Ankara Esenboğa Havalimanından Kızılay A Nasıl Gidilir?(Çözünme)

  • Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan en ekonomik şekile Kızılay’a ve Ulus’a Tren Garına gitmek isterseniz Belkoair Havaalanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Aynı şekilde Kızılay ve Ulustan Esenboğa Havalimanına gitmek istediğinizde Yine Belkoair otobüslerini kullanabilirsiniz ayrıntılı bilgiyi sitemizin Otobüs safyasından edinebilirsiniz.

Esenboğadan Kızılay’a nasıl gidilir?

1. Seçenek:>>> Ankara Esenboğa Havalimanı’dan Kızılay’a gitmek için öncelikle Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen BelkoAir Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Kızılay ile Esenboğa Havalimanı arasında 442-A numaralı Belkoair Havalimanı Otobüsleri çalışmaktadır.

Ankara Havaalanından şehir merkezine nasıl gidilir?

Belko Air otobüsleri ile havalimanından Ankara şehir merkezinde tren garı/Ulus, otogar (Aşti), Kızılay ve Batıkent bölgelerine gidebilmek mümkündür. 3 ayrı hatta hizmet veren Belko Air otobüsleri haftanın tüm günü 05.00 – 00.00 saatleri arasında her yarım saatte bir hareket etmektedir.

Belkoair Kızılay Esenboğa kaç dakika?

442-K Belkoair KIZILAY Esenboğa Havalimanı arası Yolculuk Süresi: Belkoair Otobüsleri Kızılay şehir merkezinden yaklaşık 55 dakika içerisinde Esenboğa Havalimanı’na ulaşmaktadır (yol durumu, trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik göstermektedir).

Kızılay Havaalanı arası kaç km?

Esenboğa Havalimanı Kızılay arası kaç km? Esenboğa Havalimanı Kızılay arası 30 km ‘dir.

Havaş Kızılay Havaalanı kaç dakika?

Kızılay Esenboğa Havalimanı Arası Yolculuk Süresi; Belkoair otobüsleri Kızılaydan hareket ettikten sonra yaklaşık olarak 55 dakika içerisinde Esenboğa havalimanı ‘na ulaşmaktadır ( Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

You might be interested:  Istanbul Toki Başvuruları Ne Zaman 2020?

Kızılaydan havaalanına taksi ne kadar?

Kızılay Esenboğa Havalimanı taksi ile ulaşım süresi ortalama 35 dakika, taksimetre ücreti ise yaklaşık 80 TL. Çankaya Esenboğa Havalimanı taksi ile ulaşım süresi yaklaşık 60 dakika, taksimetre ücreti ise ortalama 130 TL.

Aşti Esenboğa arası kaç TL?

AŞTİ ( Ankara Otogar) Esenboğa Havalimanı arası mesafe yaklaşık 33 km dir. AŞTİ Otobüs Terminali ile Esenboğa Havalimanı arası taksi ücreti yaklaşık 145 – 160 TL arasındadır.

Ankara havalimanı Çankaya Nasıl Gidilir?

Çankaya ‘ya Havayolu ile Ulaşım Havalimanı, ilçeye 30-35 km uzaklıkta yer almaktadır ve buradan Çankaya ‘ya ulaşım Belko Air ve taksiler ile sağlanmaktadır. Uçak yolculuğu ile Esenboğa Havalimanı ‘nda indikten sonra, havalimanı çıkışından kalkan 442-K Kızılay Belko servisleri kullanılabilir.

Belko nereden kalkıyor?

Araçlarımızın ilk hareket noktası Aşti’dir. Aşti hareket saati her saati 30 geçelerdedir. Araçlarımızın Aştı durağından sonra sırasıyla; Kızılay, Tren garı, Akm duraklarına gelmektedir. Bu duraklar arasında ki toplam mesafe her durak arası için 5 dakikadır.

Belkoair ile havalimanı kaç dakika?

Belkoair Otobüsleri Aşti şehir merkezinden yaklaşık 50 dakika içerisinde Esenboğa Havalimanı ‘na ulaşmaktadır (yol durumu, trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik göstermektedir).

Aşti ile Esenboğa arası kaç dakika?

Esenboğa Havalimanı AŞTİ (Otogar)Arası Yolculuk Süresi; Belkoair Havalimanı Otobüsleri Esenboğa Havalimanından Kalktıktan sorna yaklaşık olarak 60 dakika içerisinde AŞTİye (Ankara Otogara) ulaşmaktadır (Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

Havaş kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 20.50 ve 27.50 TL ücret karşılığında seyahet edebilirsiniz. Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesinin Nasıl Yazılır?(Soru)

Aştiden Havaş kalkıyor mu?

Havaş Servisleri Şehir Merkezine Gidişte; AŞTİ ‘de (son durak) yolcu indirmektedir.

Ankara hava alani hangi semtte?

Esenboğa Havalimanı (IATA: ESB, ICAO: LTAC), Türkiye’nin başkenti Ankara ‘ya hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Şehir merkezinin 28 km kuzeyinde, Akyurt ve Çubuk ilçeleri sınırları içindedir.

Esenboğada metro var mı?

Ankara Şehir Merkezi ile Ankara Esenboğa Havalimanı arasında Metro Çalışmalarına başlanmıştır. Ancak şu anda Havalimanı Metrosu hizmet vermemektedir. 7 istasyonlu, 26 kilometre uzunluğundaki metro hattı günlük 700 bin yolcu kapasitesine sahip olacaktır. Ankara Esenboğa Havalimanı Şehir Merkezinden 28 km uzaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *