Ankara Karabük Nasıl Gidilir?(Çözünme)

  • Ankara – Karabük arası mesafe yaklaşık olarak 236 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 2 saat 48 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 141 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 41 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 12.98 Lt, benzinli bir araç ise 18.88 Lt yakıt tüketir.

Ankara Karabük hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Karabük ‘e en kısa yoldan ulaşmak için O-4 ve E89 karayolları kullanılmalıdır. Ankara Karabük arası mesafe 218 km’dir. İstanbul Karabük arası yolculuk ise ortalama 5 saat sürmektedir. İstanbul üzerinden en kısa şekilde Karabük ‘e ulaşmak için de O-4 karayolu tercih edilmelidir.

Ankara Karabük kaç saatte gidilir?

Ankara Karabük arası otobüs yolculuğu süresi değişken olsa da yaklaşık olarak 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Karabük’e nerede?

Yüzölçümü 4.145 km² olan ve Karadeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz Bölümü’nde yer alan Karabük ili, 40° 57′ ve 41° 34′ kuzey enlemleriyle 32° 04′ ve 33° 06′ doğu boylamları arasında yer almaktadır.

Ankara Safranbolu kaç saat sürüyor?

Bunların aralarında uzaklık olarak küçük farklar olsada Ankara Safranbolu arası ortalama 230 km’dir. Yaklaşık olarak 3 saat süren bir otobüs yolculuğu sizleri bekliyor.

Ankara istanbul kaç saat kaç kilometre?

Ankara ile İstanbul arası kara yolculuğu mesafesi 450 km ‘dir. Bu süre 5 saate yakın sürmektedir. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Araba ile İstanbul Ankara arası 4 buçuk saat, otobüs ile 5 saat sürmektedir.

You might be interested:  Antalya Toki Konutları Nerede?(Çözülmüş)

Ankara Sakarya arası kaç saat sürüyor?

Ankara Sakarya Otobüs Biletleri. Ankara otogarından hareket eden otobüsünüz 3 saat 59 dakikalık bir yolculuk sonrasında Sakarya otogarına ulaşarak yolculuğunu tamamlayacaktır. Ankara ve Sakarya şehirleri arasındaki otobüs yolu mesafesi 305 kilometre kadardır.

Istanbul Karabük otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Karabük otobüs bileti 150,00 TL’dir.

Ankara Kastamonu arası otobüs ile kaç saat?

Ankara – Kastamonu arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 53 dakika sürmektedir.

Karabük Antalya kaç saat sürüyor?

Karabük – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama 12sa 23dk sürmektedir.

Eskişehir Ankara arası ne kadar?

Ankara ile Eskişehir arası 236 km olarak biliniyor. Bireyler aracıyla 2 saat 47 dakika içerisinde Eskişehir şehrine ulaşabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *