Ankara Dr Zekai Tahir Burak Hastanesi Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Zekai Tahir Burak Hastanesi hangi mahallede?

Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Hastanesi 39.933296 enlem ve 32.868820 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Hacettepe Mh. ve Altındağ ilçesine bağlıdır.

Ankara Zekai Tahir nerede?

Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinde Talatpaşa Bulvarı Hamamönü Cebeci adresinde bulunmaktadır. Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123103100 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Zekai Tahir Burak Hastanesi hangi bölümler var?

More videos on YouTube

  • Dermatoloji.
  • Fizik Tedavi.
  • Kardiyoloji.
  • Çocuk Poliklinikleri.
  • Romotoloji.
  • Endokrin.
  • Göğüs hastalıkları
  • Nöroloji.

Dermatoloji Polikliniği d1 Zekai Tahir Burak ek bina nerede?

Ankara Eah Zekai Tahir Burak Ek Binası, hastaneler, Hacettepe Mah., Talatpaşa Blv., No:128, Altındağ, Ankara – Yandex Haritalar.

Zekai Tahir Burak kim?

türkiye’de doğumevi kavramının kurucusu olan doktor. istanbul’un tanınmış kadın hastalıkları ve doğum uzmanlarından olup, ankara büyük doğum hastanesi ilk başhekimidir.

Ankara Hastanesi taşındı mı?

Şubat-Mayıs 2019 arasında Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Ankara Numune Hastanesi kapatılarak hastalar, tıbbi cihazlar ve personel Ankara Şehir Hastanesine taşındı.

Ankara Büyük Doğum hangi ilçede?

Ankara ‘da ‘ Büyük Doğum Hastanesi’ olarak da bilinen Altındağ ilçesindeki Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, artık Ankara Şehir Hastanesi bünyesinde hizmet verecek.

You might be interested:  Fethiye Ölüdeniz Tatil Için Nasıl Bir Yer?(Çözülmüş)

Zekai Tahir Burak Hastanesi Başhekimi kim?

ANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMİ PROF. DR. YAPRAK ÜSTÜN – Tamamen açıktır ve yeterlidir.

Ztb nedir?

ZTB ne demek? ZTB Dr. Zekai Tahir Burak kadın sağlığı eğitim ve Araştırma Hastanesi anlamına gelir.

Ankara Zekai Tahir Burak Hastanesi kaç yataklı?

1990 yılında Türkiye’de kamuda ilk tüp bebek merkezi hastanede faaliyete başlamıştır. 1992 yılında ilave edilen 70 yenidoğan yatağı ile, 432 fiili yatağa ulaşılmıştır. Zaman zaman 144 kadın hastalıkları ve doğum asistanı sayısına ulaşan hastanemizde halen 122 asistana devamlı eğitim verilmektedir.

Dermatolojik ne demek?

Deri ve Zührevi Hastalıkları yani Dermatoloji; deri, saç, tırnak hastalıkları, cinsel yolla bulaşan rahatsızlıkların tanısını, tedavisini ve takibini yapan, kozmetik, cilt sağlığı gibi sorunlarla ilgilenen tıbbi uzmanlık dalı şeklinde açıklanabilir. Halk arasında cildiye şeklinde de bilinir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *