Antalya Akvaryum Koyu Nerede?(Mükemmel cevap)

Akvaryum Koyu, Antalya ilinin Demre ilçesi yakınlarındadır. Tatil için Antalya Demre Kekova’ya geldiyseniz Akvaryum Koyunu kesinlikle görmeden gitmeyin. Denizin berraklığı ve temizliği doğanın içindeki huzur ile birleşiyor ve muhteşem bir duygu birleşmesi yaratıyor Akvaryum Koyu.

  • Antalya akvaryuma, Antalya ilinde Konyaaltı ilçesinde yer almaktadır. Kompleks ile Antalya havalimanı arası 15 km. mesafede bulunmaktadır. Kompleks cam piramit olarak adlandırılan yapının yanında ve şehir merkezinde yer almaktadır.

Türkiyede kaç tane akvaryum koyu var?

2 ayrı koyu var.

Marmaris Akvaryum Koyu nerede?

Akvaryum Koyu, Marmaris ‘e bağlı Zeytin Adası üzerinde bulunuyor.

Akvaryum Koyu hangi şehirde?

Bozcaada seyahati planlayanların listesine mutlaka eklemesi gereken koylardan biri Akvaryum Koyu. Burası Bozcaada’nın merkezine yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta. Konum olarak adanın merkez plajı Ayazma’ya araçla 5 dakika uzaklıkta.

Antalya Akvaryum koyuna nasıl gidilir?

Akvaryum Koyu ‘na Nasıl Gidilir? Göcek’ten hareket eden tekne turlarıyla buraya gelebilirsiniz. Göcek’ten 12 Adalar Turu’na katılıp, hem Akvaryum Koyu ‘nu hem de diğer koyları görebilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel tekne kiralayarak da buraya ulaşabilirsiniz.

Akvaryum Koyu 12 Adalar Göcek nerede?

Akvaryum koyu, Domuz Adası ile Tersane Adası arasında yer almaktadır. Tekne turları için popüler bir yerdir. Ayrıca suyun derinliklerine dalabilir ve koyda yüzen balıkları izleyebilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Atatürk Kültür Merkezinde Hangi Etkinlik Var?(Çözünme)

Akvaryum Koyu Bozburun nerede?

Akvaryum Koyu, Muğla’nın Datça Knidos yolunda bulunur. Palamutbükü Koyu ‘nun yaklaşık 1 km doğu tarafında bulunur. Bu koy, Datça ilçe merkezine 25 km uzaklıkta bulunur.

Marmaris tekne turu nereden kalkıyor?

Marmaris çıkışlı günübirlik tekne turlarının büyük çoğunluğu Marmaris merkezinden, Kordon caddesi üzerindeki tekne bağlama yerlerinden yapılıyor. Ayrıca İçmeler bölgesindeki iskelelerden de tekneler kalkıyor.

Cennet Koyu Marmaris Nasıl Gidilir?

Marmaris otogarı Marmaris ‘in hemen girişinde yer almaktadır. Buradan taksi ile cennet adasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca tekne turları ile de Cennet Adası’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Marmaris Kadırga Koyu nerede?

Marmaris Körfezi’nin batısında, üzerinde fener bulunan Kadırga Burnu’nun (36°43.8’K-28°18’D) kuzeyinde, batıya girinti yapmış koydur. Koy ağzı temizdir. Girişte kuzey tarafta küçük bir kaya, su üstüne çıkmıştır. Bu kayanın kuzeyinde 9 metre su vardır, geçiş için engel oluşturmaz.

Akvaryum Koyu kaçıncı koy?

Akvaryum Koyu ve Plajı Balıklarla birlikte yüzebileceğiniz Akvaryum Koyu, Didim Polis Moral Kamp Alanı’nın içinde bulunuyor ve 5. koy olarak da biliniyor. 7 farklı koya ev sahipliği yapan Polis Moral Merkezi’ndeki koylar Akademi Koy ismiyle de adlandırılıyor.

Göcekte hangi koylara gidilir?

En Ünlü Göcek Koyları

  • Hamam Koyu.
  • Göbün Koyu.
  • Domuz Adası
  • Kille Bükü
  • Bedri Rahmi Koyu.
  • Tersane Adası
  • Yavansu Koyu.
  • Sarsala Koyu.

Izmir Akvaryum Koyu nerede?

Ege’nin tatil yerlerinden olan Ürkmez beldesi İzmir ‘in Seferihisar bölgesinde yer almaktadır. Oldukça güzel bir plaj olan Akvaryum plajı, yüzerken size bir akvaryumdaymış hissi verecektir.

Antalya Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

Antalya Aguarium standart giriş fiyatları Yetişkin için 35 USD, Çocuklar 27 USD karşılığı TL,dir. Ancak ülkemizde ekonomik şartları ve vatandaşlarımızın alım gücü değerlendirilerek, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ve Türkiye Cumhuriyetinde ikamet etmekte olan tüm yabancılara özel kampanya ve indirimler yapılmaktadır.

You might be interested:  Ankara Ismini Nasıl Aldı?(Çözülmüş)

Antalya Akvaryum ne zaman açılacak?

Çalışma saatleri hergün 10:00-20:00.

Ayvalık Akvaryum Koyu na nasıl gidilir?

Nasıl Gidilir: Akvaryum Koyu ‘ na toplu taşıma ile ulaşım ne yazık ki yok. Kendi aracıyla gelecek olanlar sırasıyla Ayvalık Adaları Tabiat Parkı ve Ada Camping Otel’i geçtikten yaklaşık 300 metre sonra yolun solundan koya ulaşım sağlayabilirler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *