Antalya 2. Havalimanı Nerede?(Çözünme)

Antalya Havalimanı Nerede? Antalya‘da hizmet veren Uluslararası Antalya Havalimanı, şehir merkezinden 10 kilometre mesafede, Muratpaşa ilçesi sınırlarında bulunmaktadır. Antalya Havalimanı Kemer’e 57 km, Antalya Otobüs Terminali’ne 18 km ve Alanya ilçesine 125 km mesafede yer almaktadır.

Antalya’da havaalanı kaç tane?

Antalya Havalimanı (AYT), Antalya International Airport (AYT)

Antalya havaalanı nereye yakın?

Antalya Havalimanı, Antalya merkezine 14KM. dışındadır. Antalya Havalimanı Türkiye turizminin en önemli havalimanı ve dünyaya açılan kapısıdır. 2016 yılında toplam yolcu kapasitesinin %75 i ni dış hat yolcular oluşturmaktadır.

Antalya’da hangi havaalanı var?

Fraport TAV Antalya Terminal İşletmeciliği A.Ş. Antalya Havalimanı (IATA: AYT, ICAO: LTAI), Türkiye’nin Antalya iline hizmet veren uluslararası havalimanıdır.

Antalya Havalimanı hangi semte?

Antalya Havalimanı 36.911652 enlem ve 30.800901 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Yeşilköy Mh. ve Muratpaşa ilçesine bağlıdır. Antalya Havalimanı haritası Antalya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Antalya Muratpaşa Havaalanı arası kaç km?

Muratpaşa ‘ya Havayolu ile Ulaşım Antalya Havalimanı ile ilçe merkezi arası mesafe ise ortalama 10 kilometredir.

Antalya Kaş havaalanı kaç km?

Kaş ‘a Hava Yoluyla Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Kaş ‘a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor. Bu nedenle her iki havalimanını da Kaş ‘a ulaşmak için kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Toki Çekilişleri Istanbul Ne Zaman?(Mükemmel cevap)

Antalya hava alanı nerede?

Antalya ‘da hizmet veren Uluslararası Antalya Havalimanı, şehir merkezinden 10 kilometre mesafede, Muratpaşa ilçesi sınırlarında bulunmaktadır. Antalya Havalimanı Kemer’e 57 km, Antalya Otobüs Terminali’ne 18 km ve Alanya ilçesine 125 km mesafede yer almaktadır.

Antalya havaalanından otogar kaç saat?

Antalya Havalimanı Otogar arası yaklaşık yolculuk süresi: Antalya Havaalanı ile Otogar arası 600 numaralı otobüs ile yaklaşık 50 – 60 dakika sürmektedir.

Gazipaşa havalimanı hangi şehirde?

Gazipaşa – Alanya Havalimanı, Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde hizmet veren bir havalimanıdır.

Antalya Havalimanı Kemer arası kaç km?

Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Side Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya havalimanı Side Arası mesafe Kaç km? Side ‘ye en yakın havalimanı Antalya havalimanıdır ve Antalya havalimanı ile Side arası mesafe 65 kilometredir. En hızlı rota ile 56 dakika sürmektedir.

Manavgat Antalya Havaalanı arası kaç km?

Şehir merkezinden 13 km uzaklıkta olan havalimanı farklı ulaşım araçları sayesinde ulaşılması sağlanır. Manavgat ‘a 65 km uzaklıkta olan Antalya Havalimanı, Antalya havalimanından Manavgat ‘a nasıl gidilir sorusunu soranlar için önemli bir bilgi olarak karşımıza çıkar.

Antalya merkez ile havaalanı arası kaç km?

Çünkü havalimanı ve şehir merkezine oldukça yakın mesafede konumlanmasından dolayı tercih edilme sebepleri de artan bir yerdir. Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir. Bu kadar yakın mesafede olan yer için rahat ulaşımı uygun fiyata elde etmeniz DT transfer sayesinde kolaylıkla elde edilir.

Akdeniz Üniversitesi Havaalanı arası kaç km?

Havalimanı ile Kampüs arası 16 km olup, taksi ücreti 50 TL civarındadır. Taksi ile seyahat süresi yaklaşık 20 dk.’dır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *