Ankara Aşti Den Çankaya’ya Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

  • Metro, Yenimahalle, Ankara – Aşti Metro Durağı, Çankaya arası mesafe yaklaşık olarak 8 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 15 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 6 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 30 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Metro ile Çankaya’ya Nasıl Gidilir?

Metro ile Çankaya ‘ya gitmek için Kızılay durağında inilmesi gerekmektedir. Minibüs ile gitmek için Kızılay ve Güvenpark minibüsleri kullanılabilir.

Kizilaydan Aşti’ye nasıl gidilir?

Metroyla AŞTİ ‘ ye Ulaşım Batıkent Metrosu, Çayyolu Metrosu, Keçiören Metrosu veya Sincan Metrosu ile yolculuk ediyorsanız; öncelikle Kızılay metro istasyonuna ulaşmanız gerekmektedir. Kızılay’dan Ankaray hattına binerek son durak olan AŞTİ ‘ ye gidebilirsiniz.

Aştiden merkeze nasıl gidilir?

Ankara Aşti Otogarı’ndan şehir merkezine nasıl gidilir? Ankara Otogarı’ndan dolmuşlara, otobüslere veya otogar servislerine binerek şehir merkezine gelebilir veya Ankaray’ı kullanarak Dikimevi’ne doğru ilerleyen istasyonlardan birinde inebilirsiniz.

Ankara otogarda metro var mı?

M1-M2-M3, Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Otogar konumundan geçen ilk Metro aracıdır. 06:15 civarında geçer.

Çankaya’da metro var mı?

Bu Metro hatları Çankaya yakınından geçiyor: M1-M2-M3.

Kızılaya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları ankara kızılay yakınından geçiyor: 153, 195-1, 203-7, 263-7, 453, 481.

AŞTİ’den Sıhhiye ye nasıl gidilir?

AŞTİ Servisleri ile Kızılay’a ulaşım Şehirlerarası otobüslerden ‘gelen yolcu katı’nda indikten sonra, üst kata çıkmadan karşı taraftaki çıkış kapılarından çıktığınızda, üzerinde Kızılay, Sıhhiye, Ulus yazan midibüsler ile Kızılay’a ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Mamak Acemi Birliği Nasıl?(Soru)

Kızılaydan Ankamall a nasıl gidilir?

Ankamall’a metro aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak için Kızılay – Batıkent metrosuna bindikten sonra Akköprü durağında inmeniz gerekmektedir. İndiğiniz Akköprü durağından alış veriş merkezine 10 metre kadar yürüdükten sonra ulaşabilirsiniz.

AŞTİ’den Etimesgut’a Nasıl Gidilir?

AŞTİ Otogarı’ndan kalkan Etimesgut dolmuşları ile ilçe merkezine kadar ulaşım sağlanabilir. Dilerseniz, Kızılay Metrosu’nu kullanarak Batıkent Metrosu’na ve ardından Eryaman 5. Etap durağına aktarma yaptıktan sonra 10-15 dakika yürüyerek de ulaşım sağlayabilirsiniz.

AŞTİ ücretsiz servisleri saat kaça kadar çalışıyor?

Aşti ücretsiz servisleri kaça kadar çalışıyor sorusuna cevap olarak servisler, 24 saat boyunca hizmet veriyor ve İstasyon caddesi güzergahını kullanarak Sincan’a ulaşıyor. Servisleri kullanmazsanız, Aşti ‘nin önünde bulunan Konya yolu’na çıkarak Sincan dolmuşları’na da binebilirsiniz.

Aştiden Gölbaşı’na nasıl gidilir?

Aşti durağı Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin önünde bulunmaktadır. Aşti durağından geçen Gölbaşı minibüsleriyle ulaşım sağlanabilir. Ankara’ya birçok şehirden trenle ulaşmakta mümkündür. Ankara Tren Garı’ndan Gölbaşı ‘ na 157-3 numaralı otobüslere binerek direk Gölbaşı ‘ na ulaşılabilir.

AŞTİ’den Eryamana nasıl gidilir?

2) Eryaman 1-2 Metro İstasyonu’ndan, Batıkent’e giden metroya biniyor. 3) Batıkent’te inip, Kızılay yönüne giden metroya biniyor. 4) Kızılay’da metrodan inip, Ankaray’a aktarıyor. 5) AŞTİ ‘de indikten sonra da Gölbaşı yönüne giden otobüs veya dolmuşlara biniyor.

Ankarada kac tane metro var?

Türkiye’nin başkenti Ankara ‘da hizmet veren ve EGO tarafından işletilen Ankara metrosu ‘nun elli iki istasyonu vardır. Kurtuluş, Maltepe ve Sıhhiye istasyonlarından Başkentray’a; Yenimahalle istasyonundan Yenimahalle – Şentepe Teleferik Hattı’na aktarma imkânı bulunmaktadır.

Ankara Sincan metro var mı?

Ankara’dan Sincan ‘a Ulaşım Metro ile Sincan ‘a gitmek için kullanılması gereken hat M3 no’lu Batıkent- Sincan /Törekent hattıdır. Bu hat ile, Sincan durağında inilmesi gerekmektedir. Başkentray ile Sincan durağında inerek de ulaşım sağlanabilmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *