Antalya Cuma Pazarı Nerede?

 • Antalya Cuma Pazarı nerede kurulmaktadır? Antalya, Alanya ilçesi Merkez mevkisinde Şekerhane Mahallesi Sinanoğlu Sokak Fakılar Sokak Ve Halimağa Caddesi Belediye Düğün Salonu Civarı. kurulmaktadır. Antalya Cuma Pazarına nasıl gidebilirim? Google harita linki için tıklayın. Antalya Cuma Pazarı hangi gün kurulur? Cuma günleri kurulmaktadır.

Antalya Şirinyalı pazarı hangi gün?

23 ŞİRİNYALI AÇIK SEMT PAZARI CUMARTESİ AÇIK ALAN ŞİRİNYALI MAH. 1500-1530- 1532-1533 KEŞİSİMİNDE BULUNAN 5653 ADA 1 PARSEL’DE KURULMAKTA.

Antalya Sosyete pazarı hangi gün kuruluyor?

Antalya ‘da Lara bölgesinde cumartesi günleri kurulan bu pazar oldukça hareketli ve turistler tarafından da bilinip takip edilen önemli bir aktivite haline geldi.Ne ararsanız bulabileceğiniz bir pazar. Tezgahlar o kadar çeşitli ve renkli ki insanın başını alıyor.

Antalyada Pazartesi günü nerede pazar var?

Pazartesi Pazarı

 • Etiler Açık Pazarı – Muratpaşa: Etiler Mahallesi Mevlana Lokantası Arkası
 • Kültür Açık Pazarı – Muratpaşa: Kültür Sitesi içi.
 • Menzil Kapalı Pazarı – Kepez: Yenidoğan Mahallesi Menzil Sitesi Şoförler Odası Yanı
 • Altıayak Açık Pazarı – Kepez: Altıayak Mahallesi Varsak.
 • Beldibi Açık Pazarı – Konyaaltı: Beldibi.

Antalya Perşembe pazarı nereye kuruluyor?

Salı günü Liman Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (tekstil), Çarşamba günü Öğretmenevleri Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (sebze), Perşembe günü Uncalı Semt Pazarı, Cuma günü ise Altınkum Semt Pazarı ile Pınarbaşı Semt Pazarı kurulacak.

You might be interested:  Istanbul Ankara Arası Ne Kadar Benzin Yakar?(EN iyi 5 ipucu)

Merdivenköy pazarı hangi gün?

Her hafta Salı günü kuruluyor. Anadolu yakasının en popüler semt pazarı. Halen Merdivenköy ‘de hizmet veren pazar, Hasanpaşa’da yapılan yeni pazar alanının tamamlanmasıyla birlikte buraya taşınacak.

Ortaköy Perşembe pazarı nerede?

Beşiktaş sahil yolunu kullanacaksanız; Ortaköy Meydana geldikten sonra sola kıvrılan yoldan geri döner gibi dönmelisiniz. Burayı döndükten sonra sağ tarafa doğru yoldan sapmadan yakşalık 1 kilomere devam edin. Merkez Cami’yi geçtikten 50-60 metre sonra Pazar yerine ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Perşembe pazarı nerede?

Perşembe Pazarı, gıda pazarı, Ömerağa Mah., Artok Sok., No:35, Tepebaşı, Eskişehir, Türkiye – Yandex Haritalar.

Antalya Belek pazarı hangi gün?

Antalya ‘nın Serik ilçesinde Pazarcılar Odası tarafından Belek turizm merkezindeki Kadriye Mahallesi’nde kurulan gece pazarı hem esnafı, hem de turistleri memnun ediyor. Her hafta cuma günü 16.00-24.00 saatleri arasında kurulan pazar yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

Lara sosyete pazarı hangi günler açik?

Cumartesi günleri Lara / Şirinyalı bölgesinde kurulan yerel halk pazarı, kaliteli ürünleri ve ürün çeşitliliği nedeniyle Sosyete Pazarı olarak bilinmektedir.

Antalya Aksu pazarı hangi gün?

Aksu Belediyesi olarak ilçemize yeni bir kapalı pazar daha kazandırdık. Pınarlı Mahallesi’ ne yapmış olduğumuz kapalı pazar tamamlanarak bugün hizmet vermeye başladı. Çarşamba günleri kurulacak olan pazarla ilgili konuşan Belediye Başkanımız Halil Şahin, “Kapalı pazarımız esnafımıza da bölge halkımıza da hayırlı olsun.

Göynük pazarı ne zaman?

Göynük Cuma Pazarı – Antalya, Antalya.

Semt pazarları açık mı?

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre semt pazarları hafta içi belli günlerde kurulacak. Yani hafta sonu sokağa çıkma yasağı nedeniyle bugün pazar kurulmayacak. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar gününe denk gelen semt pazarları hafta içi günlerinde açık olacak.

You might be interested:  Istanbul Dan Inegöl'e Nasıl Gidilir?

Istanbul sosyete pazarı nerede?

En Çok Gezilen 14 İstanbul Sosyete Pazarı

 • 2- Kadıköy Salı Pazarı Kadıköy Salı Pazarı
 • 4- Erenköy Sosyete Pazarı Erenköy Sosyete Pazarı
 • 6- Beylikdüzü Beygah Pazarı
 • 8- Bakırköy Sosyete Pazarı
 • 9- Bahçeşehir Pazartürk Pazarı
 • 10- Mısır Çarşısı
 • 11- Tarihi İnebolu Köy Pazarı
 • 12- Beşiktaş Cumartesi Pazarı

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *