Ankara Başkent Hastanesine Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

  • Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Başkent Üniversitesi Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Başkent Üniversitesi Hastanesi – yakınından geçiyor Otobüs: 220-7, 530-5

Başkent Üniversitesi hastanesine hangi dolmuş gider?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Başkent Üniversitesi Hastanesi yakınından geçiyor: DOLMUŞ: D-26, DOLMUŞ: D-28, DOLMUŞ: D-31.

Başkent Hastanesine hangi otobüsler gidiyor?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Başkent Üniversitesi Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 220-7, 530-5.
  • Metro: M1-M2-M3.

Istanbul başkent hastanesi hangi semtte?

Baskent Universitesi İstanbul Hastanesi 41.024750 enlem ve 29.041239 boylamda yer almaktadır. Üsküdar ilçesine bağlıdır. Baskent Universitesi İstanbul Hastanesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Baskent Universitesi İstanbul Hastanesi posta kodu 34662.

Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Konya BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ yakınından geçiyor: 1-A, 69-A, 70-A.

Konya Farabi Hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Özel Farabi Hastanesi yakınından geçiyor: 44-D, 46-A, 58-A, 59-B.

Başkent Üniversitesi hangi metro durağı?

1- Üniversitemiz Servisleri ile; Ayrıca, servislerimiz dışında, Kızılay’dan Metroya binilip, Çayyolu Koru Metro durağında inilip; aşağıda belirtilen EGO ring otobüsleri ile de Üniversitemize ulaşım sağlanabilir.

Konya Başkent Hastanesi hangi ilçede?

Selçuklu ilçesine bağlıdır. Başkent Üniversitesi Hastanesi haritası Konya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Başkent Üniversitesi Hastanesi posta kodu 42080.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *