Ankara Gölbaşı’na Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

  • Ankara Tren Garı ’ndan Gölbaşı’na 157-3 numaralı otobüslere binerek direk Gölbaşı’na ulaşılabilir. Toplu taşıma araçları dışında Gölbaşı’na kişisel araçla gidilebilir veya Ankara’ya ulaştıktan sonra taksiye binerek ilçeye gidebilirsiniz. Gölbaşı’nda Şehir İçi Ulaşım Gölbaşı’nın kendine ait farklı bir ulaşım ağı bulunmamaktadır.

Ankara Gölbaşı dolmuşları nereden kalkıyor?

Her iki otobüste Ulus’tan kalkarak Sıhhiye üzerinden Kızılay’a geliyor ve buradan güzergah olarak Gölbaşı ‘na bağlanıyor. 105-2 ve 106-2 numaralı olan bu otobüslerden; 105-2 numaralı otobüsler hafta içi, 106-2 numaralı otobüsler ise hafta sonu şeklinde seferlerini gerçekleştiriyor.

Ankara Gölbaşı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gölbaşı yakınından geçiyor: 106-4, 178-3, 195-2.

Ankara Gölbaşı’na nasıl gidebiliriz?

Ankara ‘ya birçok şehirden trenle ulaşmakta mümkündür. Ankara Tren Garı’ndan Gölbaşı ‘ na 157-3 numaralı otobüslere binerek direk Gölbaşı ‘ na ulaşılabilir. Toplu taşıma araçları dışında Gölbaşı ‘ na kişisel araçla gidilebilir veya Ankara ‘ya ulaştıktan sonra taksiye binerek ilçeye gidebilirsiniz.

Gölbaşı’na nereden gidilir?

Gölbaşı ‘ na gitmek isteyen ziyaretçiler, Gölbaşı ‘ na 15 km uzaklıkta bulunan Aşti Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni kullanmak durumundalar. İstanbul’dan Ankara’ya otobüs ile ulaşım yaklaşık 7-8 saat ve İzmir’den Ankara’ya otobüs ile ulaşım yaklaşık 8-9 saat sürmektedir.

You might be interested:  Jolly Joker Antalya Gişe Nerede?(Çözülmüş)

Kızılay Gölbaşı dolmuşları nereden kalkıyor?

Kızılay ‘dan Gölbaşı ‘na hem dolmuş ile hem de EGO Belediye otobüsleri ile ulaşım imkanı bulunuyor. Kızılay Güvenpark’tan kalkan dolmuşlar, Mogan Gölü’nün de kıyısından geçerek son durakları olan Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü (50.Yıl Yerleşkesi) önüne kadar gidiyor.

Mogan Gölü Kızılaydan nasıl gidilir?

Mogan Gölü ‘ne otobüs ile gidecekseniz, Sıhhiye, Ulus, Kızılay noktalarından birine gelerek buradan da 101, 108, 177, 182 numaralı belediye otobüslerinden birine binerek yaklaşık olarak 30 dakika içinde kolaylıkla Mogan Gölü ‘ne ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Gölbaşı nasıl bir yer?

İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan Ankara’ya bağlı olan Gölbaşı konumu itibariyle karasal iklime sahiptir. Kışları soğuk ve yağışlı geçiren Gölbaşı, yaz aylarını sıcak ve kurak geçirmektedir. Bu bölgedeki diğer ilçeler gibi sert bir kuş geçiren ilçe ilkbaharın gelmesiyle daha gezmeye elverişli bir havaya sahip olmaktadır.

Ankara Şereflikoçhisar otobüsleri nereden kalkıyor?

Ankara – Şereflikoçhisar otobüsleri, Aşti, Mamak veya Kızılay terminalinden kalkacaktır.

Mogan Gölü otobüsle nasıl gidilir?

Eğer toplu taşıma ile Mogan Parkı’na ulaşım sağlayacaksanız bu durumda 177, 108, 182 numaralı otobüs hatlarını tercih edebilirsiniz. Parkın en yakın noktasında bulunan duraklarda inebilirsiniz.

Ankara Gölbaşı dolmuş saatleri kaçta başlıyor?

Gölbaşı minibüs saatleri Ankara ilimizde yer alan güzergah bilgilerine ve saatlere güncel olarak sitemizden bakabilirsiniz. Rotalar hakkında detaylar, gideceğiniz yön, biniş ücretleri ve daha fazlası için yazımızı takip ediniz. Minibüsler hafta içi ve hafta sonu çalışmaktadır. Sabah 06:30 ilk sefer yapılır.

Kızılaya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları ankara kızılay yakınından geçiyor: 153, 195-1, 203-7, 263-7, 453, 481.

Gölbaşından Kızılaya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları 106 Gölbaşı – Aşti – Akköprü – Ulus – Kızılay yakınından geçiyor: 106-3, 157-3, 195-2.

You might be interested:  Öğrenci Kartı Kayıp Ne Yapmalıyım Istanbul?(Mükemmel cevap)

Aşti Gölbaşı Polis Akademisi arası kaç km?

Gölbaşı Polis Akademisi ‘ne doğrudan bir dolmuş veya otobüs hattı bulunmuyor. AŞTİ ile Gölbaşı arası mesafe 15 km. Dolmuş ile 20-25 dk arası sürede ulaşabilirsiniz.

Otogardan Gölbaşı’na nasıl gidilir?

Önce AŞTİ’nin hemen önünde bulunan Konya yolu’ na çıkın. Konya yolu üzerinde bulunan duraktan EGO Belediye otobüsleri nadiren, Gölbaşı dolmuşları ise sıklıkla geçiyor. Ego Otobüslerinden 104-2 numaralı otobüse binerek Gölbaşı ‘ na gidebilirsiniz. 104-2 numaralı otobüs, hafta içi çalışıyor.

Adanaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Türkiye’nin birçok kentinden şehirlerarası otobüs firmaları ile Adana’ya direkt ulaşım sağlanıyor. Özel araçla İstanbul’dan Adana’ya gelmek isteyenlerin Bolu, Ankara, Aksaray, Pozantı rotasını takip etmeleri gerekiyor. Bu güzergahın uzunluğu 920 km.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *