Ankara Toptancı Hali Ne Zaman Taşınıyor?(Çözüm bulundu)

Ankara Toptancı Hali taşınıyor mu?

Ankara Hali, Büyükşehir Belediyesi tarafından çizilen 5 yıldızlı proje ile Etimesgut’a taşınıyor. Halin taşınması ile adliye binası ve EGO otobüs depolama merkezi projelerinin önü açılacak. Ankara Adliyesi’nin bulunduğu alana ise EGO otobüsleri için dev bir istasyon yapılacak.

Ankara sebze haline nasıl gidilir?

Şehrin pek çok noktasından kolaylıkla ulaşılabilen Ankara toptan meyve ve sebze haline 202-7, 297-7, 501, 502, 510 ve 536-1 numaralı şehir içi belediye otobüsleri ile gidilebiliyor. Başkentray ile de ulaşabilen bu hal; M1, M2 ve M3 güzergâhındaki metro istasyonları ile de ulaşılabilir bir konumda bulunuyor.

Hal nereye taşınacak?

İstanbul’da 36 yıldır faaliyet gösteren Rami Gıda Toptancıları Hali, Başakşehir’de Şahintepe Mahallesi’nde inşa edilen “İstanbul Gıda Toptancılar Çarşısı”na taşınmaya hazırlanıyor. İstanbul Gıda Toptancılar Tüccarlar Derneği Başkanı Mustafa Karlı, “Nisanda bütün dükkanların teslimatları bitecek.

Sebze Hali saat kaçta açılıyor?

Çalışma saatlerinin sabah 04.00 ile öğleden sonra 14.00 arasında olması kararlaştırıldı.

Hal saat kaçta açılıyor?

05.00-12.00 saatleri arasında sadece hal esnafı ve çalışanları hal sınırları içerisine alınmasına müsaade edilecek. Ayrıca 05.30-12.00 saatleri arasında sadece ürün almaya gelen pazarcı, manav ve market araçlarına müsaade edilecek ve ürün getiren kamyon ve TIR’ların hali terk etmesi sağlanacak.

Istanbul Bayrampaşa Hali nereye taşınacak?

İstanbul’da hayata geçirilecek olan iki yeni halden biri Tuzla’da, diğeri ise Kayaşehir, Silivri, Hadımköy ya da Çatalca’da inşa edilecek.

You might be interested:  Istanbul Acibadem Hastanesi Nerede?(Soru)

Bayrampaşa Hali ne zaman açıldı?

1970’ten bu yana Anadolu yakasında sebze-meyve ticaretinin merkezi Ataşehir Hali. 1986’da kurulan Bayrampaşa Hali ise Avrupa yakasında hizmet veriyor.

Istanbul Bayrampaşa Hali kaç dönüm?

Bayrampaşa hali 300 dönüm, Ataşehir hali ise 90 dönüm arazi üzerine kurulu.

Izmir hal saat kaçta açılıyor?

İzmir Büyükşehir Belediyesi Sebze Meyve Hali ‘nin açılma saati gece 24.00 yerine iki saat öne alınarak 22.00 olarak değiştirildi. Yoğunluğun azaltılması için başlatılan uygulama özellikle farklı kentlerden gelen esnafı rahatlatacak.

Haller hangi günler açık?

Kabine Toplantısı’nda alınan karara göre halı sahalar pazar günleri hariç sabah 07:00 ile akşam 21:00 arasında faaliyet gösterebilecek. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısında Kovid-19 ile mücadele başta olmak üzere yurt içi ve dışındaki gelişmelerle ilgili ülke gündeminde önemli yer tutan konular görüşüldü.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *