Ankara Bartın Yolu Nasıl?

  • Ankara – Bartın arası mesafe yaklaşık olarak 289 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 3 saat 41 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 187 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 44 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 15.9 Lt, benzinli bir araç ise 23.12 Lt yakıt tüketir.

Ankaradan Bartın’a hangi yoldan gidilir?

Ankara – Bartın arası yaklaşık 290 kilometre mesafede ve araçla yaklaşık 3 saat 50 dakika kadar sürmektedir. Anadolu Otoyolu/O-4 ve D750 üzerinden ulaşım mümkündür.

Ankaradan Amasraya giderken nerelerden geçilir?

Ankara – Amasra arası yaklaşık 310 kilometre mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat 20 dakika kadar sürmektedir. Ankara ‘dan ulaşım 2 farklı güzergah üzerinden gerçekleşebilmektedir. 1. yol güzergahı, Gerede-Karabük-Safranbolu-Bartın diğer yol güzergahı ise Gerede-Yeniçağa-Mengen-Devrek-Çaycuma-Bartın’dır.

Ankara Bartın arası kaç saat kaç kilometre?

Ankara Bartın Otobüs Biletleri. Ankara ile Bartın şehirlerimiz arasındaki otobüs yolculuğunuz yaklaşık olarak 4 saat 13 dakika kadar sürecektir. Bu güzergah arasındaki otobüs yolu mesafesi ise 283 kilometredir.

Ankaradan karabüke hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Karabük’e en kısa yoldan ulaşmak için O-4 ve E89 karayolları kullanılmalıdır. Ankara Karabük arası mesafe 218 km’dir. İstanbul Karabük arası yolculuk ise ortalama 5 saat sürmektedir. İstanbul üzerinden en kısa şekilde Karabük’e ulaşmak için de O-4 karayolu tercih edilmelidir.

You might be interested:  Altın Nerede Bozdurulur Ankara?(Çözünme)

Ankara Sakarya arası kaç saat sürüyor?

Ankara Sakarya Otobüs Biletleri. Ankara otogarından hareket eden otobüsünüz 3 saat 59 dakikalık bir yolculuk sonrasında Sakarya otogarına ulaşarak yolculuğunu tamamlayacaktır. Ankara ve Sakarya şehirleri arasındaki otobüs yolu mesafesi 305 kilometre kadardır.

Ankara Amasra arası kaç kilometre?

Ankara ‘dan Amasra 3 saat 40 dakika sürmektedir ve 300Km uzaklıktadır. Yani Ankara ‘ya en yakın denizdir Amasra / Bartın. Yeni açılan tünel sayesinde yolculuk 20dk daha kısa sürmektedir.

Amasra uçakla nasıl gidilir?

Kastamonu ve Ankara’ya uçak yolculuğu yaparak karayolu üzerinden Amasra’ya ulaşabilirsiniz. Amasra’ya uçakla en kestirme ulaşım ise, Zonguldak havaalanına indikten sonra, karayolu ile yapılacak olan yaklaşık 1 saat yolculuk ile mümkün.

Bartın Amasra arası kaç kilometre?

Bartın – Amasra 16 km uzaklıkta özel aracınızla 15dk. Dolmuşla 20dk sürmektedir.

Ankara Safranbolu kaç saat sürüyor?

Bunların aralarında uzaklık olarak küçük farklar olsada Ankara Safranbolu arası ortalama 230 km’dir. Yaklaşık olarak 3 saat süren bir otobüs yolculuğu sizleri bekliyor.

Ankara Amasra otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Ankara – Amasra otobüs bileti 130,00 TL’dir.

Ankara Kastamonu arası otobüs ile kaç saat?

Ankara – Kastamonu arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 53 dakika sürmektedir.

Eskişehir Ankara arası ne kadar?

Ankara ile Eskişehir arası 236 km olarak biliniyor. Bireyler aracıyla 2 saat 47 dakika içerisinde Eskişehir şehrine ulaşabilir.

Istanbul Bartın arası kaç kilometredir?

İstanbul – Bartın arası uzaklık kaç km? İstanbul – Bartın arası karayolu ile 420 km’dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *