Ankara Sıhhiye Pazarı Hangi Gün?(Çözünme)

  • Üstü Açık Pazar Yerleri 07.00 – 20.00 Üstü Kapalı Pazar Yerleri 07.00 – 21.00 Kış Dönemi 1 Kasım – 31 Mart

Sıhhiye pazarı ne zaman?

Çankaya Sıhhiye sosyete pazarı – Her Perşembe. Ayrancı Antika pazarı – Her Pazar. Yaşamkent sosyete pazarı – Cumartesi günleri.

Yenimahalle sosyete pazarı ne zaman?

SALI, PERŞEMBE, CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ YENİMAHALLE ‘DE HİZMETİNİZDE. Aradığınız tüm markalar uygun fiyatlarla Vip İstinye Sosyete Pazarında.

Sosyete pazarı hangi gün?

İstanbul sosyete pazarları kapsamında gidilip gezilmesi gereken bir yer. Kadıköy sosyete pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. İstanbul sosyete pazarları içerisinde yer alan Kadıköy pazarında Salı günleri daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahlar yer almakta.

Çukurambar pazarı hangi gün?

Cumartesi – Açılış 8:00 – Kapanış 20:00 Çukurambar Şubemiz, 5250m² alanda 234 esnafın gözdesi binlerce ürünle hizmet veriyor. Haftanın 4 ayrı gününde misafirlerimizi 12 farklı servis ve 69 farklı güzergâh üzerinde evlerine en yakın mesafeden alıp hesaplı alışverişe taşıyoruz.

Ankara Yenişehir pazarı hangi günler açık?

Ankara Çankaya’da haftanın her günü farklı semtlerde pazar kuruluyor. Pazartesi günleri İncesu, Maltepe ve Keklik semtlerinde halk pazarı kuruluyor. Salı günleri Emek ve Huzur’da kurulan halk pazarları, çarşamba günleri ise Dikmen, Yenişehir, Yaşamkent semtlerinde açık oluyor.

You might be interested:  Çoçuk Gelişim Bölümü Istanbul Da Hangi Üniversitelerde Var?(Mükemmel cevap)

Etimesgut Semt pazarları hangi günler?

Etimesgut ‘ta kurulan pazarlar ve günleri şöyle: “ Elvankent Kapalı Pazarı: Cuma, Alsancak Pazarı: Cumartesi, Eryaman 1. Etap Kapalı Pazarı: Pazar, Eryaman 3. Etap Pazarı: Çarşamba, Güzelkent Pazarı: Cumartesi, Etiler Pazarı: Perşembe, Piyade Pazarı: Salı, Kazım Karabekir Pazarı: Pazar, Süvari Pazarı: Pazartesi, Topçu

Yenimahalle köylü pazarı hangi günler?

3 Ağustos tarihinden itibaren salı günleri Batıkent Kapalı Pazaryeri’nde, perşembe günleri Yenimahalle Kapalı Semt Pazarı ‘nda, cumartesi günleri ise Kaletepe Semt Pazarı ‘nda kurulan pazarlarda, köylüler tarafından yetiştirilen organik sebze ile meyveler, el emeği göz nuru elişleri, yöresel ürünler, fideler satışa

Istanbul sosyete pazarı hangi günler?

SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE,CUMA,CUMARTESİ ve PAZAR günleri hizmetinizdeyiz.

Kalecik pazarı ne zaman?

İlçede Salı günleri kurulan halk pazarı, Kalecik Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’nin açılması ile birlikte bin metrekarelik alanda hizmet vermeye devam edecek.

Etiler sosyete pazarı hangi gün?

Perşembe günleri kurulan Ortaköy Sosyete Pazarı ‘na ve Cumartesi günleri kurulan Beşiktaş Ulus Üretici ve Kooperatif Pazarı ‘na Ücretsiz Ring Seferleri düzenleniyor.

4 Levent sosyete pazarı hangi gün?

4. Levent Salı Pazarı ‘na Ücretsiz Ring Seferleri – Beşiktaş Belediyesi. Levent, Konaklar ve Arnavutköy mahallelerimizden 4. Levent Salı Pazarı ‘na Ücretsiz Ring Seferleri düzenleniyor.

Çekmeköy Sosyete pazarı ne zaman?

Çekmeköy ‘de cumartesi günleri kurulan Ulus Pazarı esnafı, belediye tarafından yeni yapılan kapalı alana alınmak isteniyor.

Karapürçek pazarı hangi gün?

Alınan karara göre; pazartesi günleri Baraj, Beşikkaya, Gülpınar ve Karacaören semt pazarları, salı günleri Doğantepe ve Karapürçek semt pazarları, çarşamba günleri Battalgazi ve Güneşevler semt pazarları, perşembe günleri Başpınar, İskitler, Karapürçek -2 semt pazarları, cuma günleri ise Ali Ersoy ve Aydınlıkevler semt

You might be interested:  Ankara Atakule Ne Zaman Açılacak?(Mükemmel cevap)

Ayrancı Organik pazarı hangi gün?

edit: çankaya belediyesi’nin açtığı pazardır. pazar günleri ayrancı pazarı nda açılan pazardır.

Yenişehir pazarı hangi gün?

Sadece pazartesi günleri hizmet veren Yenişehir Kapalı Semt Pazarı, vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *