Antalya Alanya Ya Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

  • Antalya havalimanından Alanyaya nasıl gidilir sorusunun bir çok yanıtı var ama en basit ve ucuz olanı önceden bir havalimanı transfer firmasına rezervasyon yaptırılır ve Havalimanı transfer firmaları size Antalya havalimanında karşılar ve sizi gideceğiniz adrese kadar götürür.

Antalya Alanya arası nasıl gidilir?

Antalya havalimanından Alanya ‘ya direkt otobüs bulunmadığı için önce Antalya şehirlerarası otobüs terminaline gitmek gerekir. 600 numaralı otobüs sizi Antalya otobüs terminaline kadar götürecektir. Otobüse binmek için Antalya havalimanı terminal çıkışından Antalyakart alabilirsiniz.

Antalyadan Alanyaya Havaş var mı?

Öncelikle havalimanından Havaş servisi ile otogara geçebilirsiniz. Belirli saat aralıklarla havalimanından kalkan bu araçlarla ortalama 15 TL’ye otogara geçebilir ve oradan 10’dan fazla firma seçeneğinden bir tanesi ile Alanya’ya otobüs ile yolculuğunuzu yapabilirsiniz.

Ankaradan Alanya’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Ankara ‘dan özel aracınız ile Alanya seyahati yapmak isterseniz, yola Gölbaşı güzergahından çıkmanız gerekmektedir. Daha sonra sırasıyla, Kulu, Konya, Seydişehir ve Alanya tabelalarını takip ederek ulaşabileceğiniz ilçeye seyahatiniz yaklaşık 526 kilometre sürecektir.

Antalya Alanya arası kaç saat otobüs?

Antalya – Alanya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 14 dakika sürmektedir.

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

You might be interested:  Antalya Alanya Ne Kadar?(Çözüm bulundu)

Alanya Antalya Havaş ne kadar?

Buradan Alanya ‘ya gitmek için bütün uçaklara Havaş, Bizim Transfer, 7/24 Transfer ve taksiler hizmet vermektedir. Taksi ortalama 250 TL almaktadır, Havaş kişi başı ücret 30 TL, 724 Transfer ve Bizim Transfer ücreti ise 2022 yılı için sadece 45 TL’dir.

Antalya Havalimanından Türklere nasıl gidilir?

Antalya havalimanı Türkler arası transfer ve Ulaşım Antalya havalimaı Alanya, Türkler arası mesafe 107 km’dir. Transfer süresi ise özel transfer ile 1 saat 32 dakika, paylaşımlı transfer ile 1 saat 45 dakika sürmektedir. Bizim Transfer Türkler ‘de bulunan bütün otellere transfer ve ulaşım hizmeti vermektedir.

Alanya Havalimanından Alanya otogara nasıl gidilir?

Havalimanı /Şehir Merkezi HAVAŞ ile Ulaşım Ayrıca havaalanından Alanya Otobüs Terminali’ne de ulaşım hizmeti verilmektedir. HAVAŞ ile şehir merkezine yolculuk trafiğin yoğunluğuna bağlı olarak 1 saate yakın sürmekte ve yolculuk ücreti kişi başı/tek yön 20 TL’dir.

Istanbuldan antalyaya hangi yoldan gidilir?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya ‘nın Aksu ilçesine giriş yapılır.

Alanya Konya Ankara arası kaç km?

Ankara ile Konya arası toplam 262 km ‘dir.

Antalya Alanya kaç saat sürüyor?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

Alanya Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya ve Alanya arasında yolcuğunuz 2 saat 26 dakika sürmektedir. Bu iki rota arasındaki otobüs yolu mesafesi ise 689 kilometredir.

Antalya Otogar ile Akdeniz Üniversitesi arası kaç km?

Şehirlerarası Otobüs Terminali ile Kampüs arası 2-3 km. olup, taksi ücreti 15 TL civarındadır. Bazı seyahat firmalarının servisleri Kampüs içerisine girmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *