Ankara Ticaret Odasi Baskani Kim?(Soru)

Gürsel BARAN, Ankara Ticaret Odası Başkanı

  • Ankara Ticaret Odası başkanı belli oldu! Geçici sonuçlara göre Ankara Ticaret Odası Başkanlığına Gürsel Baran seçildi. Ankara Ticaret Odası (ATO) yönetim kurulu başkanlığına Gürsel Baran seçildi. ATO’nun yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerinin belirlendiği seçim, geniş güvenlik önlemleri altında ATO Konferans Salonu’nda yapıldı.

ATO Genel Müdürü kim?

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ATO BAŞKANI BARAN’I KABUL ETTİ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Ticaret Odası’nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ATO Başkanı Baran’a yeni görevinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

ATO Başkan Yardımcısı kimdir?

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran başkanlığındaki toplantıya ATO Başkan Yardımcıları Halil İbrahim Yılmaz ve Temel Aktay, ATO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Murat Ülkü Karakuş, Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Ali Yılmaz, Halil İlik, Mehmet Fatih Çetinkaya, Nihat Uysallı, Nuh Acar, Süleyman Ekinci ile ATO ‘nun Komite,

Ankara Ticaret Odası kamu kurumu mu?

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Ticaret Odaları, Sanayi Odaları, Ticaret ve Sanayi Odaları, Deniz Ticaret Odaları ve Ticaret Borsalarının birleşmesiyle, özel kanunla kurulmuş, tüzel kişiliğe sahip, kamu kurumu niteliğinde mesleki üst kuruluştur.

ATO seçimleri 2021 ne zaman?

– ATO KOMİTE ve MECLİS ÜYELİKLERİ SEÇİMİ 14 NİSAN CUMARTESİ, YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE ÜYELERİNİN SEÇİMLERİ DE 20 NİSAN CUMA GÜNÜ YAPILACAK. – ATO YÖNETİM KURULU BAŞKANI GÜRSEL BARAN: ” ANKARA TİCARET ODASI ‘NIN TÜM ÜYELERİNİ 14 NİSAN’DA OY KULLANMAYA DAVET EDİYORUM.”

You might be interested:  Ankara Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Daire Başkanı Kim?(EN iyi 5 ipucu)

ATO Genel Sekreteri Kim?

Toplantıya ATO Genel Sekreter Vekili Gökhan Özdemir, Genel Sekreter Yardımcıları Ahmet Arif Sezgin ve Sançar Sefer Süer, Hukuk Müşaviri Emine Aksoy Yılmaz, Meslek Komiteleri ve Komisyonlar Müdürü Selcen Advan ile İktisadi ve Hukuki Araştırmalar Müdürü Mehmet Cömert katıldı.

Mehmet Aypek kim?

1973 Gölbaşı Akörençarsak doğumlu olan Aypek, İlk öğrenimini 1978-1983 yılı Çankaya İlköğretim Okulu’nda tamamladı. 1983 1988 yıllında Özel Yenişehir Lisesi’ni bitirdi. 1998-1991 yılları arasında Bilkent Üniversitesi (büro yönetimi) okuyan Aypek, 1994 American College Atlanta da 6 Business Administration (işletme)

TOBB Başkan Yardımcısı kimdir?

Tamer KIRAN – Başkan Yardımcısı

ATO ne işe yarar?

Ankara Ticaret Odası, Ankara’da pozitif bir iş ortamı ve dinamik bir iş yaşamını teşvik edilmesi amacıyla üyelerinin mesleki faaliyetlerinin önündeki engelleri kaldıran, menfaatlerini etkili biçimde savunan ve onları başarmaya yönlendiren, destekleyen ve geliştiren bir kurumdur.

Adana Ticaret Odası Başkanı kim?

Adana Ticaret Odası Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, Meclis Başkanı İsmail Acı, Başkan Yardımcısı Yücel Bayram, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreter’den oluşan heyet TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

Ticaret Odası kime bağlı?

Odalar, borsalar, TOBB ile bunların bağlı ve ilgili kuruluşları Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından denetlenmektedir.

Kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ne demek?

Ziraat odası, esnaf ve sanatkarlar odası, ticaret odası, sanayi odası, ticaret ve sanayi odası, deniz ticaret odası, ticaret borsası, tabipler odası, eczacılar odası, diş hekimleri odası, veterinerler odası, mimarlar odası, değişik dallardaki mühendislerin odaları, noterler odası, muhasebeci-muhasebeci mali müşavirler

Meslek odaları Hangi Bakanlığa Bağlı?

Resmi Gazete’de yayınlanan Bakanlar Kurulu kararı ile 11 meslek odasının idari ve mali denetimi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlandı.

You might be interested:  Antalya Antik Tiyatro Nerede?(Çözünme)

ATO da ne fuarı var?

YÖREX 2021 YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI Ankara Ticaret Odası ( ATO ), üretildiği veya yetiştirildiği yörenin adıyla anılan tarım ürünleri gıda ürünleri, el sanatı ve sanayi ürünlerini ulusal ve küresel ölçekte tanıtmak amacıyla düzenlenen YÖREX 2021 Yöresel Ürünler Fuarı ‘na stant açarak katılacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *