Ankara Jandarma Bölge Komutanı Kim?(EN iyi 5 ipucu)

Tuğgeneral Cemil Lütfi ÖZKUL; Cumhurbaşkanlığının 2020/372 sayılı Kararnamesi İle Ankara İl Jandarma Komutanı olarak atanmıştır. Bayan Gülnur ÖZKUL ile evli olup, üç çocuk babasıdır. Almanca bilmektedir.

  • Kamuoyunda “Selam-Tevhid” olarak bilinen sözde “Kudüs Ordusu Terör Örgütü”ne yönelik soruşturmada usulsüzlük yapıldığı iddiaları üzerine yürütülen kumpas soruşturmasında, MİT’e ait tırların durdurulması eylemiyle ilgili dönemin Ankara Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral İbrahim Aydın, eski Tuğgeneral Hamza Celepoğlu ve emekli Albay Burhanettin Cihangiroğlu, 29 Kasım 2015’te tutuklandı.

Tunceli Jandarma Bölge komutanı kim?

Tunceli Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Nurettin Alkan, Valimiz Kadir Ekinci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Bursa il jandarma alay komutanı kimdir?

Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Sayın Recep YALÇINKAYA, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Tacettin ASLAN’ı makamında ziyaret etti.

Ali Naci Aldemir Kimdir?

Jandarma Albay Ali Naci ALDEMİR Ankara’da doğmuş ve teğmen rütbesi ile 1996 yılında Kara Harp Okulundan mezun olmuştur.

Kayseri il jandarma alay komutanı kimdir?

Kayseri İl Jandarma Komutanı değişti Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, Kayseri İl Jandarma Komutanı olarak atandı

Şırnak il jandarma alay komutanı kimdir?

Cumhurbaşkanlığının 24 Ağustos 2021 tarihli ve 2021/419 sayılı kararnamesi ile Şırnak İl Jandarma Komutanı olarak görevine atanmıştır. Halen Şırnak İl Jandarma Komutanı olarak görevine devam etmektedir. Jandarma Albay Murat BOZKURT evli ve 2 çocuk babasıdır.

You might be interested:  Istanbul Istinye Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Diyarbakır il jandarma alay komutanı kimdir?

Diyarbakır İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mustafa ERDEM’in Özgeçmişi. Tuğgeneral Mustafa ERDEM; 1971 yılında Düzce’de doğmuş, ilk ve orta tahsilini burada tamamlamıştır. 1989 yılında Kuleli Askeri Lisesinden, 1993 yılında Kara Harp Okulu’ndan mezun olmuştur.

Tuğgeneral Recep Yalçınkaya kimdir?

İl Jandarma Komutanı Jandarma Tuğgeneral Recep YALÇINKAYA 1966 yılında Niğde ilinde doğmuştur. Md.lüğü yapmış olup, 2017/285 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Tuğgeneral rütbesine terfi etmiş, 23 Ağustos 2021 tarihinde Bursa il Jandarma Komutanı olarak atanmıştır.

Çanakkale il jandarma alay komutanı kimdir?

Çanakkale İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Tahsin SARUHAN 1971 yılında Van’da doğmuştur. 1991 yılında Bursa Işıklar Askeri Lisesinden mezun olmayı müteakip girdiği Kara Harp Okulundan 1995 yılında Jandarma Teğmen rütbesiyle mezun olmuştur.

Trabzon il jandarma alay komutanı kimdir?

Yayınlanan karara göre, Trabzon İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Orhan Sırma, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Lefkoşa Büyükelçiliği İçişleri Müşavirliği’ne atandı. Jandarma Kıdemli Albay Orhan Sırma’nın yerine ise Jandarma Kıdemli Albay Adem Şen atandı.

Ali Naci Aldemir nereli?

Ankara’da doğmuş ve teğmen rütbesi ile 1996 yılında Kara Harp Okulundan mezun olmuştur. Albay Naci Aldemir 1998-2016 yılları sırasıyla; Muğla, Van, Ordu, Tunceli, Tekirdağ, Bitlis illerinde iç güvenlik görevlerinde bulunmuştur. Ayrıca sınır ve komando birliklerinde görev yapmıştır.

Iğdır il jandarma komutanı kimdir?

Albay Nejdet KARACA; Cumhurbaşkanlığı’nın 23 Ağustos 2021 tarih 2021/419 sayılı kararname ile Iğdır İl Jandarma Komutanı olarak atanmıştır.

Tuğgeneral Yüksel Yiğit kimdir?

Tuğgeneral Yüksel YİĞİT: 1972 yılında Eskişehir’de doğmuştur. 29 Ağustos 2019 tarih 2019/298 sayılı Kararname ile Tuğgeneralliğe terfi ettirilmiş ve Van İl Jandarma Komutanı olarak atanmıştır. Bayan Şebnem YİĞİT ile evli olup, iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

You might be interested:  Ankara Aştiye Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Nadir Çelik nereye atandı?

Başkanımız Necip Çarıkcı ve Yönetim Kurulumuz, Bolu İl Jandarma Komutanlığına atanan atanan Albay Nadir Çelik ‘i makamında ziyaret etti. Başkanımız Necip Çarıkcı, İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik ‘e gerçekleştirilen ziyarette, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Kocaeli il jandarma alay komutanı kimdir?

Cumhurbaşkanlığının 23 Ağustos 2021 tarihli ve 2021/423 sayılı kararnamesi ile Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Jandarma Albay Yavuz Selim KAPANCI, Bayan Hilal KAPANCI ile evli olup, 2 çocuk babasıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *