Ankara Aştiye Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

  • Ankara’nın farklı noktalarından, Aşti’ye ulaşım sağlayabileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır. Ankara Büyük Şehir Belediyesi tarafından işletilen otobüsler (EGO), raylı sistem (Ankaray), minibüsler ve ticari taksiler ile Aşti’ye ulaşım sağlayabilirsiniz. Aşti’ye Belediye Otobüsleri (EGO) İle Ulaşım

Ankara Aşti metroya nasıl gidilir?

Ankaray işletmesinin herhangi bir istasyonundan AŞTİ yönüne binilerek ulaşılabilir. Metro İşletmesinden Kızılay Ortak istasyonundan Ankaraya aktarma yapılarak ulaşılabilir.. Metronun Akköprü istasyonunda Konya yolu güzergahını kullanmakta olan EGO otobüsleri ve Dolmuşlardan yararlanılarak ulaşılabilir..

Ankara Aşti’den Batıkente nasıl gidilir?

Batıkent ‘ten Aşti ‘ye gitmek için Ankaray’ı tercih edebilirsiniz. Bizzat Aşti durağında inebilirsiniz. Dönüş için ise Ankaray ile Kızılay durağına gidebilir ve aktarma yapıp metro ile Batıkent’e gidebilirsiniz. Ankaray ile doğrudan Kızılay bölgesine ulaşabilirsiniz.

AŞTİ’den Sıhhiye ye nasıl gidilir?

AŞTİ Servisleri ile Kızılay’a ulaşım Şehirlerarası otobüslerden ‘gelen yolcu katı’nda indikten sonra, üst kata çıkmadan karşı taraftaki çıkış kapılarından çıktığınızda, üzerinde Kızılay, Sıhhiye, Ulus yazan midibüsler ile Kızılay’a ulaşabilirsiniz.

Ankara Hızlı Tren garından AŞTİ’ye nasıl gidilir?

Ankara Tren Garı’ndan Aşti ‘ ye Ulaşım Nasıl Sağlanır? Ankara Tren Garı ‘nda indikten sonra Aşti tabelalarını takip edip, asker malzemeleri satan altgeçitten geçtikten sonra Ankaray Maltepe durağına ulaşacaksınız. Maltepe durağından Ankaray’a binip, son durak Aşti ‘de inerek otogara ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Beştepe Nereye Bağli?(Çözünme)

Aştiden ulusa metro ile nasıl gidilir?

Ankara kartınız varsa onuda kullanabilirsiniz. Metroya binip Kızılay durağında inin. Daha sonra ücretsiz geçiş ile Sincan istikametine giden metroya geçiş yapın. 2 durak sonra Ulus durağında inebilirsiniz.

Eryaman AŞTİ metro kaç dk?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Eryaman – Aşti Dolmuşu, metro durağına ne kadar uzaklıktadır? Yenimahalle bölgesinde bulunan Eryaman – Aşti Dolmuşu konumuna en yakın metro durağı, 26 dk yürüme mesafesindedir.

Aşti’den Etimesgut’a Nasıl Gidilir?

AŞTİ Otogarı’ndan kalkan Etimesgut dolmuşları ile ilçe merkezine kadar ulaşım sağlanabilir. Dilerseniz, Kızılay Metrosu’nu kullanarak Batıkent Metrosu’na ve ardından Eryaman 5. Etap durağına aktarma yaptıktan sonra 10-15 dakika yürüyerek de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kizilaydan Aşti’ye nasıl gidilir?

Metroyla AŞTİ ‘ ye Ulaşım Batıkent Metrosu, Çayyolu Metrosu, Keçiören Metrosu veya Sincan Metrosu ile yolculuk ediyorsanız; öncelikle Kızılay metro istasyonuna ulaşmanız gerekmektedir. Kızılay’dan Ankaray hattına binerek son durak olan AŞTİ ‘ ye gidebilirsiniz.

Ankara Aşti hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ankara Aşti yakınından geçiyor: 278, 286, 297-7, 419, 508-5, 563-3.

Ankara Sıhhiye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sıhhiye yakınından geçiyor: 112-1, 185-7, 194, 202-7, 278, 286, 437, 441.

Etimesgut Zırhlı Birlikler hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı yakınından geçiyor: 511, 511-5, 524, 530-5, 538, 541-5.

Yenikente hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yenikent yakınından geçiyor: 503, 504, 560.

Ankara otobüs Terminalinden tren garına nasıl gidilir?

Dolmuşlar ile YHT garına gidebilmek için, ‘gelen yolcu katı’nda şehirlerarası otobüslerden indikten sonra, bir üst kata çıkışta Ankaray Aşti İstasyonuna giden yola girin. Yolun sonundaki yürüyen merdivenler ile yukarıya çıkın. Hemen çıkışta bulunan duraktan geçen ‘Sıhhiye’ye giden yeni tren garı ‘ dolmuşlarına binin.

You might be interested:  Bodrum Bitez Bit Pazarı Hangi Gün?(Çözünme)

Ankara Tren Garı hangi metro durağında?

ANKARA TREN GARINA ULAŞIM Ankara Metrosu Ulus istasyonundan Tren Garı ‘na yürüyerek ulaşabilirsiniz. Sıhhiye Köprüsü üzerinden geçerek Ulus istikametine hareket eden Siteler, Doğantepe, Hüseyin Gazi, Karapürçek, vs. otobüs veya dolmuşları ile Ankara Garı ‘na ulaşabilirsiniz.

Ankara tren garından Kızılay’a nasıl gidilir?

Gardan çıkıp dümdüz yürürsen 7-8 dk’da Ulus metrosuna ulaşırsın. Yine gardan çarşı yönüne 10dk’da falan gidip (asker çarşısı diye de geçer) Tandoğan tarafına çıkarsın, Ankaray Maltepe durağından Kızılaya geçersin. Gardan Kızılay’a yürümek yarım saat sürer.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *