratpaşa: Etiler Mahallesi Mevlana Lokantası Arkası
  • Kültür Açık Pazarı – Muratpaşa: Kültür Sitesi içi.
  • Menzil Kapalı Pazarı – Kepez: Yenidoğan Mahallesi Menzil Sitesi Şoförler Odası Yanı
  • Altıayak Açık Pazarı – Kepez: Altıayak Mahallesi Varsak.
  • Beldibi Açık Pazarı – Konyaaltı: Beldibi.

Antalya Aksu pazarı hangi gün?

Aksu Belediyesi olarak ilçemize yeni bir kapalı pazar daha kazandırdık. Pınarlı Mahallesi’ ne yapmış olduğumuz kapalı pazar tamamlanarak bugün hizmet vermeye başladı. Çarşamba günleri kurulacak olan pazarla ilgili konuşan Belediye Başkanımız Halil Şahin, “Kapalı pazarımız esnafımıza da bölge halkımıza da hayırlı olsun.

Marmaris pazarı ne zaman?

Marmaris pazar yerlerinin günleri geçici olarak değiştirildi. Daha önce cuma günleri hizmet veren Bayır ve Armutalan – Camiavlu pazaryerlerinin perşembe, Orhaniye pazarının ise çarşamba günü kurulacağı açıklandı.

Side pazarı ne zaman?

Side ‘de her cumartesi günü semt pazarı kurulmaktadır. Pazarda yörede yetişen taze sebze ve meyvelerin yanı sıra yöre halkının evlerinde hazırladığı peynir, yoğurt, salça, erişte, köy ekmeği gibi ürünleri de bulabilirsiniz.

Merdivenköy pazarı hangi gün?

Her hafta Salı günü kuruluyor. Anadolu yakasının en popüler semt pazarı. Halen Merdivenköy ‘de hizmet veren pazar, Hasanpaşa’da yapılan yeni pazar alanının tamamlanmasıyla birlikte buraya taşınacak.

Ortaköy Perşembe pazarı nerede?

Beşiktaş sahil yolunu kullanacaksanız; Ortaköy Meydana geldikten sonra sola kıvrılan yoldan geri döner gibi dönmelisiniz. Burayı döndükten sonra sağ tarafa doğru yoldan sapmadan yakşalık 1 kilomere devam edin. Merkez Cami’yi geçtikten 50-60 metre sonra Pazar yerine ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Perşembe pazarı nerede?

Perşembe Pazarı, gıda pazarı, Ömerağa Mah., Artok Sok., No:35, Tepebaşı, Eskişehir, Türkiye – Yandex Haritalar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *