Ankara Gölbaşı Pazarı Hangi Gün?(Soru)

İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen genelgelere harfiyen uyan Gölbaşı Belediyesi, semt pazarları için de yeni bir karar aldı. Alınan karara göre ilçede semt pazarı olarak Çarşamba ve Cumartesi günleri sadece Seğmenler Kapalı Pazar Yeri hizmet verecek.

  • Gölbaşı Belediyesi 26 Haziran 2013 tarihinden itibaren Gölbaşı’nda semt pazarı haftada iki gün kurulacak. Gölbaşı Belediye meclisinin aldığı kararla semt pazarı Çarşamba günleri Karşıyaka Mahallesi’nde, Cumartesi günleri de Seğmenler Mahallesi’nde halkın hizmetine açılacak. İLK KARAR 2009’DA ALINMIŞTI

Gölbaşı Karşıyaka pazarı hangi gün?

Buna göre Pazar günleri Eymir Mahallesi Park Eymir Konutları’nda kurulan Eymir Semt Pazarı Pazartesi günü, Cumartesi günü kurulan Seğmenler Semt Pazarı ise Cuma günü kurulacak. Karşıyaka Semt Pazarı da eskiden olduğu gibi Çarşamba günleri açılmaya devam edecek.

Ankara pazarları hangi gün?

Ankara Çankaya’da haftanın her günü farklı semtlerde pazar kuruluyor. Pazartesi günleri İncesu, Maltepe ve Keklik semtlerinde halk pazarı kuruluyor. Salı günleri Emek ve Huzur’da kurulan halk pazarları, çarşamba günleri ise Dikmen, Yenişehir, Yaşamkent semtlerinde açık oluyor.

Ankara Yenikent Semt pazarı hangi gün?

Hem vatandaşın hem de esnafların mağdur olmaması adına hafta sonu kurulan semt pazarları artık Cuma ve Pazartesi günü hizmet verecek. Cumartesi kurulan Yunus Emre ve Yenikent semt pazarları Cuma günü kurulacak. Pazar günü hizmet veren Pınarbaşı Mah. Ve Törekent pazarları ise Pazartesi günü açılacak.

You might be interested:  Ankara Hamamönü Metroyla Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Kızkalesi pazarı hangi gün?

Erdemli Belediyesi’nden yapılan açıklamada, hafta sonu sokağa çıkma yasağının ilan edilmesiyle Cumartesi günü kurulamayan Alata pazarının Cuma günü, Pazar günleri kurulan Kızkalesi pazarının ise Çarşamba günleri aynı yerde kurulacağı bildirildi.

Eryaman Semt pazarı hangi gün?

Etimesgut’ta kurulan pazarlar ve günleri şöyle: “Elvankent Kapalı Pazarı: Cuma, Alsancak Pazarı: Cumartesi, Eryaman 1. Etap Kapalı Pazarı: Pazar, Eryaman 3. Etap Pazarı: Çarşamba, Güzelkent Pazarı: Cumartesi, Etiler Pazarı: Perşembe, Piyade Pazarı: Salı, Kazım Karabekir Pazarı: Pazar, Süvari Pazarı: Pazartesi, Topçu

Ankara Güdül pazarı hangi gün?

Yakın zaman önce Sakin Şehir (Cittaslow) ünvanına kavuşan Güdül ilçesinde, 4 Temmuz Cumartesi günü açılan Köy Pazarı (üretici pazarı ) her Cumartesi günü Güdül ‘ün ana meydanında kurulmaya devam edecek. Pazaryeri saat 10:00’den itibaren açık olacak.

Pursaklar pazarı hangi gün?

Köylü Pazarı; Salı ve Cuma günleri, Saray Kapalı Pazar Alanı ve Salı Kapalı Pazar Alanında, Pursaklar halkına hizmet vermeye devam edecek.

Etimesgut pazar yerleri hangi gün?

PERŞEMBE: Etiler Mahallesi pazarı, Ahimesut Mahallesi pazarı, CUMA: Ayyıldız Mahallesi Elvankent pazarı, Eryaman köy içi pazarı, CUMARTESİ: Alsancak Mahallesi pazarı, Elvan Mahallesi pazarı, PAZAR: Kazım Karabekir Mahallesi pazarı, Altay Mahallesi 1.etap pazarı, Atayurt Mahallesi Yurtcu pazarı kurulacaktır.

Ankara Yenimahalle pazarı hangi gün?

Yenimahalle ‘de, corona virüsü nedeniyle değişikliğe giden semt pazarları, hafta içi Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olacak şekilde halk pazarları vatandaşa hizmet veriyor. Adres: Ata Mah. Mavi Yıldız Cad.3768. Sk.

Karapürçek pazarı hangi gün?

Alınan karara göre; pazartesi günleri Baraj, Beşikkaya, Gülpınar ve Karacaören semt pazarları, salı günleri Doğantepe ve Karapürçek semt pazarları, çarşamba günleri Battalgazi ve Güneşevler semt pazarları, perşembe günleri Başpınar, İskitler, Karapürçek -2 semt pazarları, cuma günleri ise Ali Ersoy ve Aydınlıkevler semt

You might be interested:  Kanal Istanbul Ilk Ne Zaman Açıklandı?(Soru)

Ankara Sıhhıye sosyete pazarı hangi günler açık?

Çankaya Sıhhiye sosyete pazarı – Her Perşembe. Ayrancı Antika pazarı – Her Pazar. Yaşamkent sosyete pazarı – Cumartesi günleri.

Çubuk köylü pazarı hangi gün?

İlçede her hafta Perşembe günleri kurulan ve Ankara’nın en eski pazarlarından biri olduğu bilinen Çubuk Pazarı ‘nda, Kovid-19 kapsamında alınan tedbirler ve kontroller sıklaştırıldı. Pazara girişler belirlenen alanlardan kontrollü yapılırken, diğer giriş ve çıkışlar demir bariyerlerle kapatıldı.

Aydınlık Evler pazarı ne zaman?

Aydınlıkevler Halk pazarı Cumartesi olmak üzere haftada bir gün açılmaktayken (1999 Yılından beri Salı günleride kurulmaktaydı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *