Ankara Didim Uçakla Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

  • Didim’e uçakla ulaşım mümkündür. Ucuz Didim uçak bileti ile Didim’e gidebilirsiniz. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi Didim’e en yakın havalimanı olan Bodrum Havalimanı’nı, İzmir Adnan Menderes veya Muğla Dalaman Havalimanı’nı kullanarak gitmelisiniz.

Didim hangi havaalanına yakın?

Didim ‘e en yakın havalimanı olan Bodrum Havalimanı ‘nın yanı sıra İzmir Adnan Menderes veya Muğla Dalaman Havalimanı ‘nı da tercih edebilirsiniz.

Ankaradan didime hangi yoldan gidilir?

Ankara üzerinden Didim’e Ankara – Afyon – Denizli – Aydın – Söke – Didim güzergahı ya da Ankara – Uşak – Manisa – İzmir – Selçuk – Kuşadası – Söke – Didim güzergahı kullanılarak ulaşılabilir. Her iki mesafe de yaklaşık 700 km, 8 saat 20 dakika.

Aydın Didim uçakla nasıl gidilir?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Didime Ucak var mi?

Hem ülkemizde hem de dünyanın bir çok ülkesinde popüler tatil mekanı olan Didim’e havayolu ile ulaşım için; Didim havaalanı var mı sorularına cevabımız; Didim’e direk uçuş yoktur, Didim’e 143 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet

You might be interested:  Istanbul Sosyete Pazarı Hangi Gün Kuruluyor?(Çözüm bulundu)

Aydın’a en yakın havalimanı hangisi?

Aydın ilinde havalimanı bulunmamaktadır. En yakın havalimanı İzmir ilindedir. Uçak biletinizi Alo Bilet Hattı üzerinden İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘na alarak yolculuğunuzu çok kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Altınkum Didim arası kaç km?

Didim Altınkum arası mesafe sadece 3 kilometre ve 8 dakika sürüyor.

Aydın Ankara arası otobüsle kaç saat?

Aydın – Ankara arası otobüs yolculuğu ne kadar sürmektedir? Aydın – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 8 dakika sürmektedir.

Ankara Didim kaç saat sürüyor?

Ankara – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama 10sa 23dk sürmektedir.

Izmirden didime hangi yoldan gidilir?

İzmir ‘den, Didim’e araçla nasıl gidilir? Didim’e en yakın büyük şehirlerden biri olan İzmir ‘den,, Didim’e ulaşabilmek için Söke yolunu takip etmek yeterli. İzmir – Didim arası yaklaşık 160 km, 2 saat.

Didime hangi otobüs firmaları gidiyor?

Didim şehrine otobüs seferleri düzenleyen otobüs firmaları hangileridir? Türkiye’deki diğer şehirler ile Didim arasında en sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, Varan Turizm, Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy ve İstanbul Kalesi Seyahat.

Bodrum Havaalanı Didim Nasıl Gidilir?

Muğla Milas- Bodrum Havalimanı ‘ndan en rahat ulaşım yöntemi her ilde olduğu gibi yine HAVAŞ olacaktır. Bodrum Otogar’a 15 TL karşılığında ulaştıktan sonra isterseniz Milas’a isterseniz Didim’e gitmeniz mümkün.

Didimden izmir havaalanına nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Didim’e ulaşım: İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Didim ilçe merkezine 150 km uzaklıkta. Havalimanından Kuşadası ve Söke’ye giden HAVAŞ otobüsleriyle Söke’ye ulaşıp, Söke’den dolmuş ve otobüslerle Didim’e geçebilirsiniz. HAVAŞ ile Söke’ye yolculuk 35 TL.

Bodrum Havaalanından didime Havaş var mı?

Milas Bodrum Havalimanı – Didim arasında sürdürülen karşılıklı Havaş Otobüs seferleri, 30 Eylül 2017’den itibaren ara vermiştir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *