Ankara Sapanca Nasil Gidilir?(Çözüm bulundu)

  • İstanbul ve Ankara’dan Sapanca’ya Nasıl Gidilir? İstanbul’dan 137 kilometre uzaklıkta olan Sapanca’ya ulaşmak için TEM otoyolunu takiben İzmit istikametine doğru devam edip Sapanca gişelerinden sonra tabelaları takip etmeniz gerekmektedir.

Sapancaya hangi yoldan gidilir?

Sapanca’ya Özel Araçla Ulaşım Sakarya merkezden yola çıktığınızda önce Adapazarı – Sapanca yolu ardından da Arifiye – Sapanca yolunu kullanarak Sapanca merkeze ulaşabilirsiniz. İstanbul’dan yola çıktığınızda önce D100 kara yolunu ardından da E80 yolunu kullanmalısınız.

Istanbuldan Sapancaya kaç saatte gidilir?

İstanbul – Sapanca arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat 51 dakika sürmektedir.

Ankaradan Sapancaya otobüsle nasıl gidilir?

Ankara ‘dan Sapanca’ya direkt olarak otobüs seferi bulunmadığından; önce Sakarya Otogarı’na ulaşım gerçekleştirmelidir. Sakarya’ya ulaşanlar buradan otobüsler yardımı ile Sapanca’ya kolayca ulaşım sağlayabilir.

Ankara Sapanca arasi otobusle kac saat?

Ankara – Sapanca arası toplam 310 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 4 saat 30 dakika sürüyor.

Sapancaya hangi otobüs gider?

Belediye Otobüsleri Harem Terminali’ne kolayca ulaşmanızı sağlayacak pek çok otobüs seferi bulunuyor. 320A, 12H, 139A, 16A, 139, 16F, 16U, 139, 12, 16M, 18Y, 13M ve 13ÜS numaralı otobüslerle Anadolu Yakası’nın hemen her semtinden terminale rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sapanca’ya otobüsle nasıl gidilir?

Eğer otobüsle gelecekseniz Adapazarı’na ulaştıktan sonra şehir içi ulaşım imkânlarını da kullanarak 20-25 dakika içinde Sapanca ‘ya ulaşabilirsiniz. Bazı büyük şehirlerden direkt olarak Sapanca’ya otobüs seferleri de var. Demir yolunu kullanacaksanız Adapazarı’na gelen trenlerle ulaşmanız mümkün.

You might be interested:  Side Kumköy Nereye Bağlı?

Sakarya istanbul arası kaç saat arabayla?

Sakarya İstanbul arası yaklaşık 2 saat 13 dakika sürmektedir.

Maşukiye nerede kaç km?

Maşukiye, Kocaeli il merkezine sadece 36 kilometre uzaklıkta olan Kartepe’ye 13 kilometre yakınlıkta bir mahalledir. Son yıllarda popülaritesi artan Maşukiye özellikle sonbahar mevsiminde doğa harikalarından birisi olarak kabul edilir.

Istanbul Ağva Nasıl Gidilir?

Özel aracınız yok ise, Üsküdar’dan ve Harem’den Ağva’ya düzenli olarak çalışan İETT ve Şile Ağva Üsküdar Turizm otobüslerini kullanabilirsiniz. Ağva’ya giden toplu ulaşım araçları, aynı zamanda öncesinde Şile’ye de uğruyor. Ağva’ya İETT otobüsü ile yolculuk yaklaşık 3 saat 15 dakika sürüyor.

Bursa Sapanca arası otobüsle kaç saat?

Bursa – Sapanca arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 32 dakika sürmektedir.

Sapanca Maşukiye Nasıl Gidilir?

Tem otoyoluyla gitmeyi düşünüyorsanız İzmit doğu çıkışından çıkıp Adapazarı yönüne dönünce Sapanca ayrımından girip yaklaşık 7-8 Km sonra Maşukiye ‘ ye varabilirsiniz. E-5 Karayolunu tercih ederseniz İzmit’ten yaklaşık 7-8 Km sonra sapanca ayrımından girip 7-8 Km sonra Maşukiye ‘de olacaksınız.

Ankara Safranbolu kaç saat sürüyor?

Bunların aralarında uzaklık olarak küçük farklar olsada Ankara Safranbolu arası ortalama 230 km’dir. Yaklaşık olarak 3 saat süren bir otobüs yolculuğu sizleri bekliyor.

Ankara Sapanca hızlı tren kaç saat?

İki istasyon arası hızlı trenle yaklaşık 2 saat 40 dakika sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *