Antalya Akvaryumu Kim Yaptı?(EN iyi 5 ipucu)

Antalya Aquarium, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yap-İşlet-Devret modeli ile Antalya ili Konyaaltı ilçesinde kurulan akvaryum ve kar dünyası kapalı alanlarından oluşan eğlence merkezidir.

Antalya Akvaryum ne zaman açılacak?

Çalışma saatleri hergün 10:00-20:00.

Antalya Akvaryum kaç yılında açıldı?

Antalya Aguarium standart giriş fiyatları Yetişkin için 35 USD, Çocuklar 27 USD karşılığı TL,dir. Ancak ülkemizde ekonomik şartları ve vatandaşlarımızın alım gücü değerlendirilerek, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ve Türkiye Cumhuriyetinde ikamet etmekte olan tüm yabancılara özel kampanya ve indirimler yapılmaktadır.

Antalya Akvaryum kimlere ücretsiz?

0 – 2 yaş ücretsiz olup, 3 yaşından gün alan çocuklar ücrete tabidir. 3-12 yaş grubu çocuklar için indirimli kapı fiyatının ödenmesi gerekmektedir. Antalya Akvaryum, yukarıda belirtilen hususlara uyulmadığı takdirde ücretsiz giriş yaptırmama hakkını saklı tutar.

Antalya akvaryum Sağlıkçılara ücretsiz mi?

Sağlık çalışanlarımız ile birlikte gelen +3 yakını bütün alan girişlerinde %50 indirimli. Kampanyamızdan faydalanmak için; sağlık çalışanı olduğunuzu gösteren kimlik kartı veya imzalı & kaşeli bir çalışma belgesi ibraz etmeniz yeterlidir.

Antalya akvaryum kaç yaş ücretsiz?

Kampanya 15 Ocak-15 Şubat 2021 tarihleri arasında geçerlidir. 0-2 yaş ücretsiz olup 3 yaşından gün alan çocuklar ücrete tabiidir.

Antalya Aquarium da neler var?

Antalya Aquarium, dünyanın en büyük tünel akvaryumu olma özelliği ile ziyaretçilerini ağırlıyor. Kompleks içerisinde akvaryumun yanı sıra, kar dünyası, wildpark ve face2face wax museum adında birbirinden farklı mekanları da ziyaret imkanı bulunuyor.

You might be interested:  Istanbul Alaçatı Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Antalya akvaryum sahibi kim?

Antalya Aquarium, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yap-İşlet-Devret modeli ile Antalya ili Konyaaltı ilçesinde kurulan akvaryum ve kar dünyası kapalı alanlarından oluşan eğlence merkezidir.

Dünyanın en büyük tünel akvaryumu nerede?

Dünyanın en büyük tünel akvaryumu! Dünyanın en büyük akvaryum komplekslerinden biri olan Antalya Aquarium, ilham, eğlence ve eğitimi bir arada sunuyor. 40 tematik akvaryumun ardından 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliği ile dünyanın en büyük tünel akvaryumu Antalya Aquarium’da sizleri bekliyor!

Antalya akvaryum öğretmen indirimi var mı?

Ayrıca, öğretmenlerimiz ile birlikte gelen 3 yakınına belirtilen eğlence alanlarına girişler %50 İNDİRİMLİ! (Aquarium bölümü, WildPark Sürüngenler Evi, Kar Dünyası & Buz Müzesi, Face2Face Wax Museum) Oceanride XD Sinema bölümü, kapasite sınırı nedeniyle öğretmenlere ve yanında gelenlere %50 indirimlidir.

Antalya akvaryum engellilere ücretsiz mi?

Engel seviyeleri; yüzde 89- 100 ( 1. Derecede Engelli ) misafirlerin kendisi yılın 365 günü ücretsiz ağırlanır. Engel seviyeleri; yüzde 40-59 (3. Derece) engelli misafirlerimize Yerli ve Yerleşik indirimli fiyatlarımıza ek %30’lara varan indirimler uygulanır.

Akvaryum giriş ücreti ne kadar 2021?

İstanbul Akvaryum 2021 güncel giriş fiyatı yetişkinler için 100TL, internet üzerinden alırsanız çok daha ucuza geliyor ve 70 TL. 2 yaş ve üzeri çocuklar ve öğrenciler için normalde 70 TL olan bilet fiyatları, internetten alırsanız 50 TL’ye geliyor. 0-2 yaş çocuklar için ücret alınmıyor.

Florya akvaryum Öğretmenler Gününde ücretsiz mi?

Öğretmenlerin sadece öğretmen kartını göstermesi yeterli! Öğretmenler, farklı dünyaların kapılarını kendilerine ücretsiz olarak açan İstanbul Akvaryum ‘u sadece öğretmen kartlarını göstererek ziyaret edebilecek.

Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

İstanbul Akvaryum ‘a güncel giriş ücretleri yetişkinler için 119 TL, 2-12 yaş çocuklar için 89 TL’dir.

You might be interested:  Ankara Üniversitesine Yatay Geçiş Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Antalya akvaryum dünyada kaçıncı?

Dünyanın 5. büyük akvaryumu: Antalya.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *