Ankara Kuşadası Yolu Nasıl?(EN iyi 5 ipucu)

  • Kuşadası – Ankara arası mesafe yaklaşık olarak 645 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 7 saat 52 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 538 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 12 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 35.48 Lt, benzinli bir araç ise 51.6 Lt yakıt tüketir.

Kuşadasına hangi yoldan gidilir?

Kuşadası’na otomobille ulaşım İzmir-Aydın Otoyolu üzerinden Selçuk kavşağından çıktıktan sonra Selçuk ilçe merkezi üzerinden Kuşadası’na yarım saat gibi bir sürede ulaşılıyor. Güneyden ve doğudan gelenlerin ise Aydın merkezi geçtikten sonra Söke üzerinden ilçeye doğrudan ulaşım bağlantısı var.

Ankara Kuşadası Arası Kaç?

Ankara – Kuşadası arası uzaklık kaç km? Ankara – Kuşadası arası karayolu ile 685 km’dir.

Kuşadası’na giderken hangi şehirlerden geçilir?

Kuşadası ‘ na; Aydın, Denizli, Antalya yönünden gelecekler ise Aydın – Söke karayolunu kullanarak ilçeye ulaşabilmektedir.

Ankara Kuşadası kaç saat sürer?

Ankara – Kuşadası arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Ankara – Kuşadası arası toplam 597 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat 30 dakika sürüyor.

Izmirden Kuşadasına otobüsle nasıl gidilir?

İzmir ‘e indikten sonra yaklaşık olarak 67 kilometrelik bir karayolu yolculuğu ile Kuşadası’na varabilirsiniz. Havalimanında yer alan HAVAŞ otobüsleri ile Kuşadası’na konforlu bir ulaşım sağlanır. Taksiler ile de iyi bir pazarlık sonucu ilçeye gidebilir ya da araç kiralayarak geze geze karayolu yolculuğu yapabilirsiniz.

You might be interested:  Rossmann Hangi Avm Lerde Var Istanbul?(Doğru cevap)

Ankara’dan Aydın’a giderken hangi illerden geçilir?

Ankara üzerinden Didim’e Ankara – Afyon – Denizli – Aydın – Söke – Didim güzergahı ya da Ankara – Uşak – Manisa – İzmir – Selçuk – Kuşadası – Söke – Didim güzergahı kullanılarak ulaşılabilir. Her iki mesafe de yaklaşık 700 km, 8 saat 20 dakika.

Ankara Kuşadası arası kaç km uçakla?

ankara ile kuşadası Arası Uçakla 0 saat 46 dakika sürmektedir. ankara – kuşadası arasındaki uçuş mesafesi 538 km dir. 538 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km /h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 0 saat 46 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Istanbul’dan İzmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul -İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

Gümüldür İzmir arası kaç km?

İzmir ‘den Gümüldür ‘e Ulaşım İzmir merkeze bir kere ulaştınız mı, geriye sadece 50 km ‘lik bir mesafeniz kalıyor. Bir araç kiralayıp yolların keyfini çıkara çıkara gidebileceğiniz gibi otobüs ve minibüsleri de kullanabilirsiniz. Çoğu şehirden İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na uçuşlar bulunuyor.

Kuşadası istanbul’a ne kadar uzaklıkta?

İstanbul – Kuşadası arası uzaklık kaç km? İstanbul – Kuşadası arası karayolu ile 680 km’dir.

Aydın Ankara arası otobüsle kaç saat?

Aydın – Ankara arası otobüs yolculuğu ne kadar sürmektedir? Aydın – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 8 dakika sürmektedir.

Ankara izmir arası kaç saat sürüyor?

E96/D300 otoyolu üzerinden 6 saat 56 dakika.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *