Ankara Da 30 Ağustos Ta Hangi Yollar Kapalı?(Doğru cevap)

  • Açıklamada, etkinliklerin yapılacağı 30 Ağustos pazartesi günü saat 06.00 sonrasında trafiğe tamamen kapatılacak cadde ve sokaklara ilişkin şunlar kaydedildi: “Dikmen Caddesi (Genelkurmay KavşağıÇetin Emeç Bulvarı kesişimi arası), İsmet İnönü Bulvarı (Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi kesişimiAkay Kavşağı arası), Atatürk Bulvarı (Kuğulu KavşağıUlus Meydanı arası), İstanbul CaddesiKazım Karabekir Caddesi kesişimi ile İstiklal CaddesiAtatürk Bulvarı kesişimi arası, Cumhuriyet Caddesi (Ulus MeydanıGar

30 Ağustos Ankara’da hangi yollar kapalı?

Ankara Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bugün Atatürk Kültür Merkezinde yapılacak genel prova sebebiyle 12.00-13.00 saatleri arasında Mevlana Bulvarı, Samsun Yoluistikameti Çiftlik Kavşağı’ndan Akköprü Kavşağı’na kadar tek yönlü araç trafiği sağlanamayacak.

30 Ağustosta nereler kapalı?

30 Ağustos Zafer Bayramı resmi tatillerimiz arasında yer almaktadır. Yarın yani 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın kutlanacağı gün PTT’ler, noterler, kargolar, ezcaneler, hastane poliklinikleri kapalı olacak. Ayrıca banka şubeleri de hizmete kapalı olacak. Vatandaşların yapacağı EFT’ler de bir gün sonra hesaplara düşecek.

Ankara 30 Ağustos etkinlikleri saat kaçta?

Bu konuda Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bir duyuru yayınlandı. Yapılan açıklamaya göre konser ve diğer kültürel etkinlikler 30 Ağustos günü saat 19:00’da Gençlik Parkı’nda başlayacak. Önce etkinlik programı kapsamında dans gösterisi olacak.

You might be interested:  Istanbul Hangi Gun Fethedildi?(EN iyi 5 ipucu)

30 Ağustos yollar ücretsiz mi?

Not: İBB Meclisi Kararı’na göre 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü 00.00-24.00 saatleri arasında Metrobüs ve tüm İETT araçlarında İstanbulkart’ınızla ücretsiz seyahat edebilirsiniz. Havalimanı hatları ve Adalar elektrikli hatlarında ücretsiz uygulaması geçerli değildir. ‘ Denildi.

Ankara 30 Ağustos kutlamaları nerede?

Ankara. Valilikten yapılan açıklamaya göre, Anıtkabir’de ve TBMM tören alanından Ulus Eski TBMM Binası’na kadar olan güzergahlarda resmi geçit töreni düzenleneceği belirtildi.

30 Ağustos 2021 nereler kapalı?

30 Ağustos Zafer Bayramı resmi tatiller içerisinde yer alıyor. Dolayısıyla 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü resmi tatil olacak. Bu nedenle pazartesi günü bankalar, PTT’ler, noterler, kargolar gibi kurumlar kapalı olacaklar.

30 Ağustos resmi tatil var mı?

30 Ağustos günü, Türkiye’de resmî tatildir. 30 Ağustos Zafer Bayramı 2021 yılında Pazartesi gününe geliyor.

30 Ağustos Borsa tatil mi?

Borsa İstanbul, yayımladığı resmi tatiller takvimine göre 30 Ağustos Pazartesi günü kapalı olacak. Borsa, 31 Ağustos Salı günü işlem görmeye devam edecek.

30 Ağustos kortej yürüyüşü saat kaçta?

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan program kapsamında 30 Ağustos Pazartesi günü saat 14.00’de mobil araç korteji düzenlenecek.

Anıtkabir 30 Ağustos kaça kadar açık?

ANITKABİR SAAT KAÇA KADAR AÇIK? Anıtkabir, 30 Ağustos ‘ta vatandaşların ziyaretine açıktır. Anıtkabir bugün saat 09.00 – 17.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Izmir’de 30 Ağustos kutlamaları saat kaçta?

İzmir Büyükşehir Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı bir dizi etkinlikle kutluyor. Kutlamaların ilk adresi Cumhuriyet Meydanı olacak. Sabah 09.30’da çelenk koyma etkinliğiyle başlayacak program 10.15’te İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’in makamında kutlamaları kabul etmesi ile devam edecek.

30 Ağustos Marmaray ücretsiz mi?

Öte yandan geçtiğimiz 15 Temmuz’da Marmaray yolcularına bedava hizmet vermişti. İBB’nin denetimindeki toplu taşıma araçları ise 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ücretsiz hizmet verecek. Yolcular, İstanbulkart entegrasyonuna dahil olan tüm toplu taşıma araçlarına kartını okutmak suretiyle ücretsiz binecek.

You might be interested:  2019 Toki Başvuruları Ne Zaman Ankara?(EN iyi 5 ipucu)

30 Ağustos Adalar vapuru ücretsiz mi?

30 Ağustos Pazartesi günü İstanbul’da toplu taşıma araçları ücretsiz olacak. 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü otobüs, metro, metrobüs ve adalar vapuru ücretsiz olarak vatandaşlara hizmet verecek. 30 Ağustos gecesi saat 23:59’a kadar ücretsiz ulaşım imkanı devam edecek.

30 Ağustos 2021 Izban ücretsiz mi?

İBB’nin denetimindeki toplu taşıma araçları, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ücretsiz hizmet veriyor olacak. Yolcular, İstanbulkart entegrasyonuna dahil tüm toplu taşıma araçlarına kartını okutarak ücretsiz geçiş yolculuk yapacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *