Ankara Otogardan Gölbaşına Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

  • Ankara’ya birçok şehirden trenle ulaşmakta mümkündür. Ankara Tren Garı ’ndan Gölbaşı’na 157-3 numaralı otobüslere binerek direk Gölbaşı’na ulaşılabilir. Toplu taşıma araçları dışında Gölbaşı’na kişisel araçla gidilebilir veya Ankara’ya ulaştıktan sonra taksiye binerek ilçeye gidebilirsiniz.

Ankara otogardan Gölbaşı’na nasıl gidilir?

Aşti durağı Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin önünde bulunmaktadır. Aşti durağından geçen Gölbaşı minibüsleriyle ulaşım sağlanabilir. Ankara ‘ya birçok şehirden trenle ulaşmakta mümkündür. Ankara Tren Garı’ndan Gölbaşı ‘ na 157-3 numaralı otobüslere binerek direk Gölbaşı ‘ na ulaşılabilir.

Gölbaşı Ankara Otogar arası kaç km?

Gölbaşı ‘na gitmek isteyen ziyaretçiler, Gölbaşı ‘na 15 km uzaklıkta bulunan Aşti Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni kullanmak durumundalar.

Gölbaşı arabaları nereden kalkıyor?

Her iki otobüste Ulus’tan kalkarak Sıhhiye üzerinden Kızılay’a geliyor ve buradan güzergah olarak Gölbaşı ‘na bağlanıyor. 105-2 ve 106-2 numaralı olan bu otobüslerden; 105-2 numaralı otobüsler hafta içi, 106-2 numaralı otobüsler ise hafta sonu şeklinde seferlerini gerçekleştiriyor.

Asti Gölbaşı arasi kac dk?

AŞTİ ile Gölbaşı arası mesafe 15 km. Dolmuş ile 20-25 dk arası sürede ulaşabilirsiniz.

Mogan Gölü otobüsle nasıl gidilir?

Eğer toplu taşıma ile Mogan Parkı’na ulaşım sağlayacaksanız bu durumda 177, 108, 182 numaralı otobüs hatlarını tercih edebilirsiniz. Parkın en yakın noktasında bulunan duraklarda inebilirsiniz.

You might be interested:  Perinatoloji Hangi Hastanelerde Var Istanbul?(EN iyi 5 ipucu)

Ankara Gölbaşı nasıl bir yer?

İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan Ankara’ya bağlı olan Gölbaşı konumu itibariyle karasal iklime sahiptir. Kışları soğuk ve yağışlı geçiren Gölbaşı, yaz aylarını sıcak ve kurak geçirmektedir. Bu bölgedeki diğer ilçeler gibi sert bir kuş geçiren ilçe ilkbaharın gelmesiyle daha gezmeye elverişli bir havaya sahip olmaktadır.

Bulunduğumuz yerden Ankara kaç saat?

Kara yolu tercih edilen iki şehir arasındaki mesafe 1 Saat 59 Dk. ile 2 saat arasında değişmektedir. Ankara kaç km illere göre değişkenlik göstermektedir.

Ankara Sincan Ankara Çankaya arası kaç km?

Sincan Çankaya arası mesafe yaklaşık olarak 69,3 km ‘dir. Sincan ile Çankaya arası trafik yoğunluğunun az olduğu bir zamanda yaklaşık olarak 1 saat 10 dk sürmektedir.

Adıyaman Gölbaşı ile Ankara arası ne kadar?

Gölbaşı ( Adıyaman ) – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 11 saat 2 dakika sürmektedir.

Gölbaşı Mogan Gölüne hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gölbaşı Mogan Gölü yakınından geçiyor: 157-3, 178-3, 195-2.

Kızılaydan Gölbaşına dolmuş var mı?

Kızılay’dan Gölbaşı’na hem dolmuş ile hem de EGO Belediye otobüsleri ile ulaşım imkanı bulunuyor. Kızılay Güvenpark’tan kalkan dolmuşlar, Mogan Gölü’nün de kıyısından geçerek son durakları olan Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü (50.Yıl Yerleşkesi) önüne kadar gidiyor.

Kızılaya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları ankara kızılay yakınından geçiyor: 153, 195-1, 203-7, 263-7, 453, 481.

Aşti ile Sincan arası kaç km?

Aşti Terminali, Sincan ‘a ortalama 25 km uzaklıktadır ve ulaşım otogardan kalkan Sincan dolmuşları ile sağlanmaktadır.

Polis Akademisi Başkanlığı nasıl gidilir?

Hem Kızılay Güvenpark’dan, hem de Ulus’tan kalkan Gölbaşı dolmuşları bulunuyor. Bunlarla Gölbaşı’na ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ulus’tan kalkan ve Kızılay üzerinden Gölbaşı’na gelen 105-2 numaralı ve 195-2 numaralı Ego Belediye otobüslerine binerek Gölbaşı girişinde inebilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Esenboğa'dan Tren Garına Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Mogan nerede?

Mogan (Gölbaşı) gölü Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da yer almaktadır. Ankara Merkez’den 25 kilometre kadar uzaklıkta yer alan Gölbaşı ilçesine bağlıdır. Mogan (Gölbaşı) gölü alüvyonların birikmesi ile oluşmuş bir göldür.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *