Ankara Muğla Nasıl Gidilir?

  • Ankara – Muğla arası mesafe yaklaşık olarak 602 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 7 saat 22 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 489 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 9 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 33.11 Lt, benzinli bir araç ise 48.16 Lt yakıt tüketir.

Muğlaya hangi yoldan gidilir?

Ortalama 210 kilometre mesafede yer alan Muğla’ya E87 otobanı kullanılarak en kısa şekilde ulaşım sağlanabilir. Sırasıyla Menderes, Torbalı, Aydın üzerinden devam edip Yatağan, Bayır ardından Muğla’ya ulaşım sağlanabilir. Bu yolculuk yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Muğla Ankara arası otobüsle kaç km?

Ankara – Muğla arası karayolu ile 624 km ‘dir.

Ankara muğla arası otobüsle kaç saat sürer?

Ankara – Muğla arası toplam 621 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 10 saat sürüyor.

Istanbuldan bodruma hangi yoldan gidilir?

İstanbul’dan Bodrum ‘a kara yoluyla ulaşım Bodrum ‘a İstanbul’dan geliyorsanız, Yenikapı’dan hızlı feribot ile Bandırma’ya geçebilir, buradan da sırasıyla Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas üzerinden Bodrum ‘a ulaşabilirsiniz. Ankara’dan ise, Afyon, Denizli, Aydın üzerinden Bodrum ‘a ulaşım mümkün.

Bodruma giderken nerelerden geçilir?

Yol güzergâhı olarak ilk başta feribot ile Bandırma’ya sonra sırası ile Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke ve Milas üzerinden Bodrum ‘a geçilmektedir. Bu şekilde hızınıza göre ortalama 8-10 saatte Bodrum ‘a ulaşım mümkündür.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsünde Hangi Fakülteler Var?(Doğru cevap)

Mugla Ankara ucak kac dakika?

Ankara ile mugla Arası Uçakla 0 saat 42 dakika sürmektedir. Ankara – mugla arasındaki uçuş mesafesi 495 km dir. 495 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 0 saat 42 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Aydın Ankara arası otobüsle kaç saat?

Aydın – Ankara arası otobüs yolculuğu ne kadar sürmektedir? Aydın – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 8 dakika sürmektedir.

Muğla Bodrum arası kaç km?

Araç yapısına bağlı olarak 109 km mesafeyi tamamlama süreniz değişebiliyor. Muğla – Bodrum Arası Kaç Saat?

Ankara izmir arası kaç saat sürüyor?

E96/D300 otoyolu üzerinden 6 saat 56 dakika.

Ankara Fethiye arası otobüsle kaç saat sürer?

Ankara – Fethiye arası toplam 621 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 10 saat sürüyor.

Ankara Sakarya arası kaç saat sürüyor?

Ankara Sakarya Otobüs Biletleri. Ankara otogarından hareket eden otobüsünüz 3 saat 59 dakikalık bir yolculuk sonrasında Sakarya otogarına ulaşarak yolculuğunu tamamlayacaktır. Ankara ve Sakarya şehirleri arasındaki otobüs yolu mesafesi 305 kilometre kadardır.

Ankara Bodrum arası otobüsle kaç saat sürer?

Ankara – Bodrum arası toplam 621 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 10 saat sürüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *