Ankara Otogardan Eryamana Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Eryamana hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Eryaman yakınından geçiyor: 500, 520, 521.

Eryaman metrodan Aşti’ye nasıl gidilir?

2) Eryaman 1-2 Metro İstasyonu’ndan, Batıkent’e giden metroya biniyor. 3) Batıkent’te inip, Kızılay yönüne giden metroya biniyor. 4) Kızılay’da metrodan inip, Ankaray’a aktarıyor. 5) AŞTİ ‘de indikten sonra da Gölbaşı yönüne giden otobüs veya dolmuşlara biniyor.

Eryaman Aşti Metro kaç dk?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Eryaman – Aşti Dolmuşu, metro durağına ne kadar uzaklıktadır? Yenimahalle bölgesinde bulunan Eryaman – Aşti Dolmuşu konumuna en yakın metro durağı, 26 dk yürüme mesafesindedir.

Eryamanda Metro var mı?

M1-M2-M3, Yenimahalle bölgesinde bulunan Eryaman 1-2 konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Etimesguttan Eryamana hangi Otobüs gider?

531 otobüs hattı ( Etimesgut -Elvankent-Sincan-Fatih- Eryaman ), 50515 – 232 Sokak durağından başlayıp 50920 – Eryaman Hareket Noktası durağına gidene kadar 127 duraktan geçiyor.

Ankara Kızılaydan Göksu Parkına nasıl gidilir?

Metro ile gitmek istiyorsanız, Kızılay’dan Eryaman’a giden metro hattını kullanıp,” Eryaman 1-2” adlı metro durağına inerek parka yürüyerek gidebilirsiniz. Toplu Taşıma ile Gidecekler; EGO 531 no’lu (Etimesgut-Elvan kent-Sincan-Fatih-Eryaman) otobüsleri ile de parka ulaşmak mümkün.

Aşti’den Etimesgut’a Nasıl Gidilir?

AŞTİ Otogarı’ndan kalkan Etimesgut dolmuşları ile ilçe merkezine kadar ulaşım sağlanabilir. Dilerseniz, Kızılay Metrosu’nu kullanarak Batıkent Metrosu’na ve ardından Eryaman 5. Etap durağına aktarma yaptıktan sonra 10-15 dakika yürüyerek de ulaşım sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Tofu Nerede Satılır Istanbul?(Soru)

Aşti dolmuşları nereden kalkıyor?

Dolmuşla AŞTİ ‘ye Ulaşım Sıhhiye ve Ulus’tan kalkan Gölbaşı dolmuşlarını kullanırsanız, AŞTİ ‘nin tam önünde inebilirsiniz.

Ankaray nereye gidiyor?

Ankaray Metro Hattı, Ankaray Durakları – A1 metro hattı Dikimevi- AŞTİ otobüs terminali arası hizmet vermekte olup durakları şunlardır:

  • Dikimevi.
  • Kurtuluş
  • Kolej.
  • Kızılay.
  • Demirtepe.
  • Maltepe.
  • Tandoğan.
  • Beşevler.

Ankara metro kaça kadar açık?

Metro ve ANKARAY işletmelerinin Kızılay’dan uç istasyonlara son hareket saati de 01.00’e uzatılırken, metro istasyonlarına entegre ring servisi hizmeti verilen 28 güzergahta ise saat 01.40’a kadar 56 adet servis bulunacak.

Eryaman 1 2 metro hangi mahallede?

Eryaman 1-2 Metro Durağı 39.980530 enlem ve 32.647911 boylamda yer almaktadır. Etimesgut ilçesine bağlıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *