Ankara Avşa Adası Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Ankara – Erdek arası mesafe yaklaşık 510 km. Ankara – Eskişehir – Bursa – Bandırma istikametinden Erdek’e, Erdek’ten kalkan arabalı feribotlarla da yaklaşık 2 saatte Avşa Adası‘na ulaşabilirsiniz.

  • Ankara’dan Avşa Adası’na Nasıl Gidilir Ankara – Erdek arası mesafe yaklaşık 510 km. Ankara – Eskişehir – Bursa – Bandırma istikametinden Erdek’e, Erdek’ten kalkan arabalı feribotlarla da yaklaşık 2 saatte Avşa Adası’na ulaşabilirsiniz. Bu yolculuk esnasında diğer adaları da görme imkanına sahip olduğunuzndan yolculuk oldukça zevkli geçiyor.

Ankara Balıkesir Avşa kaç saat?

Ankara ‘dan Avşa Adası arası 528 km’dir. Ankara Avşa arası ulaşım 8 saattir.

İstanbul Avşa Adası arabayla kaç saat?

Arabalı feribot olan Yener C. gemisi ile İstanbul Zeytinburnu Avşa Adası arası yolculuk 5 saat sürmektedir. Eğer İstanbul -Bandırma karayolu üzerinden Avşa ‘ya gitmek isterseniz Bandırma Erdek arası araçla 15 dakika, Erdek- Avşa arası ulaşım arabalı feribotlarla 2 saatte sağlanmaktadır.

Izmit Avşa Adası Nasıl Gidilir?

Bu yollardan ilki İdo Avşa Adası Yenikapı ve Bostancı seferleridir. Buradan Tekirdağ Silivri bağlantılı aktarmalı seferlerini kullanarak Bursa üzerinden hareket edip Erdek iskelesine ulaşabilirsiniz. Buradan Gestaş, Adalar 1ve Kooperatif gemileri ile Gebze üzerinden Avşa ‘ya arabalı olarak geçebilirsiniz.

You might be interested:  Multinet Hangi Marketlerde Geçiyor Istanbul?(Çözüm bulundu)

Istanbuldan Avşa Adası Nasıl Gidilir?

Avşa Adası’na İstanbul Yenikapı, Bostancı ve Avcılar’ dan İDO deniz otobüsüyle 2 saat 45 dakika uzaklıktadır. Yaz sezonunda İstanbul ‘ dan her gün deniz otobüsü seferleri yapılmakta olup, hafta sonları ek seferler yapılmaktadır. Sonbahar ve İlkbahar dönemimde ise İDO seferleri sadece hafta sonu gerçekleşmektedir.

Balıkesir Avşa Adası arası kaç km?

Avşa Adası ‘na ulaşım; Balıkesir ‘in Avşa Adası ‘na 50 km uzaklıkta ilçesi Erdek, İstanbul ve Tekirdağ’dan feribotlarla mümkündür.

Balıkesirden Avşa Adası’na nasıl gidilir?

Birincisi Balıkesir ‘in Erdek ilçesine gideceksiniz orada ki limandan günde 3 sefer yapılmaktadır. Orada ki feribot ile Avşa Adasına ulaşabilirsiniz. İkinci bir yol ise yine Erdek üzerinden BUDO’ya ait deniz otobüsleriyle Avşa Adası ‘ na gidebilirsiniz.

İstanbul’dan Avşa’ya arabalı vapur var mı?

sorusunun cevapları; Tekirdağ’ dan Akport Limanı’ndan, Erdek’ten merkez limanından, İstanbul Zeytinburnu’ndan Zeyport limanından düzenlenen arabalı vapurlar sayesinde Avşa Adası’na araba ile gitmek çok kolaydır.

Istanbuldan Avşa Adası’na Araba ile nasıl gidilir?

Avşa Adası ‘ na İstanbul’dan kendi arabanız ile gitmek istiyorsanız Tekirdağ üzerinden kalkan feribot seferlerini kullanmalısınız. Eğer Çanakkale-Bursa-Balıkesir-Bandırma istikametinden gelecek iseniz Erdek’ten Kalkan Gestaş Gemisini Tercih Edebilirsiniz. Not: Gestaş Gemisi ile Araba ile gelşebilirsiniz.

İstanbul Avşa Adası kaç TL?

Avşa Adası Bilet Fiyatları 2022 yaz sezonunda Erdek’ten Avşa ‘ya indirimli 12 TL, Tekirdağ’dan 60 TL, Tekirdağ Barbaros’tan 60 TL, İstanbul ‘dan Yenikapı Bostancı Avcılar Avşa Adası bilet fiyatları İDO ile 100 TL bilet fiyatı ödeyerek gidebilirsiniz.

Avşa Adası’na gidiş ne kadar?

İDO İstanbul Yenikapı İskelesinden Avşa Adasına 3 saat 5 dakikada ulaşılabilmektedir. İDO İstanbul Avcılar İskelesinden Avşa Adasına 3 saatte ulaşılabilmektedir. İDO Hızlı feribotları Avcılar isklesine uğrayan seferlerinde Bostancı 4 saat 30 dakika – Yenikapı 3 saat 45 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Ankara Beypazarı'nda Ne Yenir?(En iyi çözüm)

Izmir Avşa Adası Nasıl Gidilir?

İzmir – Erdek arası yaklaşık 294 km. İzmir – Bandırma arası ise 280 km. Bandırma’ya geldikten sonra şehir merkezine inmeden Erdek istikametine yönelerek 18 km’lik, yaklaşık 20 dakika süren bir yolculuktan sonra Erdek’e varabilirsiniz. Erdek’ten kalkan arabalı feribot ile yaklaşık 2 saatte Avşa Adası’na gelebilirsiniz.

Avşa ido biletleri ne kadar?

Güncel Avşa İdo Deniz otobüsü fiyatları 80 TL promo bilet, ekonomi bilet 111 TL olup Tekirdağ Avşa Adası arası ido bilet fiyatları 56 TL’dir. Biletlerinizi Avşa İDO Yenikapı, Bostancı, Avcılar ve Tekirdağ İDO gişelerinden, İDO web sitesi ve İDO akıllı bilet uygulamasından temin edebilirsiniz.

Marmara Adası Avşa kaç dakika?

Gestaş Erdek – Avşa Adası – Marmara Adası Feribot-Vapur Seferleri 2022. Gestaş Erdek arabalı feribotları ile yaklaşık 2 saatte Erdek’ten Avşa Adası ‘na ve 2 saat 30 dakikada Erdek’ten Marmara Adası ‘na ulaşım sağlanabilmektedir.

Avşa’ya nasıl giderim?

Avşa Adasına İstanbul, Erdek ve Tekirdağ’dan kalkan deniz otobüsleri ile ya da feribot ile gidilebilmektedir. Bu adaya Eskişehir, Bursa, İzmir gibi yakın illerden gidecek olanların önce Erdek iskelesine gelerek buradan Adalar 1, Gestaş, Marmara Roro arabalı gemileri ile adaya geçmesi gerekmektedir.

Avşa Marmara Adası kaç saat?

Özellikle Cuma günleri ve Pazar günleri Avşa Adası ‘na gidiş geliş seferleri düzenlenmektedir. Avşa Adası farklı noktalardan ortalama üç saatlik bir yolculukla ulaşılabilen bir konumdadır. Avşa Adası feribot seferleri, İstanbul’dan araçsız, Erdek ve Tekirdağ’dan araçlı olarak yapılmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *