Ankara Safranbolu Arası Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

  • Safranbolu Ankara arası mesafe : 229 kilometre. Safranbolu Ankara arası süre : 2 saat 50 dakika. Aşağıdaki bölümlerden Safranbolu Ankara arası yol haritasına ulaşabilir, Safranbolu noktasından Ankara ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Safranbolu Ankara arası kaç saat?

Bunların aralarında uzaklık olarak küçük farklar olsada Ankara Safranbolu arası ortalama 230 km’dir. Yaklaşık olarak 3 saat süren bir otobüs yolculuğu sizleri bekliyor.

Ankara Safranbolu otobüs kaç km?

Ankara – Safranbolu arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Ankara – Safranbolu arası toplam 218 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 2 saat 30 dakika sürüyor.

Ankara Safranbolu Amasra arası kaç km?

Ankara ‘dan Amasra 3 saat 40 dakika sürmektedir ve 300Km uzaklıktadır.

Eskişehir Ankara arası ne kadar?

Ankara ile Eskişehir arası 236 km olarak biliniyor. Bireyler aracıyla 2 saat 47 dakika içerisinde Eskişehir şehrine ulaşabilir.

Ankara Karabük hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Karabük ‘e en kısa yoldan ulaşmak için O-4 ve E89 karayolları kullanılmalıdır. Ankara Karabük arası mesafe 218 km’dir. İstanbul Karabük arası yolculuk ise ortalama 5 saat sürmektedir. İstanbul üzerinden en kısa şekilde Karabük ‘e ulaşmak için de O-4 karayolu tercih edilmelidir.

You might be interested:  Marmaris Selimiye'de Ne Yenir?(Çözüm bulundu)

Safranbolu Ankara arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Safranbolu arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 54 dakika sürmektedir.

Ankara Safranbolu hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Safranbolu ‘ya nasıl gidilir: Ankara – Safranbolu arası 227 km. Özel araçla bu yolculuk 2 saat 45 dakika sürüyor. TEM Otoyolu Gerede bağlantısı kullanılarak Karabük üzerinden Safranbolu ‘ya ulaşılıyor.

Kamil Koç Karabük Ankara kaç saat?

Ankara Karabük Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? Ankara Karabük arası otobüs yolculuğu süresi değişken olsa da yaklaşık olarak 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Beypazarı Ankara arası kaç km?

Ankara Çevre Yolu/O-20 üzerinden Ankara Beypazarı arası 102,5 km dir. Dumlupınar Blv./D200 üzerinden Ankara Beypazarı arası 135,8 km dir. ANKARA BEYPAZARI ARASI KAÇ SAAT? Ankara Çevre Yolu/O-20 üzerinden Ankara Beypazarı arası 1 saat 26 dakika sürmektedir.

Ankara Amasra hangi yoldan gidilir?

Ankara – Amasra arası yaklaşık 310 kilometre mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat 20 dakika kadar sürmektedir. Ankara ‘dan ulaşım 2 farklı güzergah üzerinden gerçekleşebilmektedir. 1. yol güzergahı, Gerede-Karabük-Safranbolu-Bartın diğer yol güzergahı ise Gerede-Yeniçağa-Mengen-Devrek-Çaycuma-Bartın’dır.

Ankara Amasra otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Ankara – Amasra otobüs bileti 130,00 TL’dir.

Ankara Sakarya arası kaç saat sürüyor?

Ankara Sakarya Otobüs Biletleri. Ankara otogarından hareket eden otobüsünüz 3 saat 59 dakikalık bir yolculuk sonrasında Sakarya otogarına ulaşarak yolculuğunu tamamlayacaktır. Ankara ve Sakarya şehirleri arasındaki otobüs yolu mesafesi 305 kilometre kadardır.

Eskişehir Ankara arası kaç km Otobüsle?

Eskişehir Ankara Otobüs Biletleri. Eskişehir ve Ankara şehirleri arasındaki yolculuk mesafesi 233 kilometredir.

Eskişehir Ankara arası hızlı trenle kaç saat?

Ankara – Eskişehir arası trenle kaç saat? En hızlı tren yolculuğu 1 saat 21 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Alanya Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Ankara eskişehir kaç km Otobüsle?

Ankara – Eskişehir Arası Kaç Km? Kamil Koç Ankara – Eskişehir seferlerinde mesafe ortalama olarak 200 kilometredir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *