Ankara Istanbul Arası Ne Kadar?(Doğru cevap)

  • Ankara ile İstanbul arası kaç km yaklaşık olarak toplam 445 Kilometre mesafededir. Ankara İstanbul arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 4 saat 49 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün 18:54 olacaktır. Ankara ile İstanbul Km Yakıt Hesaplama

Ankara İstanbul arası kaç saat sürer arabayla?

Ankara ile İstanbul arası kara yolculuğu mesafesi 450 km ‘dir. Bu süre 5 saate yakın sürmektedir. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Araba ile İstanbul Ankara arası 4 buçuk saat, otobüs ile 5 saat sürmektedir.

İstanbul Ankara arabayla kaç TL?

İSTANBUL ile ANKARA arası mesafenin dizel bir araçla maliyeti ortalama 156,93 TL olacaktır. İSTANBUL ile ANKARA arası mesafenin benzinli bir araçla maliyeti ortalama 249,69 TL olacaktır.

Ankara İstanbul arası otobüs kaç saat sürer?

Ankara – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 16 dakika sürmektedir. Ankara – İstanbul arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Ankara istanbul arası hızlı trenle kaç saat olacak?

Hızlı sefer süresi ile başkentlilerin İstanbul ziyaretlerinde ilk tercihi olan hızlı tren, sıklıkla “ Ankara İstanbul hızlı tren kaç saat sürer?” sorusuna cevap aratıyor. Ankara İstanbul hızlı treninin seyahat süresi; 4 saat 15 dakikalık bir yolculuk olarak hızı ile öne çıkıyor.

You might be interested:  Bakırköyden Istanbul Akvaryuma Nasıl Gidilir?(Soru)

Ankara istanbul arası uçak ile kaç saat sürer?

Ankara İstanbul arası uçakla kaç saat? Uçak yolculuğu ile 1 Saat 10 Dakika sürmektedir.

İstanbul Ankara hangi illerden geçilir?

İstanbul – Ankara güzergahında arabayla yolculuk yapanların en çok kullandığı rota Anadolu Otoyolu. Türkiye’nin en eski ve en işlek otoyollarından biri olan bu yol Gebze, Sapanca, Hendek, Düzce, Bolu üzerinden Ankara ‘ya kesintisiz bağlantı sağlıyor. 449 km’lik yol 4 saat 55 dakika sürüyor.

Ank Kayseri kaç km?

Başkent Ankara ile Kayseri arası karayolu ile 320 ila 325 km arasında mesafededir. Bu mesafe otobüs ile 4 buçuk saat sürmektedir.

Ankara İstanbul arası kaç km otobüsle?

Ankara – İstanbul arası karayolu ile 454 km ‘dir.

İstanbul bursa arası köprüsüz kaç km?

O-5 ve D100 üzerinden 150 km (Osmangazi Köprüsü ile) Ücretli yol kullanılmadan Gebze Otoyolu ve İzmit üzerinden 242 km sürmektedir.

İstanbul Ankara kaç saat Kamil Koç?

Ankara İstanbul arası otobüsle 6 saat sürmektedir. İzmir İstanbul arası otobüsle Kamil Koç Ekspres Seferlerle 4.5 saat sürmektedir. Adana İstanbul arası otobüsle ortalama 14 saat 23 dakika saat sürmektedir.

Ankara Sakarya arası kaç saat sürüyor?

Ankara Sakarya Otobüs Biletleri. Ankara otogarından hareket eden otobüsünüz 3 saat 59 dakikalık bir yolculuk sonrasında Sakarya otogarına ulaşarak yolculuğunu tamamlayacaktır. Ankara ve Sakarya şehirleri arasındaki otobüs yolu mesafesi 305 kilometre kadardır.

Ankara izmir arası Otobüsle kaç saat sürer?

Ankara İzmir Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? Ankara İzmir arası otobüs yolculuğu süreleri güzergâha, sefere ve mola sayısına göre değişiklik gösterse de Kamil Koç seferleri 7 saat 55 dakika ile 9 saat arasında tamamlanmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *