Ankara Manavgat Hangi Yoldan Gidilir?(Soru)

Ankara ile Manavgat arası 492 kilometre olup yolculuk ortalama 5 saat 54 dakika sürmektedir. Ankara‘nın merkezinden yola çıkan yolcuların Gölbaşı ilçesi üzerinden ilerlemesi gerekir. Gölbaşı’nı geçtikten sonra Konya yolu takip edilerek ve Manavgat tabelalarına bakılarak kolaylıkla ulaşım sağlanır.

Ankaradan Side’ye hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Side ‘ ye Ulaşım Ankara üzerinden yola çıkmış iseniz, D715 karayolunu kullanarak Konya’ya ulaşmanız ve ardından güney yönündeki Seydişehir’e doğru ilerlemeniz ve Akseki’ ye vardıktan sonra anayol üzerinden D695 karayoluna girmeniz gerekir.

Ankara Antalya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Ankara – Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara -Afyon-Keçiborlu-Burdur- Antalya güzergahını tercih etmeleri.

Ankara Manavgat kaç saat sürüyor?

Ankara Manavgat arası otobüsle kaç saat? En kısa otobüs seyahati 3 saat sürmektedir.

Side’ye uçakla nasıl gidilir?

Side ‘ ye havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Havalimanı’ndan Side ‘ ye otobüs, taksi, terminal içerisindeki şirketlerin ofislerinden araç kiralayarakta ulaşabilirsiniz.

Havalimanından Side’ye nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı ‘ndan Side ‘ ye ulaşım için 600 numaralı otobüse binip terminalde inebilir, buradan sık aralıklarla hareket eden Manavgat – Side minibüslerine binebilirsiniz. Dilerseniz havalimanından araç kiralayabilir veya transfer ayarlayarak ortalama 1,5 saatte Side ‘ ye varabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Mevki Hastanesi Nerede?

Konya Ankara arası kaç kilometredir?

Ankara ile Konya arası toplam 262 km ‘dir. Bireyler 262 km yolu kendi araçlarıyla 3 saatte gidebiliyor.

Manavgat Ankara arası otobüsle kaç saat?

Manavgat – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 37 dakika sürmektedir.

Manavgat Konya arası otobüsle kaç saat?

Konya – Manavgat arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 57 dakika sürmektedir.

Antalyadan Aksaraya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Antalya yönünden gitmek isteyenler ise Antalya -Side(Kızılağaç)-Akseki-Yarpuz-Seydişehir-Konya- Aksaray hattını kullanabilirler.

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

Ankaradan afyona hangi yoldan gidilir?

Ankara şehir merkezinden Afyon’a özel araçlar aracılığı ile yolculuk yapmak isteyen gezginler; Dumlupınar Blv., D200, D260, E96 karayolları üzerinden ulaşım sağlayabilmektedir. Bu yolculuk yaklaşık 3 saat 15 dakika sürmektedir.

Ankara Antalya arası otobüsle kaç saat sürer?

Antalya – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 1 dakika sürmektedir.

Anamur Ankara kaç saat sürüyor?

Anamur – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 10 saat 27 dakika sürmektedir.

Ankara istanbul kaç saat kaç kilometre?

Ankara ile İstanbul arası kara yolculuğu mesafesi 450 km ‘dir. Bu süre 5 saate yakın sürmektedir. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Araba ile İstanbul Ankara arası 4 buçuk saat, otobüs ile 5 saat sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *