Ankara Karşıyaka Camii Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

  • Keçiören bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Karşıyaka Mezarlığı Camii adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Karşıyaka Mezarlığı Camii – yakınından geçiyor Otobüs: 226, 227, 275, 277, 487-11 Otobüs ile Karşıyaka Mezarlığı Camii konumuna nasıl gidilir?

Karşıyaka Mezarlığı hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Karşıyaka Mezarlığı yakınından geçiyor: 211, 226, 227, 242, 274, 275.

Karşıyaka Mezarlığı otobüsleri nereden kalkıyor?

KARŞIYAKA MEZARLIĞI Hastane Metro Durağından (Yenimahalle) kalkacak 210 No’lu otobüs hattıyla 09.00-17.00 saatleri arasında 15 dakikada bir hizmet verilecek.

Karşıyaka Mezarlığı cami hangi kapı?

şu an için beş kapısı bulunan mezarlığın beşinci kapısından giriş yaptığınız takdirde yeni yapılmış olan ve tepede yer alan camiine gidiyorsunuz. her daim kalabalık olduğu için arabanızı daha aşağılara park etmek akıllıca bir yol olacaktır.

Karşıyaka Mezarlığı nasıl gidilir metro?

Yenimahalle konumunda bulunan Ankara Karşıyaka Mezarlığı ‘na toplu taşıma ile ulaşmak isteyenler için otobüs numaraları 271, 275 ve 277 olarak belirlenmiştir. Otobüs yerine metro kullanarak Ankara Karşıyaka Mezarlığı ‘na gitmek isteyen vatandaşlar için ise tercih edilmesi gereken metro hatları M1, M2 ve M3’tür.

Cimşit mezarlığı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Cimsit Mezarligi yakınından geçiyor: 503, 510, 523, 524.

Karşıyaka Mezarlığı 6 kapı hangi Otobüs gider?

– Hastane Metro İstasyonu’ndan kalkacak 210 No’lu Hastane Metro – Karşıyaka Mezarlık otobüs hattıyla 09.00-17.00 saatleri arasında 15 dakikada bir hizmet verilecek. isimli hatlar ile Karşıyaka Mezarlığı 6. kapıya ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Belediyesini Kim Aldi?(Çözülmüş)

Karşıyakaya hangi Otobüs gider?

Karşıyaka’ya Otobüs İle Ulaşım Karşıyaka’ya İzmir şehir içi otobüslerini kullanarak ulaşım sağlamak isterseniz; 135, 137, 197, 258, 741, 742, 361 no’lu otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Karşıyaka’ya otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 4 TL’dir.

Ankara Karşıyaka Mezarlığı nereye bağlı?

Karşıyaka Mezarlığı, Yenimahalle Karşıyaka Mezarlığı, Türkiye’nin büyük mezarlıklarından ve Ankara ‘nın en büyük mezarlığıdır. Ankara ili Yenimahalle ilçesinde Şentepe semti ve Demetevler mahallesinde bulunmaktadır.

277 nereden kalkıyor?

277 (ESHOT) 277 otobüs hattının ilk durağı Tınaztepe olup son durağı Otogar Yeni durağıdır. 277 (Otogar), her gün çalışıyor.

Mezar yerini nasıl bulurum?

Artık e-devlet sistemi üzerinden vefat etmiş olan kişilerin mezarını sorgulayabiliyorsunuz. Mezar sorgulama sistemi için yapmanız gereken şunlar:

  1. Öncelikle e-devlet şifrenizi öğrenin.
  2. Şifrenizle birlikte e-devlet sistemine girin.
  3. Ziyaret edeceğiniz kişinin adını soyadını yazın.
  4. Bulunduğu mezarlığı yazın.

Karşıyaka Mezarlığı kaç kapı?

Araçlarıyla mezarlığı ziyaret edecek olan vatandaşlar sadece 5, 6, 7 ve 8. kapılardan giriş-çıkış yapabilecek. Karşıyaka Mezarlığı ‘nda 2. kapıyı ise engelli belgesi olan araç sürücüleri kullanabilecek.

Mezarın nerede olduğunu nasıl bulabilirim?

– E Devlet (www.turkiye.gov.tr) sistemine öncelikle giriş yapmalısınız. – Arama bölümüne “ mezar yeri ” yazdığınız takdirde “İstanbul Büyükşehir Belediyesi/ Mezar Yeri Sorgulama” sekmesi karşınıza çıkmaktadır. – Yazıya tıkladığınız zaman karşınıza “Sorgulama Formu” çıkacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *