Antalya Aksu Belediye Başkanı Hangi Partiden?

Antalya Aksu hangi belediye?

Aksu, Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı ilçelerden birisidir. Batısında Muratpaşa, Kepez ve Döşemealtı doğusunda Serik ilçeleri bulunur.

Kepez Belediye Başkanı hangi partiden?

2001’de Ak Parti’nin kuruluş sürecinde görev aldı ve Antalya İl Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı olarak atandı. 2003’de Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi, 2004’de Antalya İl Sekreteri olarak ana kademede görev aldı. 2005-2009 yılları arasında iki dönem AKPARTİ GENEL MERKEZ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI görevini üstlendi.

Mustafa Akaydın hangi partiden?

2009 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Antalya Büyükşehir Belediyesi başkanlığına seçildi. 30 Mart 2014 yerel seçimlerde Menderes Türel, Mustafa Akaydın’ı 23.504 oyla geçerek Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığını devralmıştır.

Antalya’da kaç tane belediye var?

Antalya ilinde 19 tane ilçe vardır. Merkez ilçeler: Aksu. Döşemealtı

Halil Şahin nereli?

Halil İbrahim Şahin, (d. 1937, İsabey, Çal, Denizli), Türk siyasetçi.

Aksu nerenin ilçesi?

Aksu İlçesi Antalya Büyükşehir sınırlarında 30.06.2008 tarihinde kurulmuştur. Aksu İlçemiz, Antalya’nın 16 km. doğusunda Düden ve Aksu Akarsuları arasında kurulmuştur. Aksu İlçesi 5 merkez ilçeden biri olup, Antalya kent merkezinin doğusunda yer almaktadır. Yüzölçümü 445 km² dir.

Antalya Aksu nasil bir yer?

Doğal güzellikleri ve konumu ile oldukça şık bir ilçedir. Sosyal dağılımı sebebiyle, oldukça da hareketli bir nüfus dağılımı bulunmaktadır. Aksu, aynı zamanda Isparta’ya sadece 61 km uzaklıktadır. Bu sebeple de bu bölgeden de çok fazla ziyaretçi gelmektedir.

You might be interested:  Ankara Antlaşması Hangi Cephede Yapıldı?(Soru)

Antalya Kundu hangi belediyeye bağlı?

Kundu, Antalya ilinin Aksu ilçesine bağlı bir mahalledir.

Hakan Tütüncü nerenin belediye başkanı?

Hakan Tütüncü (d. 15 Haziran 1979, Almanya) Türk siyasetçidir. 2009’dan bu yana Antalya’nın Kepez ilçesinin belediye başkanıdır.

Isa Akdemir kimdir?

İsa Akdemir, evli ve 3 çocuk babası. 1954 yılında Antalya’nın Gündoğmuş ilçesi Karadere Köyü’nde dünyaya geldi. 1975 yılında Aksu Öğretmen Okulu’nu bitirip aynı yıl Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulu’na kaydoldu. Evli ve dört çocuk babası.

Kepez ilçesini kim yönetir?

Nusret ŞAHİN, 1963 yılında Ordu’da doğdu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *