Ankara Otogarından Çankayaya Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Ankara otogara metro ile nasıl gidilir?

Metro ile Ulaşım Metro İşletmesinden Kızılay Ortak istasyonundan Ankaraya aktarma yapılarak ulaşılabilir.. Metronun Akköprü istasyonunda Konya yolu güzergahını kullanmakta olan EGO otobüsleri ve Dolmuşlardan yararlanılarak ulaşılabilir..

Ankara Otogar hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ankara Otogar yakınından geçiyor: 106-3, 157-3, 339-5, 419.

Ankara otobüs terminali hangi semtte?

AŞTİ Terminal Otogar Ankara 39.918221 enlem ve 32.807964 boylamda yer almaktadır. Yenimahalle ilçesine bağlıdır.

Ankara otogardan merkeze nasıl gidilir?

Ankara Aşti Otogarı’ndan şehir merkezine nasıl gidilir? Ankara Otogarı’ndan dolmuşlara, otobüslere veya otogar servislerine binerek şehir merkezine gelebilir veya Ankaray’ı kullanarak Dikimevi’ne doğru ilerleyen istasyonlardan birinde inebilirsiniz.

Ulus AŞTİ dolmuşları nereden kalkıyor?

Ulus ‘tan Dolmuşlar ile Aşti ‘ye Gitmek Ulus ‘tan dolmuş ile Aşti ‘ye gitmek için, Hacı Bayram Veli Camii aşağısında bulunan dolmuş duraklarından Aşti istikametinde giden bir çok hatta ait dolmuşlara binebilirsiniz.

AŞTİ’den Sıhhiye ye nasıl gidilir?

AŞTİ Servisleri ile Kızılay’a ulaşım Şehirlerarası otobüslerden ‘gelen yolcu katı’nda indikten sonra, üst kata çıkmadan karşı taraftaki çıkış kapılarından çıktığınızda, üzerinde Kızılay, Sıhhiye, Ulus yazan midibüsler ile Kızılay’a ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Bebe Ne Demek Ankara?(Çözüm bulundu)

Ankara otogardan Etimesgut’a Nasıl Gidilir?

Ankara ‘nın Yenimahalle ilçesinde bulunan AŞTİ Otogarı’na geldikten sonra, Etimesgut otobüs ve dolmuşlarına aktarma yapılarak ilçeye ulaşım sağlanabilir. AŞTİ Otogarı’ndan kalkan Etimesgut dolmuşları ile ilçe merkezine kadar ulaşım sağlanabilir.

Ankara otogardan ulusa nasıl gidilir?

Aşti’den Dolmuşlar ile Ulus ‘a Gitmek Aşti’den Ulus ‘a dolmuşlar ile gitmek için, Aşti’nin önünde bulunan Konya Yolu’nun karşı tarafına geçmeniz gerekiyor. Bunun için, yukarıda anlattığımız Ankaray gişelerine kadar alt geçitten gittikten sonra yukarıya çıkın. Yol kenarında Ulus ‘a giden bir çok dolmuş ile karşılaşırsınız.

AŞTİ’den Gölbaşı nasıl gidilir?

Aşti durağı Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin önünde bulunmaktadır. Aşti durağından geçen Gölbaşı minibüsleriyle ulaşım sağlanabilir. Ankara’ya birçok şehirden trenle ulaşmakta mümkündür. Ankara Tren Garı’ndan Gölbaşı ‘na 157-3 numaralı otobüslere binerek direk Gölbaşı ‘na ulaşılabilir.

Ankara yeni otobüs terminali nerede?

Yapım ihalesine Eylül ayında çıkılan modern ilçe terminalinin yapımı için ilk kazma Gazi Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı (FSM) No:5/1 Yenimahalle adresinde vuruldu.

AŞTİ Ankara’nın hangi ilçesinde?

Aşti 39.918797 enlem ve 32.814457 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Emek Mh. ve Çankaya ilçesine bağlıdır. Aşti haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Ankara Otogarı hangi ilçesinde?

Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali 39.918312 enlem ve 32.812824 boylamda yer almaktadır. Yenimahalle ilçesine bağlıdır. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali posta kodu 06560.

Ankara AŞTİ’den Batıkente nasıl gidilir?

Batıkent ‘ten Aşti ‘ye gitmek için Ankaray’ı tercih edebilirsiniz. Bizzat Aşti durağında inebilirsiniz. Dönüş için ise Ankaray ile Kızılay durağına gidebilir ve aktarma yapıp metro ile Batıkent’e gidebilirsiniz. Ankaray ile doğrudan Kızılay bölgesine ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Okmeydani Hangi Ilçeye Bağlı?

AŞTİ ücretsiz servisleri saat kaça kadar çalışıyor?

Aşti ücretsiz servisleri kaça kadar çalışıyor sorusuna cevap olarak servisler, 24 saat boyunca hizmet veriyor ve İstasyon caddesi güzergahını kullanarak Sincan’a ulaşıyor. Servisleri kullanmazsanız, Aşti ‘nin önünde bulunan Konya yolu’na çıkarak Sincan dolmuşları’na da binebilirsiniz.

Anıtkabir nasıl gidilir?

Metroyla Kızılay’da inerek AŞTİ yönüne giden Ankaray’a aktarma yapınız. Ankaray ile Tandoğan istasyonunda inerek Tandoğan Meydanı durağından çıkıp Anıttepe’ye doğru 300 metre yürüdüğünüzde Anıtkabir’e ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *