Ankara Congresium Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

  • Congresium Ankara Ankara’nın Çankaya ilçesinde Söğütözü’nde bulunmaktadır. Kızılay’dan Kızılay-Çayyolu metrosuna binerek Söğütözü durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Congresium Ankara’ya ulaşabilirsiniz. Çankaya’dan

ATO Congresium metro ile nasıl gidilir?

ATO Congresium Ulaşım Kızılay-Ümitköy Metrosuna Kızılay’dan bindiğinizde üçüncü durak olan Söğütözü Metro durağında indikten sonra 100 metre mesafede. AŞTİ’den yürüyerek 10 dakikada gelebilirsiniz.

ATO Congresium Ankara hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları ATO Congresium Konferans Salonu yakınından geçiyor: 112-2, 339-5, 511-5, 530-5, 532-5.

ATO kitap fuarına nasıl gidilir?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ATO Congresium Kitap Fuarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 112-2, 511-5, 530-5, 532-5.
  2. Metro: M1-M2-M3.

Ankara Kitap Fuarına nasıl gidebilirim?

Ankara bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kızılay Metro Kitap Fuarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 185-7, 278, 288, 297-7, 439, 440-5, 541-5.
  2. Metro: M1-M2-M3.

ATO Congresium da ne var?

Modern mimarisi ve farklı kullanım özellikleri ile 3.107 kişi oturma kapasitesine sahip oditoryumda en son teknoloji ses ve görsel teknik altyapı, döner sahne, dev sinema perdesi, ısıtma ve soğutmalı koltukları ile konser, gösteri ve diğer sahne sanatları etkinlikleri gerçekleştiriliyor.

Ankara Kitap Fuarı saat kaça kadar açık?

İmza günleri ve çeşitli etkinliklerin de olacağı fuar, hafta içi ve hafta sonu 10.00-20.00 saatlerinde ziyaret edilebilecek.

You might be interested:  Marmaris Hangi Ile Bağlıdır?(Çözülmüş)

ATO Kongre Merkezi Kitap Fuarı nerede?

Geleneksel olarak, Ankara Ticaret Odası Congresium salonunda düzenlenir. Etkinliğe Türkiye’nin 300’ü aşkın yayınevi ve sivil toplum kuruluşları katılır. 10 gün süren fuarda söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk aktivitelerinin de olduğu binden fazla etkinlik gerçekleşir.

Ankara ATO Kitap Fuarı nerede?

Ankara Kitap Fuarı ATO Congresium’da 22-31 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

ATO ya nasıl gidilir?

ATO veya uzun ismiyle Ankara Ticaret Odası, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Söğütözü Mahallesi 2180. Cadde No: 5/A’da bulunur. Buraya ulaşmak oldukça kolaydır. Başkent Ankara’nın birçok noktasından toplu taşıma araçları kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kitap fuarına nasıl gidilir?

Fuar merkezi Beylikdüzü son durakta bulunmaktadır. Tem otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçeşehir-Avcılar çıkışından ayrılınız. Avcılar istikametine devam edip 2 km sonra Büyükçekmece tabelası istikametinde E5 karayolu ile 3 km sonra Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşacaksınız.

Ankarada nerede fuar var?

Ankara Uluslararası Fuar Alanı, Ankara ‘nın Akyurt İlçesi sınırları içinde Esenboğa Havalimanı’na yakın bir konumda hayata geçiriliyor. Ankara Fuar Alanı veya Akyurt Fuar Alanı, resmi adıyla Ankara Uluslararası Fuar Alanı ve Kongre Merkezi, yıllardır Ankaralılar’ın gündeminde olan bir proje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *