Ankara Aştiden Esenboğa Havalimanına Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

  • Esenboğa Havalimanı’ndan AŞTİ’ye (Otobüs Terminali’ne) giden 442 numaralı otobüs işinizi görecektir. Bu otobüslerle saat sıkıntısı yaşamadan havaalanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Haftanın her günü 24 saat hizmet veren bu otobüsler yarım saatte bir, gece yarısından itibaren sabaha kadar da saatte bir hareket ediyor.

Havaş Aşti Havalimanı kaç dakika?

Havaş Havalimanı Otobüs Güzergahı: HAVAŞ Havalimanı Yolcu Otobüsleri Aştiden hareket ettikten sonra yaklaşık olarak 50 dakika içerisinde Esenboğa Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Giden Yolcu Termianli’ne ulaşmaktadır ( Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

Ankara merkezden havaalanına nasıl gidilir?

Ankara Esenboğa Havaalanına ulaşım; 442 hat numaralı EGO Otobüsleri, 19 Mayıs stadyumu B kapısı önünden hareket eden Belko otobüsleri ve taksi ile sağlanabilmektedir. İç ve Dış hat gelen ve giden yolcu katlarında ayrılmış taksi alanlarında 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.

Belkoair Kızılay Esenboğa kaç dakika?

442-K Belkoair KIZILAY Esenboğa Havalimanı arası Yolculuk Süresi: Belkoair Otobüsleri Kızılay şehir merkezinden yaklaşık 55 dakika içerisinde Esenboğa Havalimanı’na ulaşmaktadır (yol durumu, trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik göstermektedir).

Aşti ile Esenboğa arası kaç dakika?

Esenboğa Havalimanı AŞTİ (Otogar)Arası Yolculuk Süresi; Belkoair Havalimanı Otobüsleri Esenboğa Havalimanından Kalktıktan sorna yaklaşık olarak 60 dakika içerisinde AŞTİye (Ankara Otogara) ulaşmaktadır (Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

You might be interested:  Istanbul Fethiyeye Nasıl Gidilir?

Havaş kaç dakika sürüyor?

Yaklaşık 50 dakika olup hava şartlarına ve trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Ankara havalimanı otobüsleri nereden kalkıyor?

Kızılay’dan Esenboğa Havalimanına giden Belkoair Otobüsleri Kızılay Meydanında Gama İş Merkezininin önündeki duraktan hareket etmektedir. Belkoair Havalimanı Yolcu Servisi Durağını, İstiklal Caddesi Başlangıcındaki Metro girişinin yanında görebilirsiniz.

Belko nereden kalkıyor?

Araçlarımızın ilk hareket noktası Aşti’dir. Aşti hareket saati her saati 30 geçelerdedir. Araçlarımızın Aştı durağından sonra sırasıyla; Kızılay, Tren garı, Akm duraklarına gelmektedir. Bu duraklar arasında ki toplam mesafe her durak arası için 5 dakikadır.

Ankara hava alani hangi semtte?

Esenboğa Havalimanı (IATA: ESB, ICAO: LTAC), Türkiye’nin başkenti Ankara ‘ya hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Şehir merkezinin 28 km kuzeyinde, Akyurt ve Çubuk ilçeleri sınırları içindedir.

Belkoair ile havalimanı kaç dakika?

Belkoair Otobüsleri Aşti şehir merkezinden yaklaşık 50 dakika içerisinde Esenboğa Havalimanı ‘na ulaşmaktadır (yol durumu, trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik göstermektedir).

Kızılay’dan Esenboğa taksi ne kadar?

Kızılay Esenboğa Havalimanı taksi ile ulaşım süresi ortalama 35 dakika, taksimetre ücreti ise yaklaşık 80 TL. Çankaya Esenboğa Havalimanı taksi ile ulaşım süresi yaklaşık 60 dakika, taksimetre ücreti ise ortalama 130 TL.

Esenboğadan Kızılay’a nasıl gidilir?

1. Seçenek:>>> Ankara Esenboğa Havalimanı’dan Kızılay’a gitmek için öncelikle Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen BelkoAir Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Kızılay ile Esenboğa Havalimanı arasında 442-A numaralı Belkoair Havalimanı Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaş ücreti ne kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 20.50 ve 27.50 TL ücret karşılığında seyahet edebilirsiniz.

Kızılay Havaalanı arası kaç km?

Esenboğa Havalimanı Kızılay arası kaç km? Esenboğa Havalimanı Kızılay arası 30 km ‘dir.

You might be interested:  Istanbul Norm Fazlası Öğretmen Atamaları Ne Zaman?(Çözünme)

Esenboğa Batıkent taksi ne kadar?

Ankara Esenboğa Havalimanı – Batıkent -Çakırlar arası taksi ücreti ne kadar tutar? Ankara Esenboğa Havalimanı – Batıkent -Çakırlar arası taksi ücreti 3/10/2021 4:23:32 PM tarihinde 14.4 € / 17.1 $ / 130.9 TL olarak hesaplanmıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *