Ankara Kitap Fuari Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

ANKARA KİTAP FUARI Sizleri 22-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Ankara‘da ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezinde düzenlenecek “Kitap Fuarı”na davet ediyoruz!

  • Ankara Kitap Fuarı 16 Haziran-4 Temmuz tarihleri arasında Armada AVM Açık Alan’da yapılacak. Otel Ulaşım Sorgula ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Kitap Fuarı Ankara Hangi yazarlar gelecek?

Adil Akhmetov’un uluslararası onur konuğu olduğu fuarda, cumartesi ve pazar aralarında Tolga Aydoğan, Miyase Sertbarut, Nihat Genç, Erol Mütercimler, Ahmet Telli, Metin Hara, Murat Ağırel, Nuray Sayari, Şükran Kozalı, Murat Çelik’in de bulunduğu yazarlar kitaplarını imzaladı.

Congresium Ankara Kitap Fuarı Nasıl Gidilir?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ATO Congresium Kitap Fuarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 112-2, 511-5, 530-5, 532-5.
  2. Metro: M1-M2-M3.

Ankara Kitap Fuarı nerede yapılıyor?

Ankara ‘nın Çankaya ilçesinde bulunan ATO Congresium, Ankara ‘da etkinliklerin en uğrak yerlerinden biri. Ankara Kitap Fuarı da bu yıl ATO Congresium’da yapıldı. Kızılay – Çayyolu metrosuna binerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Congresium Ankara ‘ya ulaşılabilir.

Ankara kitap Fuarına nasıl gidebilirim?

Ankara bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kızılay Metro Kitap Fuarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 185-7, 278, 288, 297-7, 439, 440-5, 541-5.
  2. Metro: M1-M2-M3.
You might be interested:  Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesi Nerede?(Çözüm bulundu)

Ankara Kitap Fuarı nerede 2021?

ANKARA KİTAP FUARI Sizleri 22-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Ankara ‘da ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezinde düzenlenecek “ Kitap Fuarı ”na davet ediyoruz!

ATO Congresium a nasıl gidilir?

ATO Congresium Ulaşım Kızılay-Ümitköy Metrosuna Kızılay’dan bindiğinizde üçüncü durak olan Söğütözü Metro durağında indikten sonra 100 metre mesafede. AŞTİ’den yürüyerek 10 dakikada gelebilirsiniz. Taksiyle 5 TL tutar.

ATO Congresiuma hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları ATO Congresium Konferans Salonu yakınından geçiyor: 112-2, 339-5, 511-5, 530-5, 532-5.

Ankara Kitap Fuarı 2020 ne zaman?

2020 yılı 28 Şubat ve 8 Mart tarihleri arasında ATO Congresium’da gerçekleşen Ankara Kitap Fuarı, 300’den fazla yayın evi ile sivil toplum kuruluşlarına ev sahipliği yaptı. 10 gün süresince devam eden fuarda, panel, şiir dinletileri ile çocuk aktiviteleri gerçekleştirilerek renkli dakikaların yaşanmasına sahne oldu.

ATO Kitap Fuarı ücretli mi?

Girişin hafta içi öğrenci, öğretmen ve engellilere ücretsiz olduğu 16. Ankara Kitap Fuarı, 31 Ekim Pazar akşamına kadar her gün 10.00 ila 20.00 arasında ziyaret edilebilecek.

Ankara Kitap Fuarı giriş ücretli mi?

Ankara Kitap Fuarı ‘nın bu yılki konuk ülkesi ise Kazakistan olacak. Bağımsızlığının 30. yılında konuk ülke statüsünde ağırlanan Kazakistan’ın eserleri Türkçe yayınlanmış yazarları da fuarda yer alacak. Fuarın girişi hafta içi öğrenci, öğretmen ve engellilere ücretsiz olacak.

ATO ya nasıl gidilir?

ATO veya uzun ismiyle Ankara Ticaret Odası, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Söğütözü Mahallesi 2180. Cadde No: 5/A’da bulunur. Buraya ulaşmak oldukça kolaydır. Başkent Ankara’nın birçok noktasından toplu taşıma araçları kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

ATO Kongre Merkezi Kitap Fuarı nerede?

Geleneksel olarak, Ankara Ticaret Odası Congresium salonunda düzenlenir. Etkinliğe Türkiye’nin 300’ü aşkın yayınevi ve sivil toplum kuruluşları katılır. 10 gün süren fuarda söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk aktivitelerinin de olduğu binden fazla etkinlik gerçekleşir.

You might be interested:  Istanbul Kilyos Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Kitap fuarına nasıl gidilir?

Fuar merkezi Beylikdüzü son durakta bulunmaktadır. Tem otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçeşehir-Avcılar çıkışından ayrılınız. Avcılar istikametine devam edip 2 km sonra Büyükçekmece tabelası istikametinde E5 karayolu ile 3 km sonra Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşacaksınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *