Antalya Belek Arası Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

  • Antalya Otogar Transfer Otogar Belek arasi 50km, 45 Dakikada gidilir. Nasıl Ulasim ve Transfer saglayacagiz diye dusunmeyin bizi aramaniz yeterlidir taksi ve Shuttle hizmetimiz 24 saat faaldir 1996 yılında hizmete acılan Antalya Otogarı, aradan gecen yıllarda cesitli tadilatlarla yenilenmistir.

Beleğe hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya Belek Boğazkent yolu yakınından geçiyor: MK80, VC56, VF01, VF02, VL13A, VS18.

Antalya Havalimanı Belek nasıl gidilir?

Antalya otogarına gitmek için havalimanında bulunan ücretli Havaş servislerini ya da 600 numaralı otobüs hattından faydalanabilirsiniz. 600 numaralı otobüsleri de havalimanından bulabilirsiniz. Serik otogarına geldiğinizde ise Belek ‘ e yine otogar servisleri ile yolculuk yapabilirsiniz.

Ankara Antalya Belek nasıl gidilir?

Ankara ‘dan Belek ‘e ulaşım sağlamak için; şehirler arası yolculuk hizmeti veren otobüs firmalarını ya da uçak ile ulaşım seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ankara – Antalya arası uçak yolculuğu ortalama 45 dakika sürmektedir. Ankara ‘dan Belek ‘e otobüs ile gelecekseniz; bu yolculuk ortalama 7 saat 30 dakika sürmektedir.

Belek Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Ankara Fişek Fabrikası Ne Zaman Kapatıldı?(Mükemmel cevap)

Antalya Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ ( Havaş ) HAVAŞ otobüs hattının ilk durağı 10023 – Migros olup son durağı Antalya H.Limanı ✈️ ( Havaş ) durağıdır. HAVAŞ ( Antalya Havalimanı (Ayt) ✈), her gün çalışıyor.

Antalya merkezden Manavgat’a Nasıl Gidilir?

Antalya il merkezinden Manavgat’a ulaşımlar, özel araçla veya otobüsler ile yapılabilmektedir. İki mesafe arası yaklaşık olarak 76 kilometredir. İl merkezinden Manavgat’a yapılacak olan karayolu seyahatleri ortalama 1 saat sürmekte olup, Aksu ve Serik ilçelerinin içinden ilçeye gidilmektedir.

Antalya Havalimanı Belek Taksi ücreti ne kadar?

5M Migros’a 70 lira, Akdeniz Üni. Mekrez Kampüse ise 75 liraya taksi ile ulaşım sağlanıyor. Antalya Havalimanından Belek taraflarına giderseniz ödeyeceğiniz ücret: 200 TL. bile geçebiliyor. Bu yüksek ücretler karşısında araç kiralamak bile daha ucuza gelebilir.

Antalya otobüs terminalinden havaalanına nasıl gidilir?

Şehir iç ulaşımda en sık kullanılan ulaşım aracı olan belediye otobüsleriyle Antalya Otogarı’ndan Antalya Havalimanı’na gitmek oldukça kolay. Otogardan kalkan 600 numaralı belediye otobüsleriyle Antalya Havalimanı’na gitmek ortalama 55 – 60 dakika sürüyor.

Antalya Havalimanından Serik e nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı ‘ndan Serik ‘ e giden HAVAŞ otobüsleri yoktur. Fakat HAVAŞ otobüsleri ile il merkezine geçerek oradan hareket eden otobüsler ile ulaşım sağlanabilir. HAVAŞ bileti fiyatları 10 – 15 TL arasındadır. Sonrasında terminale geçiş yapılarak yarım saatte bir hareket eden otobüsler tercih edilebilir.

Ankara Antalya arasında hangi şehirlerden geçiliyor?

Gidiş güzergahını tamamen düzeltmişler sadece Ankaraya dönüite bozuk bi bölüm kalmış, çalışmalar da hala devam ediyor. Ankara – Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara -Afyon-Keçiborlu-Burdur- Antalya güzergahını tercih etmeleri.

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

You might be interested:  Nuh'un Ankara Makarnası Kimin?(Mükemmel cevap)

Ankaradan afyona hangi yoldan gidilir?

Ankara şehir merkezinden Afyon’a özel araçlar aracılığı ile yolculuk yapmak isteyen gezginler; Dumlupınar Blv., D200, D260, E96 karayolları üzerinden ulaşım sağlayabilmektedir. Bu yolculuk yaklaşık 3 saat 15 dakika sürmektedir.

Antalya Konyaaltı ile otogar arası kaç km?

Antalya İl Merkezinden Konyaaltı ‘na Ulaşım Bu nedenle Konyaaltı ilçe merkezi ile Antalya şehir merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 kilometredir.

Serik Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya il merkezi ile Serik ilçesi arası mesafe 39 kilometredir. Antalya Otogarı’ndan her saat başı hareket eden Serik minibüsleriyle ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir. Alternatif olarak Antalya şehir merkezinden taksi kullanarak veya özel araç kiralayarak da ortalama 30 dakika içerisinde ilçeye gidilebilmektedir.

Antalya Havalimanı ve Belek arası kaç km?

Antalya havalimanı Belek arası mesafe 33,5 km ve Belek transfer süresi sadece 35 dakika sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *