Ankara Bursa Arası Hangi Şehirler Var?(Mükemmel cevap)

Ankara Bursa hızlı tren kaç saat sürüyor?

Ankara Bursa arasında çalışan hızlı tren ile bu güzergah 3 saat 40 dakikada tamamlanır.

Bursa Ankara otobüs kaç km?

Ankara ile Bursa arası kara yolculuğu ile 385 km sürmektedir. Ayrıca yolculuk yapmak için Bursa Yenişehir Havalimanı ile Ankara Esenboğa Havalimanı tercih edilebilir. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Ankara ile Bursa arasında otobüsle yolculuk 5 saat sürerken bu mesafe otomobil ile 4 buçuk saat sürmektedir.

Bursa Ankara arası Otobüsle kaç saat sürer?

Ankara – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 34 dakika sürmektedir.

Ankara-Bursa hızlı tren var mi?

Ankara – Bursa Hızlı Tren projesinin temeli 2012 yılında atıldı. ANKARA – Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, 2016 yılında faaliyete geçmesi gereken Ankara – Bursa Hızlı Tren projesinin 2020 yılı son çeyreğinde tamamlanıp 2021 yılında işletmeye alınacağını söyledi.

Bursa tren yolu var mı?

Bursa ‘dan tren geçiyor mu diye merak edenler varsa, evet geçiyor” dedi. Büyükorhan Belediye Başkanı Ahmet Korkmaz, ” Bursa ‘nın tek tren istasyonunun Büyükorhan sınırları içerisinde olduğunu çoğu kimse bilmez. Piribeyler’de bulunmakta. Buradan İzmir, Balıkesir, Eskişehir, Kütahya ve Ankara’ya tren tren hattı geçmektedir.

You might be interested:  Bodrum Da Sezon Ne Zaman Biter?(Soru)

Bursa İstanbul yeni yol kaç km?

O-5 ve D100 üzerinden 150 km (Osmangazi Köprüsü ile) Ücretli yol kullanılmadan Gebze Otoyolu ve İzmit üzerinden 242 km sürmektedir.

Bursa Ankara arası ne kadar benzin yakar?

ANKARA İLE BURSA ARASI YOLCULUK TOPLAM YAKIT TÜKETİMİ Dizel bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 21.19 LİTRE yakıt tüketir. Benzinli bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 30.82 LİTRE yakıt tüketir.

Bursa Ankara otobüs Bileti Kaç Para?

En ucuz Bursa – Ankara otobüs bileti 54,00 TL’dir.

Ankara Aşti Bursa Otogar kaç saat?

Ankara – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 48dk sürmektedir.

İstanbul Bursa arası Otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul Bursa arası otobüs yolculuğu süreleri değişkendir. Sefer saati, kalkış ve varış noktası gibi unsurlara bağlı olarak yol süresi 1 saat 45 dakika ile 4 saat arasında değişmektedir.

Ankara Bursa izmir kaç km?

Ankara İzmir Arası Kaç Kilometre? Ankara İzmir arası en kısa karayolu 585 kilometredir. Ankara İzmir arasına Bursa üzerinden gitmek istenirse yol 733 kilometreye çıkmaktadır. Ankara İzmir arası hava yolu 522 kilometredir.

Bursa ile İstanbul arası kaç km?

Bursa ve İstanbul arası yaklaşık olarak 155 km’dir. Bireyler kendi aracıyla yaklaşık olarak 3 saat içerisinde ulaşım sağlayabilir.

Ank Kayseri kaç km?

Başkent Ankara ile Kayseri arası karayolu ile 320 ila 325 km arasında mesafededir. Bu mesafe otobüs ile 4 buçuk saat sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *