Ankara Dan Marmarise Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

  • Başkent Ankara’dan yola çıkacak olanlar Denizli istikametine gittikten sonra önce Muğla daha sonra da Marmaris’e varabilirler. Ankara güzergahı ise sırasıyla Sivrihisar, Emirdağ, Dinar, Honaz ve Muğla’dır. Diğer bir tatil ilimiz olan Antalya’dan gelmek isteyen yolcular ise Muğla-Fethiye yolu üzerinden gelebilmektedirler.

Ankaradan Marmaris’e giderken hangi illerden gidilir?

Ankara yönünden Marmaris’e ulaşmak isteyenler ise Denizli yönünü takip edip, Muğla kent merkezine sonrasında ise Marmaris’e ulaşabilirler. Ankara -Sivrihisar-Emirdağ-Dinar-Honaz-Muğla-Marmaris bu yönde takip edilmesi gereken güzergâhtır.

Marmaris’e Nasıl Gidilir Uçakla?

Marmaris’e havayolu ile ulaşım için Marmaris’e 94 Km. mesafedeki Dalaman Havalimanına seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşları ile uçup, Dalaman Havalimanı’ndan Havaş’ın servisleri ile ya da taksiler ile Marmaris merkeze ulaşabilirsiniz.

Marmaris’e nereden gidiliyor?

Marmaris’e hava yolu, kara yolu ve deniz yolu ile ulaşım mümkün. Marmaris’e en yakın havalimanı Dalaman’da bulunuyor. Türk Hava Yolları, Pegasus ve Onur Air ile haftanın 7 günü İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Dalaman’a direkt uçuşlar bulunuyor.

Marmaris hangi havaalanına yakın?

Dalaman Havalimanı (DLM), kent merkezine yaklaşık 6 km mesafede yer almaktadır ve Dalaman’ın yeni sıra Güney Ege kıyılarında yer alan en önemli turistik merkezlerden olan Marmaris, Göcek, Dalyan, Fethiye ve Ölüdeniz gibi bölgelere gitmek için kullanılan başlıca havalimanıdır.

You might be interested:  Trt Istanbul Stüdyoları Nerede?(Mükemmel cevap)

Ankara Marmaris arası kaç Kmaris?

Ankara – Marmaris arası karayolu ile 758 km’dir.

Datçaya en kolay nasıl gidilir?

Datça’ya en kolay ve en kısa ulaşım yöntemi Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Milas Bodrum Havalimanı’nı kullanarak, havalimanından araç kiralayarak Bodrum Marina’dan Datça’ya feribotla geçmek. Bodrum- Datça feribotu araçsız yolcu da kabul ediyor. Bodrum-Fatça feribotla ulaşım 2 saat sürüyor.

Dalaman Marmaris Havaş kaç TL?

Dalaman Havalimanı Marmaris Havaş Ücreti 35 TL.

Marmaris neresi oluyo?

Muğla’nın 13 ilçesinden birisi olan Marmaris Bodrum’dan sonra Muğla ilinin en kalabalık 2. yerleşim birimidir. Marmaris ayrıca Ege Denizi’nin bitip Akdeniz sınırlarının başladığı yerdir.

Marmaris Milas Havaalanı kaç kilometre?

Bodrum Milas havaalani ile Marmaris arasi yaklasik 140 km ‘dir. Ayrica Izmir Adnan Menderes Havaalani 284 km, Antalya Havaalani ise 281 km uzakliktadir.

İstanbul muğla hangi yoldan gidilir?

İstanbul ‘dan Özel Araçla Muğla ‘ya Nasıl Gidilir? İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla ‘ya ulaşmaktadır.

Dalaman Havaalanı ile Marmaris arası kaç km?

Dalaman havalimanı Marmaris arası yaklaşık 100 km ‘dir.

Dalaman Havalimanı Marmaris Selimiye arası kaç km?

Dalaman Havalimanı ile Selimiye arası 135 km. Dalaman Havalimanından Selimiye ‘ ya kendi imkanlarınız ile gelmek için, ilk önce Marmaris ‘ e gelip, Marmaris ‘ ten Selimiye ‘ ye gideceksiniz. Dalaman Havalimanı Marmaris otogarı arasında, tüm yıl boyunca ve tüm uçuşlar için HAVAŞ ve MUTTAŞ seferler düzenliyor.

Dalaman Havalimanı Marmaris içmeler arası kaç km?

Dalaman Havalimanı İçmeler Arası Kaç Km? Dalaman Havalimanı İçmeler Arası 100 Km ‘dir ve 1 Saat 45 Dakikalık bir yolculuk yaparsınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *