Ankara Havaalanından Polatlıya Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Ankara Esenboğa Havalimanı nasıl gidilir?

Ankara Esenboğa Havaalanına ulaşım; 442 hat numaralı EGO Otobüsleri, 19 Mayıs stadyumu B kapısı önünden hareket eden Belko otobüsleri ve taksi ile sağlanabilmektedir. İç ve Dış hat gelen ve giden yolcu katlarında ayrılmış taksi alanlarında 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.

Ankara terminalinden havaalanına nasıl gidilir?

Seçenek: BelkoAir Otobüsleri ile>>> AŞTİDEN ( Ankara Otogardan) Ankara Esenboğa Havalimanı’na gitmek için Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen BelkoAir Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.( AŞTİ: Ankara Şehirlerarası Otobüs İşletmesi, Otogar, Ankara Otobüs terminali ) AŞTİ ile Esenboğa Havalimanı

Ankara hava alani hangi semtte?

Esenboğa Havalimanı (IATA: ESB, ICAO: LTAC), Türkiye’nin başkenti Ankara ‘ya hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Şehir merkezinin 28 km kuzeyinde, Akyurt ve Çubuk ilçeleri sınırları içindedir.

Ankara havalimanı otobüsleri nereden kalkıyor?

Kızılay’dan Esenboğa Havalimanına giden Belkoair Otobüsleri Kızılay Meydanında Gama İş Merkezininin önündeki duraktan hareket etmektedir. Belkoair Havalimanı Yolcu Servisi Durağını, İstiklal Caddesi Başlangıcındaki Metro girişinin yanında görebilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanından ulusa nasıl gidilir?

Belko Air otobüsleri ile havalimanından Ankara şehir merkezinde tren garı/ Ulus, otogar (Aşti), Kızılay ve Batıkent bölgelerine gidebilmek mümkündür. 3 ayrı hatta hizmet veren Belko Air otobüsleri haftanın tüm günü 05.00 – 00.00 saatleri arasında her yarım saatte bir hareket etmektedir.

You might be interested:  Istanbul Kuyumcu Kente Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Ankara Otogar havalimanı Havaş kaç dakika?

HAVAŞ Havalimanı Yolcu Otobüsleri Esernboğa Havaalanından hareket ettikten sonra yaklaşık olarak 50 dakika içerisinde AŞTİ ( Ankara Otogar ) ulaşmaktadır ( Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

Belko nereden kalkıyor?

Araçlarımızın ilk hareket noktası Aşti’dir. Aşti hareket saati her saati 30 geçelerdedir. Araçlarımızın Aştı durağından sonra sırasıyla; Kızılay, Tren garı, Akm duraklarına gelmektedir. Bu duraklar arasında ki toplam mesafe her durak arası için 5 dakikadır.

Havas ucretli mi?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 20.50 ve 27.50 TL ücret karşılığında seyahet edebilirsiniz.

Ankara hava alani nerede?

Ankara Esenboğa Havalimanı Nerede? Başkent Ankara ‘da hizmet veren Esenboğa Havalimanı, Şehir merkezinden 28 kilometre kuzeyde, Akyurt ve Çubuk ilçeleri sınırlarında bulunmaktadır.

Esenboğa havalimanı ile Kızılay arası ne kadar?

Esenboğa Havalimanıdan Kızılay ‘a Ticari Taksiler ile kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Esenboğa Havalimanı Kızılay arası mesafe yaklaşık 32 km dir. Kızılay ile Esenboğa Havalimanı arası taksi ücreti yaklaşık 115 – 130 TL arasındadır.

Ankara kaç tane havaalanı var?

Bir tane ESENBOĞA adlı sivil, iki tane de askeri( Etimesgut, Mürted).

Belko Air ile Kızılay Havaalanı kaç dakika?

442-K Belkoair KIZILAY Esenboğa Havalimanı arası Yolculuk Süresi: Belkoair Otobüsleri Kızılay şehir merkezinden yaklaşık 55 dakika içerisinde Esenboğa Havalimanı ‘na ulaşmaktadır (yol durumu, trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik göstermektedir).

Havaş haftasonu çalışıyor mu?

Haftasonu uçuşu olup da havalimanına gidecek yolcular ve havalimanında çalışan görevliler için HAVAİST seferlerine kesintisiz bir şekilde devam ediyor.

Belko Air ücreti ne kadar?

442-A Belkoair AŞTİ Esenboğa Havalimanı arası Otobüs ücreti Ne kadar? BelkoAir Otobüs Ücreti: KDV dahil 12,00 TL ‘dir. (Polis, Zabıta, Gaziler, Şehit Yakınları, Engelli ve Refakatçileri, Sarı Basın Kartı Olanlar Belkoair Havaalanı Otobüslerini ücretsiz kullanabilmektedir.)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *