Antalya Bit Pazarı Ne Zaman Kuruluyor?(En iyi çözüm)

Antalya Bit pazarı ne zaman?

Antalya Bit Pazarı Sokakta kuruluyor. Kapalı halk pazarına açılan çarşı tazgahları, Cumartesi gecesinden başlayarak Pazar akşamına kadar hizmet veriyor. Varsak Bit Pazarı ‘nda ayrıca 2. el mobilya ve çeşitli eşyalara rastlamak mümkün.

Antalya Bit pazarı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları ANTALYA BiT PAZARI yakınından geçiyor: VF01, VF02, VL13, VS18.

Alanya bit pazarı nerede kuruluyor?

Atatürk Ortaokulunun yanındaki pazar yerinde kurulan pazarda birçok farklı ürün yer alıyor. Bit pazarı antika eşyalardan, elektronik cihazlara, ikinci el kıyafetlerden mutfak ve ev eşyalarına kadar bir çok ürün çeşitliliğine sahip.

Avcılar bit pazarı hangi gün kuruluyor?

Bit Pazarı – Her Pazar günü Avcılar Ambarlı pazarındayız | Facebook.

Samsun bit pazarı nerede?

Samsun ‘un İlkadım ilçesindeki Atatürk Ortaokulunun yanındaki pazar yerinde kurulan pazarda birçok farklı ürün yer alıyor. Bit pazarı antika eşyalardan, elektronik cihazlara, ikinci el kıyafetlerden mutfak ve ev eşyalarına kadar bir çok ürün çeşitliliğine sahip.

Kadıköy Bit Pazarı hangi durakta?

İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki Ünalan’da yer alan bit pazarına en kolay yoldan Metro ile ulaşmanız mümkündür. Metrobüs ile gelecekler Uzunçayır durağında indikten hemen sonra buraya çok rahat ulaşabilirler.

Kadıköy cuma pazarı hangi durakta?

Göztepe durak, Kadıköy içindeki Kadıköy Cuma Pazarı konumuna en yakındır.

You might be interested:  Ankara Didim Arasi Hangi Yoldan Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Dolapdere Bit pazarı ne zaman?

dolapdere ‘de pazar günleri kurulan bit pazarıdır.

Avcılar bit pazarı açıldı mı?

AVCILAR ‘DAKİ ‘ BİT PAZARI ‘ 6 HAFTA SONRA YENİDEN AÇILDI, ESNAFIN YÜZÜ GÜLDÜİhsan DÖRTKARDEŞ/İSTANBUL, (DHA)- AVCILAR ‘da 6 hafta önce alınan kararla kapatılan, ‘ Bit Pazarı ‘ olarak bilinen ‘Nostalji ve Antika Çarşısı’ yapılan görüşmelerin ardından yeniden açılırken, esnaf ve pazar müşterilerinin

Ambarlı bit pazarı niye kapandı?

” Ambarlı Kapalı Semt Pazarı ‘nda kurulan Antika Ürünler Satış Pazarı; çevredeki vatandaşların şikayeti, bölgedeki kaldırımlara yapılan yasak park, pazarın trafik sıkışıklığına neden olması, açılış ve kapanış saat kurallarına uyulmaması ve kovid önlemlerine dikkat edilmemesi, bölgedeki kaldırımlara yapılan yasak park,

Avcilar bit pazarı neden kapandı?

Avcılar ‘da 4 yıldan bu yana kurulan antika ve bit pazarı belediyenin aldığı kararla kapatıldı. Çevrede oturanların şikayeti ve trafik sorunu nedeniyle kapatıldığını bildirilen pazara alışveriş için gelenler, pazarın kapatılmasına şaşırdı. Bazıları da kararın yerinde olduğunu söyledi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *