Ankara Batıkent Nasıl Gidilir?

  • Batıkent, Demetevler taraflarından geliyorsanız Baıtkent-Kızılay metrouna binerek Sıhhiye durağında ininiz. Buradan 312 numaralı otobüse binerek Altınköy durağında indiğinizde Altınköy Açık Hava Müzesi’ne ulaşabilirsiniz. Çayyolu, Ümitköy taraflarından geliyorsanız Çayyolu-Kızılay metrosuna binerek Kızılay durağında ininiz.

Batıkent Çankaya’da mı?

Çankaya bölgesinde bulunan BATIKENT, metro durağına ne kadar uzaklıktadır? Çankaya bölgesinde bulunan BATIKENT konumuna en yakın metro durağı, 20 dk yürüme mesafesindedir.

Ankara Batıkent hangi ilçeye bağlı?

Batıkent Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Batıkent Ankara ilinde yer almakta olup, Batıkent Yenimahalle ilçesine bağlıdır. Batıkent haritası konumu ise 39° 58′ 5.1672” Kuzey ve 32° 43′ 36.4080” Doğu gps koordinatlarıdır. Batıkent bağlı olduğu Yenimahalle ilçe merkezine 4 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Batıkent Çakırlar hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Batıkent – Çakırlar yakınından geçiyor: 276, 287.

Kızılaydan Batıkente hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Batıkent – Kızılay Metrosu yakınından geçiyor: 220-7, 291, 297-7.

Batıkent semt mi?

Yenimahalle’ye bağlı bir semt olan Batıkent, aslında Yenimahalle’nin yarısından fazlasını oluşturur. Bir modern yapılaşma projesi olarak kurulan Batıkent, gittikçe değeri artan bir semttir.

Batıkent Yenimahallede mi?

Batıkent ‘in nüfusu, bağlı olduğu Yenimahalle ilçesinin yaklaşık yarısı kadardır. Nüfusu orta ve orta-üst gelir grubu insanlar oluşturur.

You might be interested:  Antalya Avsallar Nasıl Bir Yer?(Mükemmel cevap)

Ankara Batıkent hangi semt?

Batikent 39.968102 enlem ve 32.726780 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Kentkoop Mh. ve Yenimahalle ilçesine bağlıdır. Batikent haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Batikent posta kodu 06105.

Batıkent Carrefour yerine ne yapılacak?

Yıkımı devam eden CarrefourSA AVM yerine yapılması planlanan Ankara Park City AVM.

Eskişehir Batıkent hangi ilçeye bağlı?

Batıkent Mahallesi 39.797821 enlem ve 30.430000 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Batıkent Mh. ve Tepebaşı ilçesine bağlıdır. Batıkent Mahallesi haritası Eskişehir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Eskişehir Batıkente hangi Otobüs gider?

Merkez bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Batıkent adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 16K, 16S, 23S.
  • Tramvay: SSK – BATIKENT.

Ivedik OSB hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İvedik Organize Sanayi Bölgesi yakınından geçiyor: 214, 220-7, 240.

Çakırlar hangi semtte?

Ankara ilinin Yenimahalle ilçesine bağlı Batıkent semtine bağlı mahalledir. Eski yıllarda Çakırlar olarak bilinirdi.

Kızılaydan Ankamall a nasıl gidilir?

Ankamall’a metro aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak için Kızılay – Batıkent metrosuna bindikten sonra Akköprü durağında inmeniz gerekmektedir. İndiğiniz Akköprü durağından alış veriş merkezine 10 metre kadar yürüdükten sonra ulaşabilirsiniz.

Ankara Kızılaydan bahçelievlere nasıl gidilir?

Kızılay’dan metroya bin ( Koru tarafına giden taraf ) milli kütüphane durağında( kızılaydan 2 durak sonra ) in. Oradan 2-3 dk sonra yürüyerek Bahçeli 7’ye gelirsin.

Kızılaydan Podium Avm’ye nasıl gidilir EGO?

Kızılay’dan 220, 221 ve 297 numaralı otobüslerden birine binip Araba Pazarı durağında inip buraya ulaşabilirsiniz. Mamak, Cebeci taraflarından geliyorsanız 220 veya 221; Tuzlu, Çayır, Abidinpaşa taraflarından geliyorsanız 297 numaralı otobüslerden birine binip Araba Pazarı durağında inip buraya ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *