Ankara Didim Arasi Hangi Yoldan Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Ankara üzerinden Didim‘e Ankara – Afyon – Denizli – Aydın – Söke – Didim güzergahı ya da Ankara – Uşak – Manisa – İzmir – Selçuk – Kuşadası – Söke – Didim güzergahı kullanılarak ulaşılabilir. Her iki mesafe de yaklaşık 700 km, 8 saat 20 dakika.

  • Ankara üzerinden Didim’e Ankara – Afyon – Denizli – Aydın – Söke – Didim güzergahı ya da Ankara – Uşak – Manisa – İzmir – Selçuk – Kuşadası – Söke – Didim güzergahı kullanılarak ulaşılabilir. Her iki mesafe de yaklaşık 700 km, 8 saat 20 dakika. Ankara didim arası kaç km: 687km

Izmirden didime hangi yoldan gidilir?

İzmir ‘den, Didim’e araçla nasıl gidilir? Didim’e en yakın büyük şehirlerden biri olan İzmir ‘den,, Didim’e ulaşabilmek için Söke yolunu takip etmek yeterli. İzmir – Didim arası yaklaşık 160 km, 2 saat.

Ankara Didim arası kaç km otobüs?

Ankara – Didim arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Ankara – Didim arası toplam 597 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat 30 dakika sürüyor.

Ankara Didim kaç saat sürüyor?

Ankara – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama 10sa 23dk sürmektedir.

İzmir’den Didim kaç saat sürüyor?

İzmir – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 16dk sürmektedir.

You might be interested:  Ptt Işyerine Sevk Edildi Istanbul Kim Arnavutköy?(Mükemmel cevap)

Aydın Ankara arası otobüsle kaç saat?

Aydın – Ankara arası otobüs yolculuğu ne kadar sürmektedir? Aydın – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 8 dakika sürmektedir.

Istanbul Aydın Didim arası kaç kilometre?

İstanbul – Didim arası toplam mesafe yaklaşık 630 km, 8 saat 15 dakika.

Ankara izmir arası kaç saat sürüyor?

E96/D300 otoyolu üzerinden 6 saat 56 dakika.

Ankara istanbul kaç saat kaç kilometre?

Ankara ile İstanbul arası kara yolculuğu mesafesi 450 km ‘dir. Bu süre 5 saate yakın sürmektedir. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Araba ile İstanbul Ankara arası 4 buçuk saat, otobüs ile 5 saat sürmektedir.

Didim En yakın havaalanı hangisi?

Didim’e en yakın havalimanı olan Bodrum Havalimanı ‘nın yanı sıra İzmir Adnan Menderes veya Muğla Dalaman Havalimanı ‘nı da tercih edebilirsiniz.

Aydın’a en yakın havalimanı hangisi?

Aydın ilinde havalimanı bulunmamaktadır. En yakın havalimanı İzmir ilindedir. Uçak biletinizi Alo Bilet Hattı üzerinden İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘na alarak yolculuğunuzu çok kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Didime uçak ile nasıl gidilir?

Hem ülkemizde hem de dünyanın bir çok ülkesinde popüler tatil mekanı olan Didim’e havayolu ile ulaşım için; Didim havaalanı var mı sorularına cevabımız; Didim’e direk uçuş yoktur, Didim’e 143 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *